Interupce nemocnice Kolín či Meda ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 07:36
Interupce nemocnice Kolín či Meda ?

Dobrý den, ráda bych se optala na to, jestli někdo nepodstoupil interupci v Kolíně (mám to kousek, ale váhám) a jestli je tam slušný personál, jaká byla cena atd? Také uvažuji o klinice Meda, ale ty nikde třeba o ceně napsáno nemají. V pondělí si jdu vyzvednou žádanku a tak potřebuji co nejrychleji vybrat místo, kde zákrok nejen provedou, ale zároven se budou chovat slušně. Děkuji za rady

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 28.04.19 07:48

Zkusenost nemam, ale nasla jsem ti tu cenu v Mede.
4600 kc do 8tt,
5400 kc od 8tt +300 kc za zjisteni krevni skupiny.
Kdybys to chtela cele resit u nich, tak jeste 800za sepsani te zadanky.
Chovani zalezi na cloveku, ale rekla bych, ze v soukromem sektoru to bude lepsi :pankac: ale vazne nevim.
Ta cena je napsana v zalozce male vykony.

Enmamma
Závislačka 3888 příspěvků 28.04.19 09:07

Proč se chceš zbavit miminka?

Tiffany1
Závislačka 3938 příspěvků 28.04.19 09:21

@Enmamma Na to se neptala, neee??? Ptala se zkusenosti. :roll:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 28.04.19 09:22
@Enmamma píše:
Proč se chceš zbavit miminka?

To asi neřekne. Dost na tom, že neví, že se interrupce píše se dvěma R. :roll:

g.sandova
Závislačka 4544 příspěvků 28.04.19 09:28

@Anitramm já to taky chtěla napsat. Ona to tu píše blbě každá druhá pomalu, až je to trapny

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 28.04.19 09:32
@g.sandova píše:
@Anitramm já to taky chtěla napsat. Ona to tu píše blbě každá druhá pomalu, až je to trapny

No.. :roll: Děs.

Russet
Neúnavná pisatelka 15904 příspěvků 28.04.19 09:32
@g.sandova píše:
@Anitramm já to taky chtěla napsat. Ona to tu píše blbě každá druhá pomalu, až je to trapny
Že radši nenapíše „dát TO pryč“ :zed:
inkakřivák
Neúnavná pisatelka 18843 příspěvků 28.04.19 09:36

To máš děvče odvahu dát na tohle fórum takový dotaz. Doufám, že vybereš dobře a půjde všechno bez problémů. Máš právo udělat své rozhodnutí. Jo a soukromý provoz neznamená automaticky lepší péče.

harpyje
Extra třída :D 10711 příspěvků 28.04.19 09:45

Nechceš si přeci jen promluvit o důvodech potratu? Sice se ptáš na cenu a pracoviště, ale faktem je, že spousta žen, které řeší technické detaily, se ve skutečnosti chce bavit i o tom proč a jestli potrat. Tak nabízím ucho …

(a vůbec neplatí, že v soukromém sektoru se personál chová líp, obvykle to nemá vůbec vliv )

Enmamma
Závislačka 3888 příspěvků 28.04.19 10:35
@Tiffany1 píše:
@Enmamma Na to se neptala, neee??? Ptala se zkusenosti. :roll:

Neptala. Řada žen se však po interrupci trápí a vyčítá si jí. Tak se ptám, jestli prostě dítě nechce, protože o dítě nestojí, nebo nemá zázemí a finance a neví, jak se s tím vypořádat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 11:10

Nechci tu řešit důvody a myslela jsem si, že na e miminu se najde někdo, kdo mi poradí místo, které je to bez ponižování atd… Spousta z Vás mě odsoudila a řešila třeba pravopis… ach jo. Jinak mám malého syna a již děti nechci (bohužel selhala ochrana), takže po tomto zákroku jdu rovnou na sterilizaci. Jsem jen idiot, že jsem nešla dříve. To je celé.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 11:15

@harpyje Proč řešit důvody? Lituji toho, že jsem otěhotněla a lituji toho, že půjdu tam, kam musím. Rozhodnutí nepadlo jen z mé strany a důvodů je mnoho. Když bych tu napsala finance, tak dostanu odpovědi, že to by se dalo. Když napíši, že na tom zdravotně a hlavně psychicky nejsem dobře, tak zase odpověď, že bych to dala. Tak proč psát nějaké důvody.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 11:44
@Anonymní píše:
Nechci tu řešit důvody a myslela jsem si, že na e miminu se najde někdo, kdo mi poradí místo, které je to bez ponižování atd… Spousta z Vás mě odsoudila a řešila třeba pravopis… ach jo. Jinak mám malého syna a již děti nechci (bohužel selhala ochrana), takže po tomto zákroku jdu rovnou na sterilizaci. Jsem jen idiot, že jsem nešla dříve. To je celé.

v Medě tě určitě nikdo ponižovat nebude.

Enmamma
Závislačka 3888 příspěvků 28.04.19 11:45
@Anonymní píše:
Nechci tu řešit důvody a myslela jsem si, že na e miminu se najde někdo, kdo mi poradí místo, které je to bez ponižování atd… Spousta z Vás mě odsoudila a řešila třeba pravopis… ach jo. Jinak mám malého syna a již děti nechci (bohužel selhala ochrana), takže po tomto zákroku jdu rovnou na sterilizaci. Jsem jen idiot, že jsem nešla dříve. To je celé.
Řekneš jednou synkovi, žes mu zlikvidovala sourozence? Že jsi ho nechtěla?
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama