Duch nebo bludy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 19:21
Duch?

Ahoj, byla jsem doma sama byl už vecer a z ničeho nic někdo zatukal na hlavní dveře. Myslela jsem ze přišla mamka z práce… Kdyz jsem otevřela tak tam nikdo nebyl a 1,5 m od dveří sedel můj pes, jenom nepřítommě Koukal na dveře. Pak jsem se hrozne bála… Můžete mi někdo poradit co si o tom myslíte? Děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13214 příspěvků 24.10.18 19:27
@Vanilka1110 píše:
Ahoj, byla jsem doma sama byl už vecer a z ničeho nic někdo zatukal na hlavní dveře. Myslela jsem ze přišla mamka z práce… Kdyz jsem otevřela tak tam nikdo nebyl a 1,5 m od dveří sedel můj pes, jenom nepřítommě Koukal na dveře. Pak jsem se hrozne bála… Můžete mi někdo poradit co si o tom myslíte? Děkuju

A nemohl někdo zaťukat a jít pryč?

stinga
Závislačka 4849 příspěvků 3 inzeráty 24.10.18 19:27

@Vanilka1110 co si o tom myslím? nic, že další b.bá diskuse o ničem od nováčka

stinga
Závislačka 4849 příspěvků 3 inzeráty 24.10.18 19:29

@Vanilka1110 a to jsi se zaregistrovala na emimino, kde by se převážně měly řešit mimina, jen proto, že někdo ti zaťukal nezaťukal na dveře :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13214 příspěvků 24.10.18 19:40
@stinga píše:
@Vanilka1110 a to jsi se zaregistrovala na emimino, kde by se převážně měly řešit mimina, jen proto, že někdo ti zaťukal nezaťukal na dveře :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

Tak kdyz už pes čučel na ty dvéře, tak to duch být musel. Kdybych pokaždé slyšela trávu růst, když zůstanu doma, taknse zblázním… :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6995 příspěvků 24.10.18 19:42

A já se lekla že je tu zas další exemplář s ještě vlhkým těhotenským testem dělaným před termínem MS :mrgreen:

stinga
Závislačka 4849 příspěvků 3 inzeráty 24.10.18 19:55
@Kriss Tina píše:
A já se lekla že je tu zas další exemplář s ještě vlhkým těhotenským testem dělaným před termínem MS :mrgreen:

to jsem si taky prvně myslela :) ale dnes tu jedna psala, která si ani test ještě nedělala ani menstruaci ještě nečeká a ptala se jestli je těhotná :zed:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6909 příspěvků 24.10.18 19:55

@Vanilka1110 že bych kvůli tomuhle diskuzi nezakladala a je to blbost

Janita3
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 24.10.18 20:30
@Kriss Tina píše:
A já se lekla že je tu zas další exemplář s ještě vlhkým těhotenským testem dělaným před termínem MS :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Celina
Závislačka 3888 příspěvků 24.10.18 20:43

Nosite zimní bundy a tohle…dnešní vítězné diskuse :potlesk: :roll:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 24.10.18 20:55

Nas pes startuje ke dverim kazdou chvili, jen nekdo projde po chodbe :mrgreen: Ale kdyz nam kolem dveri pres patro dusali policajti, co si prisli pro souseda o patro vys, ani se nehnul, zato ja cekala, kdy se v baraku zacne strilet…:) Ale moje kamaradka, tak trochu carodejnice - zajima se o karty, ezoteriku, tajemno a tak, mi jednou vypravela, ze ji doma zrejme u stropu cosi poletovalo a jeji pes to videl, protoze pry fakt vypadal, jako kdyz neco sleduje a otacel hlavou na jednu a hned zas na druhou stranu, coz bezne nedelal…pak jeste jednou, bylo to ve starem dome… ono je fakt asi mozne, ze nejen deti, ale I psi vidi/citi pritomnost neceho nebo nekoho, co my videt nedokazem… :think:

Dory22
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 24.10.18 20:56

@Vanilka1110
Kolikrát bylo zaťukání?

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 24.10.18 21:00

@Vanilka1110 Ja bych se asi zacala bat, kdyz by pes treba vrcel…a to bych byla tak po***na, ze bych rozhodne neotvirala, max.se podivala kukatkem… :mrgreen: Jsem si vzpomnela na 1 ducharsky vtipek, jak ten opilec se vypotaci z hospody smerem ke krovi, z nej vyleze divna postava a rika, ja jsem duch Alfons…a ozrala odpovi Ja sem DUCHCAT :mrgreen: :mavam:

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 21:06

@Dory22

Vanilka1110
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 21:09

@Russet mame zahradu a vrátka byla zamčena  :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >