Reklama

inspirace z Keni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paštika
Povídálka 28 příspěvků 28.09.09 16:55
inspirace z Keni

Zdravim vsechny, narazila jsem teda na opravdu inspirativni fotky …

http://www.seemyliving.com/~Barbara/

hlavne kuchyn a toaleta je lakava. Ale i obyvak … Na tech strankach ted probiha soutez o 100 dolaru o nejlepsi obyvak, tak jsem jim hned dala body…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 28.09.09 17:06

To si děláš legraci :?: :roll:

paštika
Povídálka 28 příspěvků 28.09.09 17:10

janinkaz: no to so opravdu dělám legraci :-) … brousím po stránkách o bydlení pro inspiraci a narazím na todle … každopádně zajímavé, myslím si

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 28.09.09 17:20

Taky sháním inspirace, ale ne tohle. Proto se ptám, proč jsi to sem dala :?: Vidíme stejné fotky :?: :o

paštika
Povídálka 28 příspěvků 28.09.09 17:23

no protože mi to přišlo zajimave. Tobe to neprijde? Nemusi to byt snad vydesignovany a supermoderni, aby to bylo zajimavy. Neco jinyho je, jetsli bych takovej zachod chtela … to asi opravdu ne.

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 28.09.09 17:26

Ale na tomhle přeci není nic zajímavé :lol: To je děsnej bordel a humus 8)

paštika
Povídálka 28 příspěvků 28.09.09 17:38

Ok, tak Tobe to proste neprijde zajimavy, nekomu traba jo. Treba mne. Kazdopadne na tom webu jsou i krasny byty, pokud jses nejak zhnusena, muzes si spravit chut:-)

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 28.09.09 17:56

Ale zahrada se mi líbí :lol:

No, jestli někdo hledá inspiraci tohoto druhu, je velká škoda, že už u nás zbourali pavlačák, který vybydleli neplatiči - tam by bylo materiálu…

Jedno foto za všechny… :lol:

http://poschla.kvalitne.cz/…ovani/a2.jpg

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 28.09.09 17:59

Juj, omlouvám se za velikost :oops:

prdísek
Kecalka 388 příspěvků 28.09.09 18:33

Ty fotky jsou ještě slabej odvar v tom jak to vypada ve skutečnosti. Já sice nebyla v Keni, ale na Zanzibaru, to je vedle. Takhle tam žije minimálně 90% obyvatel. A jak jsme se dozvěděli není to jen bídou, ale prostě jim to stačí. Jejich hlavní heslo je „Hakuna Matata“ a jsou prostě šťastní tak jak jsou.

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 28.09.09 20:09
paštika píše:
Ok, tak Tobe to proste neprijde zajimavy, nekomu traba jo. Treba mne. Kazdopadne na tom webu jsou i krasny byty, pokud jses nejak zhnusena, muzes si spravit chut:-)

No to bych ráda, a dokonce jsem se tam asi před týdnem i zaregistrovala. Ale nikdy mi nic nevyjede, žádný fotky, jen ty co jsou vpravo :(

paštika
Povídálka 28 příspěvků 28.09.09 20:20
No to bych ráda, a dokonce jsem se tam asi před týdnem i zaregistrovala. Ale nikdy mi nic nevyjede, žádný fotky, jen ty co jsou vpravo :(

No on je to asi novej web, tak toho tam jeste moc neni. Ja uz jsem se nicmene take zaregistrovala a snad se dokopu tam uz dat i fotky bytu a jit do ty souteze, dokud je tam tak malo lidi …

me se tam libi asi nejvic tenhle byt, hlavne ten stul v obyvaku
 http://www.seemyliving.com/~hanne/

paštika
Povídálka 28 příspěvků 28.09.09 20:22

janinkaz: nejak se mi spatne zobrazila citace … no ale jinak viz vyse

paštika
Povídálka 28 příspěvků 28.09.09 20:32

jeste todle, ale tam bydli architekt, tak to je jasny:
 http://www.seemyliving.com/~rybeva/

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 28.09.09 20:52

Díky paštiko :wink: Moje krev je spíš ten druhý :D Tamten je na mě moc přeplácaný, ale určitě má své kouzlo :wink:
Tak to jsem si přesně myslela, že je to nový web … Ještě občas koukám na www.living.cz

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >