Instagram, jak okomentovat instastories?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tumpach
Kelišová 6322 příspěvků 25.10.18 19:52
Instagram komentáře jak??

Ahoj, maniačky :mrgreen: :mrgreen:
prosím vás jsem ze starýho železa, ale prosím vás jak okomentovat instastories (doufám, že se to tak jmenuje), a jak při livestreamech komentovat, nikde se mi to nezobrazuje nebo nevidím?? Poraďte díky moc :) :)

Reakce:
Tableta
Závislačka 4121 příspěvků 25.10.18 19:54

Ne každýmu jdou komentovat stories. Třeba zrovna já to mám zablokovaný. A u livestreamů je normálně dole na to „input“ okýnko.

Příspěvek upraven 25.10.18 v 20:02

sarah1618
Kecalka 243 příspěvků 25.10.18 19:54

Instastory nejde komentovat můžeš jen poslat zprávu do directu

Celeste97
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 25.10.18 20:06

Na stories reaguješ jen zprávou do directu :)
Při streamu, máš dole kolonku (měla by tam být :think: ) a tomu člověku se to ukazuje online, co píšeš :mavam:

tumpach
Kelišová 6322 příspěvků 25.10.18 21:05

@sarah1618 a ten direct najdu kde? :lol: :lol: Najdu ho na počítači, nebo jen ,,na mobilu"?

tumpach
Kelišová 6322 příspěvků 25.10.18 21:08

@Tableta no právě jedna známá hvězda říká, vy mě píšete tak hezké komentáře - vždy na instastories :mrgreen: , a ona to asi nemá zaplý, a posílají ji to přes direct pravděpodobně :lol:

Tableta
Závislačka 4121 příspěvků 26.10.18 06:29

@tumpach direct je v pravým horním rohu. To modrý kolečko s „vlaštovkou“. Jinak i když někdo odpovědi zaplý má, tak mu ten komentář dojde do directu. Já to mám vyplý, to znamená, že pokud někdo chce reagovat na moje story, tak mi nemůže odpovědět přímo u toho storíčka, ale musí jít do zpráv.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >