Instagram mojej dcery

Anonymní
10.9.21 12:31

Instagram mojej dcery

Ahojte. Moja pubertalna dcera dáva na instagram fotky v spodnej bielizni(niektoré sú dost sexy). Dopatrala som sa čisto náhodné cez môj instagram pričom dcera ma účet pod neakou prezivkou. Mam sa s ňou o tom porozprávať alebo sa tváriť ze o ničom neviem :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5956
10.9.21 12:32

Kolik je let pubertální dceři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19848
10.9.21 12:37

Kolik jí je?
Nikdy dřív jste se nebavily o bezpečnosti ve virtuálním prostoru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 12:39

Bude mať ta chvíľu 17.ale viete ako to je s pubertiakmy co im zákazete to budú naschvál robiť.

• Citovat
  • Nahlásit
19848
10.9.21 12:44
@Anonymní píše:
Bude mať ta chvíľu 17.ale viete ako to je s pubertiakmy co im zákazete to budú naschvál robiť.

Hele, jestli jde o anonymni ucet pod prezdivkou a nwjde vylozene o sexualni fotky, ztak to zase neni nic tak hrozneho. Holka potrebuje lajky, aby si zvedla sebevedomi no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 12:49

@unuděná nie sú tam žiadne sexuálne fotky iba v tanga v kúpelke alebo v bazéne. Len som smutná že práve takto nebola vychovávana aby sa ukazovala

• Citovat
  • Nahlásit
19848
10.9.21 12:51
@Anonymní píše:
@unuděná nie sú tam žiadne sexuálne fotky iba v tanga v kúpelke alebo v bazéne. Len som smutná že práve takto nebola vychovávana aby sa ukazovala

No mozna prave proto to dela a jeste tobe za zady  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 16:16

Tohleto dělá moje ségra, matka od dítěte. je to její věc, ale přijde mi to děsný. musela jsem ji „odsledovat“…prosím anonym…

• Citovat
  • Nahlásit
510
10.9.21 17:39

Jestli je jí 17, tak bych to asi ani moc neřešila. Možná by neuškodilo při nějakém rozhovoru zavést téma na podobné věci a jen tak mimochodem říct, že takovéto předvádění je trapné a laciné a často to nevzbuzuje zrovna takové reakce, jaké by asi modelka očekávala. Zkusit vyhledat nějaký odstrašující případ, kdy si holka podobným jednáním zajistila tak akorát ohromnou ostudu. Nějak naznačit, co si asi lidi myslí o dívkách, co si fotí skoro holou prďku a dávají jim ostatním na odiv (kdo o to vlastně stojí?). Co tím jako sledují? Opravdu za tím může být i nějaký psychický problém, anebo prostě jenom snaha zaujmout, když už nemám čím jiným udělat dojem (jo, to bych taky dodala), případně zapadnout do davu (taky nic, co by hvězda měla chtít). Buď jí trochu docvakne, nebo ne. Víc asi dělat nemůžeš, scény budou mít opačný efekt. Chápu tvoji rozmrzelost, dnešní doba je v některých věcech opravdu divná :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
10.9.21 17:43
@unuděná píše:
Hele, jestli jde o anonymni ucet pod prezdivkou a nwjde vylozene o sexualni fotky, ztak to zase neni nic tak hrozneho. Holka potrebuje lajky, aby si zvedla sebevedomi no.

Jenže je tu jeden problém, a to možnost, že holka, která si takto zvedá sebevědomí, dostane reakce, které jí ho naopak srazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3462
10.9.21 20:04

Já bych jí na rovinu řekla, že to na mě na Instagramu vyskočilo. A jak to vyskočilo na mě, vyskočí to i na jiné, možná na její učitele ve škole, možná na nějakého oplzlého chlápka v letech a že tomu nezabrání. Připomněla bych jí, že vlastní fotka je na internetu to největší peklo, obličej se dá tagovat a přiřadit ke skutečnému jménu, lidi si fotky ukládají a používají je podle sebe, fotka na netu je prostě nesmrtelná a vždycky riziková. Zvlášť obličej + nahota. Za deset roků jí je někdo připomene, třeba budoucí zaměstnavatel a řekne, že není seriózní. A pak bych se jí zeptala, jestli o toto stojí. Většina lidí pak své blbosti lituje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
13.9.21 13:13

Já bych řekla, že v tomto věku a v dnešní době se holky snaží na soc. sítích vypadat hlavně dobře. Ať už to vyžaduje pěkné selfie, fotku ve značkovém oblečení nebo nějaké odvážnější snímky. Co dceři nabídnout nějaké profi focení? Nemyslím nudes, samozřejmě. :D Ale nějaké vkusné profesionální fotky, které může dávat na sítě. Podle mě je v tomto období důležité mít mezi sebou důvěru. Dcera určitě ví, že to, co dává na IG určitě nejsou fotky pro rodiče a že by se vám to asi moc nelíbilo. Pokud jí ale „nachytáte“ a poučíte, spadnete do šuplíku „prudérních konzervativních rodičů“ a příště ty fotky bude nahrávat tajně. Zkusila bych jít cestou: Chceš se ukazovat na internetu? Ok, ale pojďme udělat fotky, za které se nebudeš muset nikdy stydět, že obletěly svět. Samozřejmě je důležité zvolit klidný tón a nepůsobit agresivně. Jakmile dcera ucítí, že podle vás zklamala, udělala něco trapného nebo jsou ty fotky ošklivé, tak se spíš stáhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat