Partner chce předehru - jak na to

Anonymní
20.1.21 10:36

Intimní dotaz pro pány - předehra

Omlouvám se za anonym, ale je mi fakt trapně. Následující dotaz je pro pány, ale i pro ženské osazenstvo, které mi též může poradit.

Nemohu říci, že jsem v sexu nezkušená, ostatně mám dvě předpubertální děti, nicméně s čím opravdu nemám zkušenosti je předehra. Vždycky jsem měla partnery, kteří si na toto nepotrpěli a vždycky šli nejraději rychle na věc (myslím teď z pohledu toho, že oni předehru nevyžadovali, ne že by ji neposkytovali mě).

Můj nynější partner se však vyjádřil v tom smyslu, že by..ehm, rád před samotným aktem zpomalil, čili chce předehru. A já jsem v koncích. Vůbec nevim, co si pod tím mám představit :lol: Tak klasika - začnu líbáním, krk, dolů, ramena, břicho, zase zpátky, vnitřní strana stehen, posléze to „ono“ místo, úpak zase někam putuju, ale já mám pocit, že to s nim absolutně nehne (rozumějte, ani vzdech a dole mrtvý), sám se nějak nedokázal vymáčknout co by si tak představoval a já fakt nevím.

Máte nějaké tipy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16925
20.1.21 10:42

Není tvůj chlap převlečená ženská? něco chce, ale neví přesně co a ty na to máš přijít? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 10:44
@pohledzdruhestrany píše:
Není tvůj chlap převlečená ženská? něco chce, ale neví přesně co a ty na to máš přijít? :think:

no, taky si připadám, že bych měla mít minimálně křišťálovou kouli

• Citovat
  • Nahlásit
30358
20.1.21 10:45
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale je mi fakt trapně. Následující dotaz je pro pány, ale i pro ženské osazenstvo, které mi též může poradit.

Nemohu říci, že jsem v sexu nezkušená, ostatně mám dvě předpubertální děti, nicméně s čím opravdu nemám zkušenosti je předehra. Vždycky jsem měla partnery, kteří si na toto nepotrpěli a vždycky šli nejraději rychle na věc (myslím teď z pohledu toho, že oni předehru nevyžadovali, ne že by ji neposkytovali mě).

Můj nynější partner se však vyjádřil v tom smyslu, že by..ehm, rád před samotným aktem zpomalil, čili chce předehru. A já jsem v koncích. Vůbec nevim, co si pod tím mám představit :lol: Tak klasika - začnu líbáním, krk, dolů, ramena, břicho, zase zpátky, vnitřní strana stehen, posléze to „ono“ místo, úpak zase někam putuju, ale já mám pocit, že to s nim absolutně nehne (rozumějte, ani vzdech a dole mrtvý), sám se nějak nedokázal vymáčknout co by si tak představoval a já fakt nevím.

Máte nějaké tipy?

Takže jsi zkusila jemnou romantickou předehru, líbání všude a on je dole „mrtvý“, chudák… :mrgreen:

Nezbývá než trochu přitvrdit, při příští předehře ho trochu sešvihej bičem, anální kolík a roubík k tomu a třeba se dole trochu probere, uvidíš… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 10:46
@free333 píše:
Takže jsi zkusila jemnou romantickou předehru, líbání všude a on je dole „mrtvý“, chudák… :mrgreen:Nezbývá než trochu přitvrdit, při příští předehře ho trochu sešvihej bičem, anální kolík a roubík k tomu a třeba se dole trochu probere, uvidíš… :mavam:

no…to nevim, tedy :roll: 8)

• Citovat
  • Nahlásit
59988
20.1.21 10:48
@Anonymní píše:

Máte nějaké tipy?

nemam :D ale jsem zvědavá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.21 10:48

Asi budes muset vyzkouset, co na nej plati ;) a ze ten rozptyl fakt muze byt siroky. Muj muz ma asi 3 mista, kam uz vim, ze je treba sahnout a je to vysoce efektivni :mrgreen: nechce treba v ramci predehry i nejakej vizual? Eventualne me napada vyzkouset nejaky takovy ty milostny hry pro dva, treba byste pri nich natrefili, co ho pri predehre rozjizdi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 10:51
@JednaPrazacka píše:
Asi budes muset vyzkouset, co na nej plati ;) a ze ten rozptyl fakt muze byt siroky. Muj muz ma asi 3 mista, kam uz vim, ze je treba sahnout a je to vysoce efektivni :mrgreen: nechce treba v ramci predehry i nejakej vizual? Eventualne me napada vyzkouset nejaky takovy ty milostny hry pro dva, treba byste pri nich natrefili, co ho pri predehre rozjizdi ;)

to jsme zkoušeli, ale oba jsme se shodli, že je to PRO NÁS spíš trapné :D Už jsem se ho ptala, kde je problém, on jen odvětil že to dělám dobře, že se mu to líbí, ale jak jsem již psala, tak vizuální efekt to nemá :D Vždycky jsem si myslela, že předehra slouží k tomu, aby se druhý jaksi „nastartoval“ no a tento efekt to u ně jaksi nemá. Neříkám, že jsem nějaká umělkyně, ale úplnej diletant asi taky ne, zapojuju všechno, jazyk, ruce, vlasy, prsa. A nic! Už si připadám, že je špatně něco se mnou :roll: Asi mám málo vlasů :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
7432
20.1.21 10:56

Vytas pradylko, zkus striptyz, nasad mu pouta?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59988
20.1.21 10:58
@Tarjei píše:

a dlouho to netrvalo a pradylko je tady :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7432
20.1.21 10:59

@Venetia to byl jen napad..chlapi maj radi tyhle vizualni veci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1568
20.1.21 11:01

???

A být dole mrtvý znamená jako, že se mu ani nepostavilo péro? No divné. Mě jsou příjemné dotyky na zádech. Dá se tam hladit, mnout, mačkat, škrábat. A pak ho můžeš hladit na koulích, pak hned pod nima a zajet a hladit i mezi půlkama…teda s lubrikantem. A jestli ani to s ním nehne, tak už nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59988
20.1.21 11:01
@Tecumseh píše:
A být dole mrtvý znamená jako, že se mu ani nepostavilo péro? No divné. Mě jsou příjemné dotyky na zádech. Dá se tam hladit, mnout, mačkat, škrábat. A pak ho můžeš hladit na koulích, pak hned pod nima a zajet a hladit i mezi půlkama…teda s lubrikantem. A jestli ani to s ním nehne, tak už nevím.

S nekterýma nehne nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30358
20.1.21 11:02
@Anonymní píše:
no…to nevim, tedy :roll: 8)

Každopádně by mě nebavilo, abych jak blbec na něm dělala pokusy, když to s ním nehne a ani není schopný se vymáčknout, co by chtěl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 11:06
@Tarjei píše:

Striptýz, to fakt nedám, nejsem tlustá, ale prostě necítím se na to postavou. Rozkleplý stehna, spadlej zadek, celulitida se mi rozvlní jen když poskočím, natož kdybych si začla hrát na Demi Moore, ruce, že bych s nima mohla kácet les.

Prádlo mám vždy hezké, ale to ho netankuje, nikdy si nevšiml co mám na sobě, první věc co byla - „všechno dolů“.

Ale ta pouta, ta se mu líbila, takže díky za tip, zkusím předehru s nimi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat