Intimní problém asi z běhání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 21:38
Intimní problém asi z běhání?

Ahoj,
Anonym z intimního důvodu.
Zhruba před 3 měsíci jsem zacla běhat, do té doby jsem nikdy nic takového neměla, jako by za postevackem směrem k břichu v tom zakonceni pochvy se mi začala dělat prasklina a hrozně to svědí, zvlášť když chlupy trochu poporostou, dnes jsem si našla jako by taky prasklinu podél malého stydkeho pysku, taky to svědí, nekrvaci, výtok ani žádný gyn problém nemám, pochva jako taková úplně čistá, je to jako by na vnějším genitálu, omlouvám se za popis, snad je to pochopitelné, docela mě to trápí, svědí to fakt dost, když jsem úplně čerstvě oholena tak je to lepší. Namazala jsem si to imazolem, začalo to opravdu až s behanim, hygienu dodrzuji, ihned po běhu jdu do sprchy, používám bavlněné kalhotky, zažil to někdo z vas? Dá se tomu nějak předcházet? Díky moc!

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 7229 příspěvků 20.01.19 21:43

Mykóza. Vyměň imazol za canesten, je silnější.

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 17291 příspěvků 20.01.19 21:44

To je zvláštní. Taky občas běhám, ale tohle se mi nikdy nestalo :think: Nemáš nějaký blbý kalhoty, který se zadírají do rozkroku nebo zapařují?
Jinak holení genitálu, růst chloupků a různé kožní potíže jsou kapitola sama pro sebe :lol:

Příspěvek upraven 20.01.19 v 21:45

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 21:45

Měla jsem to po prvnim porodu. Nikdy jsem s tim nikam nešla a mazala imazolem. Za nějakou dobu to bylo pryč a už se to několik let neukázalo :nevim:

Lenka_Hal
Kelišová 6928 příspěvků 20.01.19 21:48

No tak z behani tohle nebude…

axelina
Závislačka 2610 příspěvků 20.01.19 22:29
@Anonymní píše:
Ahoj,
Anonym z intimního důvodu.
Zhruba před 3 měsíci jsem zacla běhat, do té doby jsem nikdy nic takového neměla, jako by za postevackem směrem k břichu v tom zakonceni pochvy se mi začala dělat prasklina a hrozně to svědí, zvlášť když chlupy trochu poporostou, dnes jsem si našla jako by taky prasklinu podél malého stydkeho pysku, taky to svědí, nekrvaci, výtok ani žádný gyn problém nemám, pochva jako taková úplně čistá, je to jako by na vnějším genitálu, omlouvám se za popis, snad je to pochopitelné, docela mě to trápí, svědí to fakt dost, když jsem úplně čerstvě oholena tak je to lepší. Namazala jsem si to imazolem, začalo to opravdu až s behanim, hygienu dodrzuji, ihned po běhu jdu do sprchy, používám bavlněné kalhotky, zažil to někdo z vas? Dá se tomu nějak předcházet? Díky moc!

taky to mívám když vic sportuju protože se vícekrat za den sprchuji a vysušuje se ta sliznice ktea nasledne popraska. mažu víckrat denně vazelinou čistou a je to OK

Verun83
Echt Kelišová 9250 příspěvků 33 inzerátů 21.01.19 05:34

To je mykoza. Nejlepsi na to asi fungicidin. Je hutny, dlouho na tom miste vydrzi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >