Mohu užít prášek "po" při menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 10:15
Prášek "po" při menstruaci

Zdravím,
děkuji za anonym. S partnerem jsme měli včera sex a praskl nám kondom. Menstruace mi začala 15.1.2019, čili před 3 dny. Takže včera to byl druhý den menstruačního cyklu. Máme vlastní byt na HYPO. Děti chceme, ale ne „teď“. Plánujeme na příští rok svatbu a ne miminko. Nevím, jestli si mám koupit v lékárně prášek po. Četla jsem na internetu, že zastaví, aby vajíčko „spadlo dolů“ a mohlo být oplodněno, ale co když už mám menstruaci? Může se tento prášek použít? Je mi to trapné, tak se mi nechce ptát v lékárně, kde je trapná tzv. diskrétní zóna, kde Vás stejně všichni slyší. Navíc prášek „po“ mi rozhodí celej organismus a bůh ví, co to je za svinstvo pro tělo. Ale nechce se mi úplně riskovat. Riskly byste to nebo se může teda brát ten prášek i při menstruaci?

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
JaninaMam
Kecalka 398 příspěvků 1 inzerát 18.01.19 10:21

Muže se brát i při mestruaci, akorát je to fakt svinstvo, ale pořad lepší, než ještě nechtěně děťátko, takže bych si zašla ;)

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24202 příspěvků 18.01.19 10:36

Jako otěhotnět ze styku vlastně nějaký 3DC mi přijde úplně vysoce nepravděpodobné.
Nikdy neříkej nikdy, ale z tohoto si myslím, že neotěhotníš. Jak dlouhé máš cykly?

Eemii
Neúnavná pisatelka 17254 příspěvků 18.01.19 10:42
@Pipet píše:
Jako otěhotnět ze styku vlastně nějaký 3DC mi přijde úplně vysoce nepravděpodobné.
Nikdy neříkej nikdy, ale z tohoto si myslím, že neotěhotníš. Jak dlouhé máš cykly?

Taky myslim. Nebrala bych nic.

Ann-Sylvie
Stálice 79 příspěvků 18.01.19 10:42

Mně by zajímalo, jak se stane, že praskne kondom. Není to rýpavá otázka, ale vážně mě to zajímá. Nikdy jsem to nezažila, tak mě napadá leda protržení nehtem, ale to poznáš hned při nasazování nebo špatný lubrikant? Nebo jak se může stát, že kondom praskne? Vždyť jsou tak pružné, že se dají nasazovat na hlavu a nafukovat do obřích rozměrů?

Pokud prasknul před ejakulací, neřešila bych. A moc nechápu, jak by chlap nepoznal, že najednou kondom nemá a dojel to do konce…

Zuzanec
Kecalka 400 příspěvků 18.01.19 10:47

@Ann-Sylvie Taky mě zajímá, háčkuju se ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 10:50

@Pipet : 3DC máte na mysli co? nerozumím? Cykly mám nepravidelné. Neberu prášky a tak to není přesné na chlup. Ale vesměs mám 5 dní a 5. den špiním. Kdy ovuluju nevím, dle aplikace tak týden po menstruaci. Já právě četla na netu, že je to velmi nepravděpodobné, tak nevím. Náhoda je blbec a nechci zažít to, že bych nebyla happy, že čekáme miminko.

@Ann-Sylvie : Popravdě se mi to stalo taky poprvé. Koupili jsme kondomy z Lidlu - 39,–Kč / 12ks. Což naposledy !!! No milovali jsme se ve vaně a tak si myslíme, že to bylo z tlaku, že se tam dostala asi voda :nevim: . Každopádně při nasazení byl v pořádku, protože jsem si ještě dělala srandu z té špičky, kde je prostor ( takovej ten oválný výstupek na kondomu, který je na žaludu) A ta špička byla v pořádku. No jak proběhl se, tak si sundal kondom a protože byl červené barvy, bíle sperma šlo vidět. A díra byla velká jak hlavička od špendlíku :pocitac: . Díra byla právě na výše zmíněném místě - špičky kondomu, která je po nasazení na žaludu. A opravdu nechápu, jak se to stalo :nevim: . Prostě při sexu no...…. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 10:55

@Ann-Sylvie : A „dojel“ to do konce, protože měl kondom pořád nasazený. Sundal si ho z penisu až po sexu. A to že prasknul, jsme zjistili až po vyjmutí. Jako nechápu co si představuješ, že to praskne a je to rána jako když Ti na pouti někdo praskne balónek? :lol: :zed: . Vůbec ničeho si nevšimli. Zvlášť když tekla voda :think: ……. A to že se dá nasazovat na hlavu, nafukovat...… já to taky nechápu. Asi kvalitka z lidlu no :?

lachtanice86
Kelišová 7192 příspěvků 18.01.19 10:56

3dc je 3 den cyklu. Jak dlouhé mas cykly znamená kolik dni od prvního dne menstruace je do další menstruace?

lachtanice86
Kelišová 7192 příspěvků 18.01.19 10:58

39,– kč za 12ks? To bych ani nekoupila

Ann-Sylvie
Stálice 79 příspěvků 18.01.19 11:00
@Anonymní píše:
@Pipet : 3DC máte na mysli co? nerozumím? Cykly mám nepravidelné. Neberu prášky a tak to není přesné na chlup. Ale vesměs mám 5 dní a 5. den špiním. Kdy ovuluju nevím, dle aplikace tak týden po menstruaci. Já právě četla na netu, že je to velmi nepravděpodobné, tak nevím. Náhoda je blbec a nechci zažít to, že bych nebyla happy, že čekáme miminko.@Ann-Sylvie : Popravdě se mi to stalo taky poprvé. Koupili jsme kondomy z Lidlu - 39,–Kč / 12ks. Což naposledy !!! No milovali jsme se ve vaně a tak si myslíme, že to bylo z tlaku, že se tam dostala asi voda :nevim: . Každopádně při nasazení byl v pořádku, protože jsem si ještě dělala srandu z té špičky, kde je prostor ( takovej ten oválný výstupek na kondomu, který je na žaludu) A ta špička byla v pořádku. No jak proběhl se, tak si sundal kondom a protože byl červené barvy, bíle sperma šlo vidět. A díra byla velká jak hlavička od špendlíku :pocitac: . Díra byla právě na výše zmíněném místě - špičky kondomu, která je po nasazení na žaludu. A opravdu nechápu, jak se to stalo :nevim: . Prostě při sexu no...…. :roll:

Aha, to jsou věci. Tak to ano, pokud to bylo prasklé jen na špičce, to si chlap všimnout asi nemohl…No, já myslím, že to bude nejspíš nějakou pěnou do koupele, mýdlem apod. To si myslím, že kondomům vadí…
Jinak 3DC si myslím, že je otěhotnění nepravděpodobné. Ale nemožné asi ne..Rozhodla bych se podle toho, zda by dítě bylo úplná katastrofa nebo ne. Když píšeš, že plánujete svatbu a děti s tímto partnerem, nejspíš bych to nechala osudu, než si rozházet tělo takovou dávkou hormonů…
Každopádně držím palce, ať to dopadne, jak si přeješ…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 11:10

@lachtanice86 : Nj, ale když jsi s někým 6 let a máte už zařízený zrekonstruovaný byt a jen už čekáš na žádost o ruku a pak mimi, tak je ti to jedno víš :) každopádně ……..já chtěla nejdřív svatbu no, pak dítě takže teď dumám zda risknout nebo to nechat osudu :think:

Každopádně ne vždy znamená, čím dražší tím kvalitnější, ale v tomto máš pravdu, dříve sem se chránila jen durexem nebo pepinem a prášky.

jinak ten cyklus mám +/- 28 dní, nesleduji to přesně :oops:

lachtanice86
Kelišová 7192 příspěvků 18.01.19 11:15

Když jsem byla s chlapem 6let a řešili jsme společné bydlení stejně jsme nekupovali kondomy z lidlu, nepoužívali jsme žádné, je fakt že ja spoléhala jen na prášky. Nechtěla jsem řešit zda ta guma praskne nebo ne. Pokud je máš +-28dnu tak z toho nejspíš nic nebude.

Ann-Sylvie
Stálice 79 příspěvků 18.01.19 11:19
@Anonymní píše:
@Ann-Sylvie : A „dojel“ to do konce, protože měl kondom pořád nasazený. Sundal si ho z penisu až po sexu. A to že prasknul, jsme zjistili až po vyjmutí. Jako nechápu co si představuješ, že to praskne a je to rána jako když Ti na pouti někdo praskne balónek? :lol: :zed: . Vůbec ničeho si nevšimli. Zvlášť když tekla voda :think: ……. A to že se dá nasazovat na hlavu, nafukovat...… já to taky nechápu. Asi kvalitka z lidlu no :?

Tak to jsem se ptala předtím, než ji napsala, jak se to stalo. ;) Ránu jsem si nepředstavovala, ale kondom na kusy ano, proto jsem nechápala, jak se to může stát. Nicméně vidím to na špatné používání kondomu, do vody určitě vhodný není…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 11:22

@lachtanice86 Já prášky neberu více jak 6 let. Prvních 5 let jsme spolu spali tak, že si dával bacha. A fungovalo to. Samozřejmě jsme byli pripřaveni, že kdyby to nevyšlo, tak si miminko necháme. Jenže teď poslední rok můj přitel preferuje kondom, protože se mu líbí, že se nemusí furt tak hlídat a může zůstat v teple :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Proto dumám nad tím práškem po. Zasvinit si tělo …………... :roll:

A prosím tě, to má někdo jako krámy jinak? Já prostě myslela že každá menstruujeme 1× měsíčně. Je ale pravda, že několik měsíců jsem měla menstruaci až po 22-24. a teď přišla nějak brzo :think: :think: :think: takže, je lepší že ji mám brzo nebo pozdě? Kašlu na to, vemu si ten prášek po :mrgreen: už delší dobu hubnu, abych na svatbu vypadala dobře :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >