Nevím si rady se psem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 25.10.18 09:39
nevim si rady se psem

A

Příspěvek upraven 25.10.18 v 10:06

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 25.10.18 09:41

Pravdepodobne bude mit zanet mocovych cest,mozna i ledvin,coz bez navstevy veterinare a antibiotik tezko vylecite :( a pokud na psovi priteli tak moc zalezi,tak at si udela volno a dojde s nim na tu veterinu! :cert:

Rive
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 25.10.18 09:45

No, zajimave, já mám miminka dvě a čas na venčení je a dokonce i na návštěvu veterináře.

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 25.10.18 09:46

Asi zánět. Chce to rychle na veterinu, jednak se to muze zhoršit a druhak je to bolestivé. Auto nemáte?

smajlik345
Kecalka 469 příspěvků 25.10.18 09:46

@Iveta Kotlárová psa si pořizuješ s vědomím že ho budeš mít x let. Takže kecy že na něj nemám čas jsou jen výmluvy stejně jako že taha tak s ním nejdu na veterinu. Můj pes taky taha a jediná chyba proč to dělá je že jsem ho nenaučila chodit u nohy ale aby s ním nešla na veterinu to by mě ani ve snu nenapadlo. Až na dítě nebudeš mít čas tak ho taky dáš pryč…takové jako ty bych normalně zabila pes má pravdobodně zdravotní problém, nedělá to aby tě naštval nejspíš ledviny a ty se vymlouváš na táhání a na nezájem o psa…dej i dítě pryč bude mu líp bez tebe…kdo se neumí postarat o zvíře nemá si pořizovat ani dětí…

AlenaSu
Kecalka 401 příspěvků 25.10.18 09:49

Mým psům se to občas děje taky,že mají kapku u pindika,ale je to jedna kapka za x měsíců a určitě není zelená. Takže toto bych dle svých zkušeností považovala za abnormální a řešila bych to s vet.
Pokud nejste schopná jít se psem na veterinu (nechápu,proč si někdo pořídí psa,když ho pak nezvládne :zed: ),tak si zavolejte veterináře domů. Někteří (dovolím si říct většina) dojíždí i za pacienty. Jen to bude dražší, ale co byste pro člena rodiny (rozuměj psa) neudělala,že?
A pokud chcete dát psa pryč jen proto,že máte doma dítě a dělá Vám doma kapky tak jste si,dle mého, neměli psa kupovat a přítel dělá jedině dobře,že Vám dělá doma dusno. :palec:

Fjodorka
Extra třída :D 11237 příspěvků 25.10.18 09:49

Chudák zvíře, dejte ho pryč, někomu, kdo se nebude tak blbě vymlouvat. Ale při vaší péči možná brzy prostě pojde, třeba ho srazí auto a nikdo nebude mít čas s ním jít na veterinu, furt máš naději. :palec:

AlenaSu
Kecalka 401 příspěvků 25.10.18 09:50

@Rive asi tak. Mám dvě děti(22m a 8m) a tři psy a zvladam to též :palec:

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 25.10.18 09:52

@AlenaSu prosim vas ja si psa nekoupila pritel ho mel uz kdy jsme spolu nedano zacaly a moc vam dekuji za to ze me tady zhazujete

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 25.10.18 09:54

No holka, to si na tu veterinu budete muset čas udělat. Jestli psa chtěl manžel a ty ne, tak ať si to zařídí. Ale je to teda smutné. Já mám dva psy a dvě děti, ale venčíme poctivě a o psy se staráme, ikdyž je to záhul, to neříkám. A ať se mu to nezhorší, jeďte brzy.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 25.10.18 09:56

Tohle je na veterinu, může to být zánět ledvin. Ten taky může být způsobený nedostatečným venčením, pes potřebuje čas aby všechno označoval a vypustil tak celý měchýř (proto mám čubu, když je nouze stačí 5 minut a je OK), nebo to taky může být zánět varlat nebo přetočené varle. Každopádně neléčitelné psa s hnisavým výtokem je týrání. Když není jiná možnost, tak někteří veterináři přijedou a buď psa ošetří doma nebo ho odvezou do ordinace, ale taková služba se musí zaplatit. Už jsem takhle veterináře volala, když mi Čuba začala silně kulhat a já byla sama doma s tříleťákem a dvoutýdenním kojencem. Nakonec se to tedy obešlo jenom s konzultací po telefonu - čubina si šlápla na vosu.

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 25.10.18 09:59
@Rive píše:
No, zajimave, já mám miminka dvě a čas na venčení je a dokonce i na návštěvu veterináře.

ja vas chapu ale ja vazim to samé co pes …proste venceni nedavam navic venku neposloucha ani doma moc ne jen sami potizw s nim pritel je dovecera pryc tak me zkuste pochopit ja na psa nemam silu on vazi 31 kg ja mam 32 kg

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 25.10.18 10:00

jak jste hnedka vsichcni zli mockraat vam dekuji za shazovani :think: :,(

ivašot.
Kelišová 6577 příspěvků 25.10.18 10:02
@Iveta Kotlárová píše:
@AlenaSu prosim vas ja si psa nekoupila pritel ho mel uz kdy jsme spolu nedano zacaly a moc vam dekuji za to ze me tady zhazujete

Cos čekala? Já nejsem žádná milovnice psů ale z vašeho přístupu se mi otvírá kudla v kapse. Normálně ho týráte, jiné označení mě nenapadá :cert:

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 25.10.18 10:02

@Heivka ok dekuji zkusim zavolat veterinare domu

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >