Kvasinková infekce poprvé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 10:20
Kvasinkova infekce poprvé

Ahoj, mám takový problém. Cca měsíc mám lehké špinění, což beru, jelikož jsem začala brát HA, sám doktor mi řekl, že to může nastat. Jenže. Začala mě během sexu strašně pálit a následující dny i bolet. Cca týden jsem to nějak držela, pak mi to nedalo. Hledala jsem a hledala a došla k tomu, že příznaky přesně sedí na kvasinkovou infekcí. Jelikož můj skvělý lékař nemá čas. Řešila jsem to tím, že jsem si pořídila canesten gyn 6 dní. Ulevilo se mi, již není zarudla ale stále se cítím nepřijemne, jelikož mám krvavý výtok. Ne úplně, ale taková růžová barva. Jenže nastal menší problém, zrejme to mám dnes dostat. A v letáku píšou, že se to nemá používat během ms, jenže mám už 4 dny za sebou. Přijde mi zbytečné to nedolecit. poradite mu?

Reakce:
7.straka
Kecalka 435 příspěvků 20.01.19 10:24

Při ms neber, ona se vyčistí sama. Hele a váš doktor nebere akuty? Jako že tam jdeš ráno, posedíš si, ale vezme tě? To slyším prvně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 10:28

@7.straka doktor mi bez objednání nevezme. Sám, když jsem tam byla mi doporučil ať si tohle koupím, že to přejde.

7.straka
Kecalka 435 příspěvků 20.01.19 10:37
@Anonymní píše:
@7.straka doktor mi bez objednání nevezme. Sám, když jsem tam byla mi doporučil ať si tohle koupím, že to přejde.

Hele, tak to změň doktora. Jestli se na objednání čeká a bez něj nevezme, tak to je doktor na prd. Ony ty volně dostupné preparáty samozřejmě tu infekci ve většině případů zvládnou. Problém je, že když to nezabere, nebo se to brzo vrátí, nebo to nejsou kvasinky, ale jiná havěť, už nemá smysl užívat dokola stejnou účinnou látku, to už fakt potřebuje doktora, aby to prohlídnul a posoudil. Protože prostě sama se při nejlepší vůli nevyšetříš.
Z vlastní zkušenosti doporučuji následující: při MS nepoužívat (stejně by to odešlo s krví) a po ms pár dní zavádět laktobacily. A najít si lepšího doktora. Držím palce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 10:41

@7.straka děkuji za radu, ono hlavně doktor po mě chce vědět, kdy mám má, což mám mít teď a když bych měla slabe špinění i po tom, tak mě nevezme. Dokud nebudu jakože čistá bez ms nebo špinění, je mu to jedno. Ono já nemám moc možnost cestovat. Mám primáře a to je blb.to je pravda. Je tu jeden výborný, ale ten má plno. Jenže opravdu mě to trápí. Objednala jsem se teď a jdu až za 2 týdny. Hrozný.

7.straka
Kecalka 435 příspěvků 20.01.19 10:42
@Anonymní píše:
@7.straka děkuji za radu, ono hlavně doktor po mě chce vědět, kdy mám má, což mám mít teď a když bych měla slabe špinění i po tom, tak mě nevezme. Dokud nebudu jakože čistá bez ms nebo špinění, je mu to jedno. Ono já nemám moc možnost cestovat. Mám primáře a to je blb.to je pravda. Je tu jeden výborný, ale ten má plno. Jenže opravdu mě to trápí. Objednala jsem se teď a jdu až za 2 týdny. Hrozný.

Tak hodně štěstí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 10:43

Mě pomohla hodně gynekologická sůl - dělat sedavé koupele, ale asi až po MS spíš. Jinak canesten jen krém by při MS asi sel :think: . ať je lip, kvasinky jsou potvory :pocitac:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >