Intimnosti v synově telefonu

Anonymní
12.1.20 21:47

Intimnosti v synově telefonu

Prosim o radu, nebo spis nazor. Dnes jsem zabavila ctrnactiletemu synovi mobil, mel prusvih, tak mu ho obcas kontrolujeme a nasla jsem v nem dve videa. Natocil mne potaji dvakrat v lete na dovolene kdyz jsem se prevlekala do plavek a dalsi dve videa, kdy tajne natocil svoji starsi sestru, kdyz se prevlekala v pokoji. Jsem z nej znechucena, nastvana, vubec nevim jak to resit (samozrejme jsem vse smazala), jak se k nemu chovat. Mam to brat jako klukovinu? Porad mne napadaji myslenky, komu to asi ukazoval, nebo nedej boze poslal. On mi pochopitelne neprizna nic. Chapu, ze je to asi neobvykle, ze se s tim nejspis nikdo z vas nesetkal, ale zajimal by mne vas nazor, co si o tom myslite, jestli byste to nejak resili, nebo to presli?
Probirame to s manzelem porad dokola a vubec nevime, jak se s tim vyporadat.
Prosim o anonym, je to pro nas citlive. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

219
12.1.20 21:51

Nevěřim, že tohle není troll.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 21:53
@Lynx.lynx píše:

Byla tu kdysi podobna diskuze jak se svlikla matka pred synem, jako bez podprdy a vzrusena z toho byla cela rodina az do patyho kolena vcetne psa :lol: a tatinek barvite popisoval maminciny mecka :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
12.1.20 21:54

Pokud je to pravda, tak bych ho asi prizabila 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6941

No, a jiné videa podobného tipu tam neměl?? Každopádně kdyby natáčel cizí ženy či holky, tak tipuji puberťák, co s ním to mlátí. Ale tak to mě zaráží spíš, že natáčí nahou matku a sestru :think:. To mi přijde to trošku divné a lehce divné. Asi bych chtěla po něm nějaké vysvětlení :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3591

Je mu 14. Dej mu po tlamě a bude pokoj. Natáčet si může někdy v budoucnu svoji přítelkyni. Kdyby ho udala sestra, tak dostane flastr za ohrožování mravní výchovy a klidně by mohl jít z domu, kdyby sestra hodně vyváděla. Nebo by vám mohli odebrat dceru…
A mobil tlačítkový za šest stovek mu bohatě stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6941
12.1.20 21:55
@Lynx.lynx píše:

Taky se modlím aby to byl troll

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 21:58

No, tak to jsem presne vedela. Vsechno, co neni standartni, je hned troll. Kdybych resila banalitu, poradim si sama a nemusim psat o radu a nazor sem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.1.20 22:05

@tumpach Prave ze jina videa tam nebyla. Vysvetleni jsem chtela, ale mlcel jak zarezany. Pripada mi to taky dost uchylny. Jako chapu, ze s nim mlati puberta, ale tohle je moc. @LaPaloma Nemam sklony k nasili, ale ted pres cumak dostal :oops: vytocilo mne to strasne.
Vite co, ja bych byla rada, kdybych tohle vubec nemusela resit, je mi z toho zle a kdyby mi to nekdo vypravel, taky bych neverila.

• Nahlásit
  • Citovat
12.1.20 22:09
@Anonymní píše:
No, tak to jsem presne vedela. Vsechno, co neni standartni, je hned troll. Kdybych resila banalitu, poradim si sama a nemusim psat o radu a nazor sem.

Držím palce, asi bych mu důrazně vysvětlila, že tudy cesta nepovede. Nějaký mlácení nemá cenu, ukazat následky a důsledky. Puberta je náročná, tohle je ale velice hraniční. Asi dát najevo hluboké zklamání. Pokud v sobě má zbytek účty, pochopí to. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 22:09

No jasně, je to divný. Obvykle jsou kluci v pubertě z nahoty svý matky spíš znechucený. Takže psycholog. Ať se hošík se svým Oidipovským komplexem vypořádá v péči odborníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21293
12.1.20 22:10
@Anonymní píše:
Prosim o radu, nebo spis nazor. Dnes jsem zabavila ctrnactiletemu synovi mobil, mel prusvih, tak mu ho obcas kontrolujeme a nasla jsem v nem dve videa. Natocil mne potaji dvakrat v lete na dovolene kdyz jsem se prevlekala do plavek a dalsi dve videa, kdy tajne natocil svoji starsi sestru, kdyz se prevlekala v pokoji. Jsem z nej znechucena, nastvana, vubec nevim jak to resit (samozrejme jsem vse smazala), jak se k nemu chovat. Mam to brat jako klukovinu? Porad mne napadaji myslenky, komu to asi ukazoval, nebo nedej boze poslal. On mi pochopitelne neprizna nic. Chapu, ze je to asi neobvykle, ze se s tim nejspis nikdo z vas nesetkal, ale zajimal by mne vas nazor, co si o tom myslite, jestli byste to nejak resili, nebo to presli?
Probirame to s manzelem porad dokola a vubec nevime, jak se s tim vyporadat.
Prosim o anonym, je to pro nas citlive. Dekuji.

Rozhodně to normální není. Řekla bych mu, že jestli to hodlá zopakovat nebo se někde najdu na internetu, tatínek si to s ním vyřídí. A chvíli bych se asi zamykala při převlékání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1830
12.1.20 22:12

A kde vás natáčel? Že jste si toho nevšimly? Stál za dveřmi, za oknem, kde? Já si to u nás moc neumím prakticky představit, že by mě a dceru syn natáčel a my byste si toho nevšimly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3581
12.1.20 22:18

No a nechtel to spis po nem nekdo ze skoly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 22:19
@Anonymní píše:
No, tak to jsem presne vedela. Vsechno, co neni standartni, je hned troll. Kdybych resila banalitu, poradim si sama a nemusim psat o radu a nazor sem.

Nejsem pro fyzicke tresty, ale v tomto pripade si myslim, ze by mel otec zakrocit. Kdysi se me takhle nekdo zastal a kluci se srovnali. Mene duraznejsi tresty asi nejsou adekvatni. No a jak tu nekdo pise, mobio okamzite zabavit. Chlapec silne presahl miru. Kdyby to byla kamoska ze skoly, mladistva, tez bych navrhovala totez, ale tady jde o sestru a matku, to je jeste silnejsi kalibr…Nevim no, mozna to vnimam nejak prehnane, jsem docela puritan, manzel tez…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama