Syn a svědkyně jehovova

Anonymní
12.1.20 02:44

Syn a svedkyne jehovova

Zdravim, nevim jak uplne popsat problem… muj syn 16 let, si pred 6 mesici bez meho a muzova vedomi zacal s divkou ze sekty jehovistu… co cert nechtel dnes prasklo, ze to praslo… prisel k nam jeji otec a udelal scenu, ze muj syn musi vstoupit k nim do cirkve a dceru si vzit, ze jinak ji jejich buh zatrati a nebo ze on zatrati ji, ale at my ji zivime :roll: ja, muz, i syn jsme za to aby slecna (bude ji 17) sla na potrat, ale to jeji rodina prijmou nechce, ze bud se syn prizeni a nebo dceru vyhodi a starej se sama, jsem ochotna ji neco prispet a mesicne posilat, ale domu si ji vzit nemuzeme, mame ctyrlete dvojcata a 11 dceru a jsme jak sardinly, peci od soudu by jsme odmitli a at jde radsi decko do domova, pokud se druha strane odmitne postarat, syn je take pro potrat, i ta holka, ale ona se boji ze skonci na ulici… nikdy se nikdy na netu nevykecavam, ale musela jsem si jit koupit flasku a ted tu beduji…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8606
12.1.20 04:36

Doufam, ze jsi troll.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 05:15

Proč by měla? Když neumím poradit, tak aspoň blbě nekomentuji.Bych chtěla vidět váš v té situaci. Já bych byla pro potrat, s otcem nevím. Každopádně držím pěstí pro všechny zúčastněné. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 05:59

No pokud vážně nejsi troll, tak hlavně ať syn nevstupuje do sekty k nim. Můj kamarád tam prožil dětství kvůli mámě co tam po rozvodu vstoupila a musim říct, že mu to hodně negativně ovlivnilo život. Holky je mě líto, ale tohle je pro ní šance od nich zmizet. Bohužel to tam funguje tak, že když půjde na potrat, přeruší s ní všechny kontakty a nebudou se k ní znát dokud v sektě budou. Určitě ale bude potřebovat pomoc, tohle bohužel zpískal i tvůj nezletilý syn, úplně zády bych se k ní neobracela.

• Nahlásit
  • Citovat
9796
12.1.20 07:35

1. jde o dite vaseho syna, tedy vnouce. Vcas jste ho asi nepoucili o ochrane proti poceti 8o
2. at tak ci onak… holcina je totalne v pr… protoze se ji vlastni rodice uz ted zrekli :roll:

Zrejme bych ji v tomto veku zaplatila interupci (taky netouzim po tom, aby byl muj syn v 16 otcem 8o ) a podala pomocnou ruku te slecne. Pomohla ji najit nejake bydleni (pokud studuje, pak internat te skoly) a cestou OSPOD vyridit jeji vyzivu vlastnimi rodici. Mozna ji docasne umisti do nejakeho domova. Chudak holka :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
12.1.20 07:38

Jako uprimne, na emiminu praskaji kondomy v jednom kuse, koukam.
Jinak jehovisty opravdu nepřesvědčí temer nic, takze budete muset pomoc vy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
12.1.20 07:39

@cecetka presne tak, tohle bych udelala i ja.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
12.1.20 07:40

@Harmonie22 no doufám, že je troll, jinak chudak holka a chudák vnouce, jestli se narodí.
Co mám radit, když ženská napíše, ať dítě skončí v ústavu? Nechápu.
Ano, potrat by byl řešení, ale co ta holka? Takže skončit jak a kde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
12.1.20 07:44

Zaplatila bych potrat a holce podala pomocnou ruku. Tohle spískali oba a tak jako tak by to pro mě bylo lepší řešení, než aby se syn oženil do rodiny jehovistů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8556
12.1.20 07:50

No Tě pic. To je situace, hlavně pro tu holku, protože cokoli udělá, bude špatně. Půjde na interrupci, a krom vlastního svědomí jí její rodina odvrhne, protože zabít to dítě je hřích (a v tom teda s nimi souhlasím, ač nejsem věřící). Syn si jí snad ani vzhledem k věku vzít nemůže, takže skončí někde v azyláku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35290
12.1.20 08:03

Háčkuji se, zajímá mě, jak to dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9796
12.1.20 08:08

@Pudloslava Zklamu te, to se nedozvime :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13621
12.1.20 08:24

Asi bych se poradila na OSPOD, slečně zaplatila potrat a ač to zní asi sobecky, jen bych když tak nahlásila úřadům podezření na týrání nezletilé osoby. Ty nejsi povinna ji vzít k sobě, tvůj syn není povinný vstoupit k nim do církve a i když by mi bylo holky líto, ona s ním spala dobrovolně a předpokládám, že znala možné následky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
12.1.20 08:33

Mate tri deti a nevadilo by vam vnouce v ustavu? Nad flaskou se to asi nevyresi. Je to i syna odpovednost. Pokud holka na interupci chce, tak bych to zaridila, ale obavam se, ze to bez souhlasu jejich zakonnych zastupcu mozna nepujde. A pak budete muset pomoct. To jak se ted zachovate bude velky priklad do zivota pro vase deti, zda je spravne prijmout odpovednost za sve chyby a nebo strcit hlavu do pisku a delat ja nic, to je jeji vec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14902
12.1.20 08:37

Ony jsou zase prázdniny? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu