Introvert, ale nechci být sama

Anonymní
9.2.13 17:18

Introvert ale nechci být sama

Přestěhovala jsem se do nového města, porodila dceru, s přítelem jsem svatbu nestihla. Zemřela mi tchýně. Rodiče mám daleko. Mám jednu kamarádku, z vysoký, se kterou si dopisuju, bohužel se vidíme jednou za rok, na půl cesty. Ted už ani to není možné, jelikož mám miminko. A jsem sama…

Je mi hrozně smutno, po porodu se vše změnilo. S přítelem se hádáme, hledáme chyby, zvyšujeme hlas před malou, což jsem si nikdy v životě nechtěla připustit. Naštěstí se ovládáme a víme, co je pro nás nejdůležitější. Každý den je v práci do 5 hodin.
Chodí cvičit. Běhat. Na pivko s klukama. Já jsem doma s malou, není to závist. Když mi jí pohlídá, tak stejně nemám kam a co, možná si zajedu do města nakoupit nějakou knihu, nebo se prostě projít.

Měla jsem tak bouřlivý život, párty, vysoká škola, dvě práce, velkou lásku…

Nestěžuju si, jsem štastná, ale cítím se sama. Mám „kamarádky z práce, z okolí“ to ale není 100%

Potřebuju k sobě kamarádku. Upřímnou maminku, s miminkem z mého okolí. Strašně se potřebuju vyzpovídat. Mojí mamce to nejde, prostě se jí nesvěřim, nikdy jsem to nedělala, existuje blok a já se přes něj nedostanu. Vždy měla raději syna, vím to a cítím to.

Je spoustu věcí, které mě teď ženou do depresí. A já „hniju“ já nežiju…

Jsem introvert, lidem nedůvěřuju, trvá mi, než se k někomu dostanu blíž (i když máme hodně přátel z přítelovo strany) stydím se

Jsem mladá. Myslím si i chytrá. Mám ráda posezení u kávy. Miluju kávu a její vůni. Jezdím na kole, kol. bruslích. Miluju táboráky, kytaru. Proč jsem sama?

Je tu někdo, kdo hledá taky dobrou kamarádku?
Budu ráda, za příspěvky.

B.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26589
9.2.13 17:37

Měla bys alespoň napsat, z jakého jsi města :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.13 17:38

Je mi líto, ale na anonymní Vám asi moc žen reagovat nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.13 17:54

Proč, když se stydím?
Jestli někdo hledá kamarádku, tak já se jí ozvu nazpět.

No, zkusila jsem to.

Praha

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.13 18:19
AHOJ,
KDYBYS MI MLUVILA Z DUSE…CO NA TO? ANI NEVIM, SNAZIM SE NECO DELAT, MIT KONICKY, ALE STEJNE JSEM NESPOKOJENA, PODRAZDENA A NEMAM KLID V DUSI. DRZ SE… V PRAZE TO BUDE OK. JSEM NA TOM HUR :*
@Anonymní píše:
Přestěhovala jsem se do nového města, porodila dceru, s přítelem jsem svatbu nestihla. Zemřela mi tchýně. Rodiče mám daleko. Mám jednu kamarádku, z vysoký, se kterou si dopisuju, bohužel se vidíme jednou za rok, na půl cesty. Ted už ani to není možné, jelikož mám miminko. A jsem sama…

Je mi hrozně smutno, po porodu se vše změnilo. S přítelem se hádáme, hledáme chyby, zvyšujeme hlas před malou, což jsem si nikdy v životě nechtěla připustit. Naštěstí se ovládáme a víme, co je pro nás nejdůležitější. Každý den je v práci do 5 hodin.
Chodí cvičit. Běhat. Na pivko s klukama. Já jsem doma s malou, není to závist. Když mi jí pohlídá, tak stejně nemám kam a co, možná si zajedu do města nakoupit nějakou knihu, nebo se prostě projít.

Měla jsem tak bouřlivý život, párty, vysoká škola, dvě práce, velkou lásku…

Nestěžuju si, jsem štastná, ale cítím se sama. Mám „kamarádky z práce, z okolí“ to ale není 100%

Potřebuju k sobě kamarádku. Upřímnou maminku, s miminkem z mého okolí. Strašně se potřebuju vyzpovídat. Mojí mamce to nejde, prostě se jí nesvěřim, nikdy jsem to nedělala, existuje blok a já se přes něj nedostanu. Vždy měla raději syna, vím to a cítím to.

Je spoustu věcí, které mě teď ženou do depresí. A já „hniju“ já nežiju…

Jsem introvert, lidem nedůvěřuju, trvá mi, než se k někomu dostanu blíž (i když máme hodně přátel z přítelovo strany) stydím se

Jsem mladá. Myslím si i chytrá. Mám ráda posezení u kávy. Miluju kávu a její vůni. Jezdím na kole, kol. bruslích. Miluju táboráky, kytaru. Proč jsem sama?

Je tu někdo, kdo hledá taky dobrou kamarádku?
Budu ráda, za příspěvky.

B.
  • Citovat
  • Nahlásit
2094
9.2.13 18:23

Hledám kamarádku, mám 2 děti, přítel nás už dávno opustil, a kamrádky si hledat neumím staré přátele mám 200km daleko.. jestli máš zájem mno tak se ozvi :kytka: Praha 10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
9.2.13 18:43

A kolik Ti je? Já mám sice několik dobrých kamarádek s dětmi, ale určitě by se místo pro další našlo :-) Mám roční holčičku, Praha 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.13 18:57

Je mi 25, mám půlroční holčičku

• Citovat
  • Nahlásit
1061
9.2.13 21:02

Zakladatelko, myslím, že kamarádek najdeš spoustu, jak začneš s holčičkou chodit na hřiště, do školky apod… no a jak vidím i tady se ti už začínají ozývat maminky…Ale najít „dobrou kamarádku“ bude asi těžší. Ikdyž mám kamarádky a není problém mít další, tak taková opravdová „dobrá kamarádka“ mi pořád chybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.6.14 14:53

Ahoj, pokud stále ještě hledáš kamarádku, tak se ozvi :). Jsem z Prahy a vím jak je těžké si najít někoho s kým si člověk může popovídat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
20.6.14 11:35

Ahoj, jako kdybych cetla o sobe. Opravdova kamaradka mi taky moc chybi :nevim:. Je mi 30 let, jsem z Benesova a mam 3 leteho chlapecka. Moc rada bych mela kamosku na pokec, cvico atd. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat