Investice do kryptoměn

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
121
11.4.21 17:22

Investice do krypto

Ahoj,

zajímalo by mě, zda investujete do kryptoměn, popřípadě co si myslíte o této problematice. Věříte, že bitcoin bude v horizontu deseti let extrémně důležitý? Myslíte třeba, že národní banky by ho měli kupovat jako aktivum?

Já investuju do několika základních krypto jako je bitcoin, ethereum, ripple, stellar, trx, xrp a další. Pak kupuju i méně známé tokeny a držím i několik shitcoinů s vysokou volatilitou a prodávám, když se vyšplhají na nějakou zajímavější částku. Moje týdenní úspěšnost je cca 18 % v dlouhodobém držení. Za shitcoiny jsem v plusu cca 150 tis.

Sleduju webináře, čtu knihy o investicích, vzdělávám se neustále. Denně tím trávím třeba hodinu dvě. Jak to máte vy? Našli jste si svou cestu ke krypto nebo investování do akcií? Myslím tím ale, zda se o to aktivně staráte vy samy. Ne, že manža něco nacvaká a vy jen řeknete, že investujete.

Díky za odpovědi a hezký den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8413
11.4.21 17:53

Do krypta sypu jen to, u čeho počítám se 100% ztrátou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
11.4.21 17:57

@Zumpa Je určitě dobré mít takto ten mindset nastavený a opravdu investovat jen to, co si můžeš dovolit ztratit a nepočítat s tím, že si to vybereš, až to třeba klesne na 70 %. Protože to někdy vůbec nemusíš ani stihnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8413
11.4.21 18:05

@Zephyre Jo, btw kde obchoduješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
11.4.21 18:12

@Zumpa Akcie a indexy držím na Etoru, krypto na Binance, tokeny a takový ty hodně sranda coiny kupuju přes Pancake Swap nebo Uniswap. Používám i Coingecko nebo Coinbase. Škoda, že neexistuje jediná platforma, kde by se pohodlně dalo tradovat vše :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8413
11.4.21 19:55

Na etoro se asi mrknu, zatím mě od toho odrazovala ta masivní kampaň :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
11.4.21 20:34

@Zumpa Určitě se mrkni. Vyhovuje mi tam to přehledné uživatelské rozhraní a možnost kopírovat celá portofolia nebo úspěšné uživatele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 09:27

Kryptoměny beru jako ekvivalent loterie a podle toho vypadá objem mých peněz, které v nich držím (tj. hodně málo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
12.4.21 12:17

Musím říct, že jsem nečekala, že tato diskuze nebude mít skoro žádné příspěvky. To fakt nikdo neinvestujete?? Bojíte se toho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6978
12.4.21 15:18

Toto je budoucnost lidstva. CML.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5567
12.4.21 22:01
@Zephyre píše:
Musím říct, že jsem nečekala, že tato diskuze nebude mít skoro žádné příspěvky. To fakt nikdo neinvestujete?? Bojíte se toho?

Ale jo, já v tom nějaké peníze mám, ale tím to končí a žádnou další aktivitu nevyvíjím, občas tam něco málo přihodím, to je vše :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6978
25.12.21 13:52

Hlavní je asi to…?r=kmwkkxxx, co? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8413
25.12.21 14:19
@Ivan PPZ píše:
Hlavní je asi to…?r=kmwkkxxx, co? :roll:

Důkaz o nefunkčnosti adminů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33714
25.12.21 14:28
@Fejrek píše: *** spam/

ti kteří si nevšimli ještě..tak změnili questy..už nejsou týdenní questy, ale denní úkoly, které se resetují vždy po půlnoci.
Máte nový vánoční skin v místnosti, který si můžete vyzvednout zdarma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16095
25.12.21 15:33

@Zumpa

Dobrý den,

omlouváme se za zpoždění, ale i na eMiminu jsou dny, kdy si užíváme s rodinou…

Děkujeme za pochopení.

Hezký sváteční den, Iva :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat