Interní ambulance

Anonymní
31.8.21 09:16

Interní ambulance

Zdravím, již několik dní mám zdravotní problémy. Jsem na dovolené (v ČR), a už tři dny mě pokaždé večer začnou svědit, pálit, prsty na rukou, a chodidla. Udělají se mi tam červené fleky, a prsty na rukou mi otečou. A na levé noze mám oteklý kotník. Přes den v pořádku, žádný flek, nic nesvědí. Jen cítím v prstech na rukou tlak asi jak jsem je měla oteklé. Kotník je oteklý furt. Ale vůbec nebolí. Manžel s tím, chtěl jet na pohotovost, ale mně to přišlo blbé - teď už vím, že jsem jet měla. :zed:
Napadlo mě, že bych si tady, v nejbližším městě zavolala na interní ambulanci. Mají otevřeno do 17:00 jen úplně nevím, jestli mi tam s tím pomůžou :nevim: nebo jet na dermatologii. Nebo až večer jak to bude pálit na pohotovost. Jsem z toho už marná, v noci moc nespím, když si vezmu Dithiaden pomůže na několik hodin.
Děkuji za Vaše rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
745
31.8.21 09:54

Asi bych jela až s těmi příznaky..aby to vyloženě videli… i když oni ti i tak max. píchnou kalciovku, a dají recept na nějaký lék na alergie nebo doporučí jaký si koupit a doporučí ti zajít si na alergologii na testy..ale minimálně by se ti mělo ulevit od těch potíží. Zkoušela si vysledovat nějakou souvislost např. s jídlem, užívanou kosmetikou apod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 10:02

@Vladusxx Taky si myslím, že by bylo lepší zajet až s těmi příznaky. Jen nechápu ten oteklý kotník. :? Ano, přemýšlela jsem, ale není nic nového co bych vyzkoušela, snědla. Napadlo mě, jestli mi třeba nesedl jejich prací prášek, aviváž. Když mně to začne vždy večer, když zalehnu do postele.

• Citovat
  • Nahlásit
745
31.8.21 11:08

To by bylo možné…ale těžko říct…tátovi se jednou udělala vyrážka přesně ve tvaru slipu…nabehnul na mamku v čem to prala co to koupila za šunt…a nakonec se ukázalo že mu to dělala určitá značka octu který mamka dávala do zálivky na salát 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25855
31.8.21 12:58
@Anonymní píše:
@Vladusxx Taky si myslím, že by bylo lepší zajet až s těmi příznaky. Jen nechápu ten oteklý kotník. :? Ano, přemýšlela jsem, ale není nic nového co bych vyzkoušela, snědla. Napadlo mě, jestli mi třeba nesedl jejich prací prášek, aviváž. Když mně to začne vždy večer, když zalehnu do postele.

tak očividně je to alergie na peří, prací prášek - prostě z té postele, nechápu, s čím chceš jít na pohotovost nebo do interní ambulance?
tak v té posteli nespi, jeď domů, nebo si kup deku a tou se přikryj - a je po nemoci :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 13:31

@stinga Moc díky za radu. :palec:
Hned další den jsem si koupila deku, spala jsem v kalhotách a dlouhém triku. Ale problémy nezmizely. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat