Duch nebo bludy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 19:21
Duch?

Ahoj, byla jsem doma sama byl už vecer a z ničeho nic někdo zatukal na hlavní dveře. Myslela jsem ze přišla mamka z práce… Kdyz jsem otevřela tak tam nikdo nebyl a 1,5 m od dveří sedel můj pes, jenom nepřítommě Koukal na dveře. Pak jsem se hrozne bála… Můžete mi někdo poradit co si o tom myslíte? Děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11616 příspěvků 24.10.18 19:27
@Vanilka1110 píše:
Ahoj, byla jsem doma sama byl už vecer a z ničeho nic někdo zatukal na hlavní dveře. Myslela jsem ze přišla mamka z práce… Kdyz jsem otevřela tak tam nikdo nebyl a 1,5 m od dveří sedel můj pes, jenom nepřítommě Koukal na dveře. Pak jsem se hrozne bála… Můžete mi někdo poradit co si o tom myslíte? Děkuju

A nemohl někdo zaťukat a jít pryč?

stinga
Závislačka 4166 příspěvků 6 inzerátů 24.10.18 19:27

@Vanilka1110 co si o tom myslím? nic, že další b.bá diskuse o ničem od nováčka

stinga
Závislačka 4166 příspěvků 6 inzerátů 24.10.18 19:29

@Vanilka1110 a to jsi se zaregistrovala na emimino, kde by se převážně měly řešit mimina, jen proto, že někdo ti zaťukal nezaťukal na dveře :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

Russet
Extra třída :D 11616 příspěvků 24.10.18 19:40
@stinga píše:
@Vanilka1110 a to jsi se zaregistrovala na emimino, kde by se převážně měly řešit mimina, jen proto, že někdo ti zaťukal nezaťukal na dveře :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

Tak kdyz už pes čučel na ty dvéře, tak to duch být musel. Kdybych pokaždé slyšela trávu růst, když zůstanu doma, taknse zblázním… :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5435 příspěvků 24.10.18 19:42

A já se lekla že je tu zas další exemplář s ještě vlhkým těhotenským testem dělaným před termínem MS :mrgreen:

stinga
Závislačka 4166 příspěvků 6 inzerátů 24.10.18 19:55
@Kriss Tina píše:
A já se lekla že je tu zas další exemplář s ještě vlhkým těhotenským testem dělaným před termínem MS :mrgreen:

to jsem si taky prvně myslela :) ale dnes tu jedna psala, která si ani test ještě nedělala ani menstruaci ještě nečeká a ptala se jestli je těhotná :zed:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6391 příspěvků 24.10.18 19:55

@Vanilka1110 že bych kvůli tomuhle diskuzi nezakladala a je to blbost

Janita3
Kecalka 456 příspěvků 24.10.18 20:30
@Kriss Tina píše:
A já se lekla že je tu zas další exemplář s ještě vlhkým těhotenským testem dělaným před termínem MS :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Celina
Závislačka 3313 příspěvků 24.10.18 20:43

Nosite zimní bundy a tohle…dnešní vítězné diskuse :potlesk: :roll:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2220 příspěvků 24.10.18 20:55

Nas pes startuje ke dverim kazdou chvili, jen nekdo projde po chodbe :mrgreen: Ale kdyz nam kolem dveri pres patro dusali policajti, co si prisli pro souseda o patro vys, ani se nehnul, zato ja cekala, kdy se v baraku zacne strilet…:) Ale moje kamaradka, tak trochu carodejnice - zajima se o karty, ezoteriku, tajemno a tak, mi jednou vypravela, ze ji doma zrejme u stropu cosi poletovalo a jeji pes to videl, protoze pry fakt vypadal, jako kdyz neco sleduje a otacel hlavou na jednu a hned zas na druhou stranu, coz bezne nedelal…pak jeste jednou, bylo to ve starem dome… ono je fakt asi mozne, ze nejen deti, ale I psi vidi/citi pritomnost neceho nebo nekoho, co my videt nedokazem… :think:

Dory22
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 24.10.18 20:56

@Vanilka1110
Kolikrát bylo zaťukání?

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2220 příspěvků 24.10.18 21:00

@Vanilka1110 Ja bych se asi zacala bat, kdyz by pes treba vrcel…a to bych byla tak po***na, ze bych rozhodne neotvirala, max.se podivala kukatkem… :mrgreen: Jsem si vzpomnela na 1 ducharsky vtipek, jak ten opilec se vypotaci z hospody smerem ke krovi, z nej vyleze divna postava a rika, ja jsem duch Alfons…a ozrala odpovi Ja sem DUCHCAT :mrgreen: :mavam:

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 21:06

@Dory22

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 21:09

@Russet mame zahradu a vrátka byla zamčena  :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >