Inzerce štěňata, jaké weby v zahraničí

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bublli
Povídálka 14 příspěvků 03.04.19 07:31
Inzerce štěňata, zahraničí

Krásné dobré ráno,
Máme doma již třetí vrh štěňatů samojeda s PP. Když jsme měli potvrzené „prcky“ na ultrazvuku vyvěsili jsme inzeráty na bazos, ifaunu a sbazar. Lidé volali psali. Měli jsme napsáno asi 15 „vážných“ zájemců. Nicméně po narození, jsme je oslovili ohledně zálohy - souhlasili zaplatili pouze dva??? Předpokládám, že možnosti české inzerce jsme vyčerpali, tak bych vás chtěl poprosit kam inzerovat do zahraničí?

ps: Neexistuje petice k podpisu, aby byl možný prodej pouze psů s PP? (proti množírnám)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
klamonožka
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 03.04.19 07:35

Být vámi to ještě zkusím jednou na ty české, případně slovenské weby, jestli už tam ty inzeráty nemáte, nebo už jsou zapadlé někde hluboko mezi staršími inzeráty. Ono štěňata s PP v blízké době k odběru nejsou nic tak častého, alespoň u některých plemen (nevím, jak je na tom to vaše). :nevim:

araw
Neúnavná pisatelka 16756 příspěvků 03.04.19 07:43

A přesně by jsis to představovala jak? Když zabrehne nepapirovka. Tak štěňátka mají utopit? Aktualizuj si inzerát. A napis cenu. Nesnáším inzerce s cenou dohodou. Proste udej cenu. Přeci víš, co za ne chceš :palec:

Bublli
Povídálka 14 příspěvků 03.04.19 07:45
@klamonožka píše:
Být vámi to ještě zkusím jednou na ty české, případně slovenské weby, jestli už tam ty inzeráty nemáte, nebo už jsou zapadlé někde hluboko mezi staršími inzeráty. Ono štěňata s PP v blízké době k odběru nejsou nic tak častého, alespoň u některých plemen (nevím, jak je na tom to vaše). :nevim:

a máte prosím doporučení na sk weby? Předchozí vrhy jsem si vybírali nové páničky, aby se prckové měli co nejlépe hlavně né do bytu apod…

chaela
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 2 inzeráty 03.04.19 07:48

Pokud prodáváš štěňata s papírem, předpokládám, že nebudou úplně levný a taky že je nechceš dát jen tak někomu. Tudíž opravdu nechápu, proč to inzerujes zrovna na takových fórech. Zkus nějakou pejskarskou skupinu ideálně té rasy, tam i kdyby nikdo nechtěl, tak te třeba nasmeruji. Nebo se poptej na cvičáku, výstavách, soutěžích nebo nevím kam všude se s těma psala chodí.

AstraG
Závislačka 4490 příspěvků 03.04.19 07:51

Jste v ,,nějakém klubu chovatelů těch vašich psíků,,? Tcháni mají chovnou stanici Leonbergerů a určitě poslední dva vrhy už měli problém udat. Pomáhala jim nějaká paní z ,,toho klubu,, Šli potom i s cenou dolů, protože čím déle jim doma štěňata ležela, tim klesala cena.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 03.04.19 07:54

Ještě bych si zkontrolovala inzerát. Protože jestli tam píšeš, že máte k prodeji třetí vrh štěňatů, tak se nedivim, že se ti ozývají jen pochybní zájemci. Já bych se takovému inzerátu vyhla obloukem, nevěřila bych vám, že skutečně nabízíte zdravé psy s PP. Ona ta forma, pravopis a podobné základy, to dělá hodně.

kam2
Závislačka 3544 příspěvků 03.04.19 07:57

@chaela proč by nemohla? Když jsem já hledala pejsky pro nás, tak jsem také hledala na těchto webech. Abych psala každé chovce a čekala na vyjádření o vrzích, no tak to raději mrknu na aktuální inzeráty. Však je to každého věc. I na bazoši inzerují chovatelé.

Zakladatelko spíš každý nechce jít úplně do zálohy. Ve finále to dost často vypadá tak, že jeden večer koukají po psech a druhý den by pro něj nejraději jeli. :think:

ka2ka
Extra třída :D 14944 příspěvků 03.04.19 07:59

@Bublli no upřímně pokud všude píšeš třetí vrh tak první co mě napadne že jste množírna a děláte to vysloveně pro prachy ;)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 03.04.19 08:01
@araw píše:
A přesně by jsis to představovala jak? Když zabrehne nepapirovka. Tak štěňátka mají utopit? Aktualizuj si inzerát. A napis cenu. Nesnáším inzerce s cenou dohodou. Proste udej cenu. Přeci víš, co za ne chceš :palec:

Tak ono by bylo fér ne-PP štěňata inzerovat, že se dají zdarma do dobrých rukou… Ale zakladatelka asi myslela spíš nějakou petici, která požaduje zpřísnění a větší vymáhání zákona o ochraně zvířat, aby se ty množírny víc kontrolovaly a hledaly.

Jinak s tou cenou je to pravda, taky na cokoliv, kde je cena dohodou, nereaguju.

A to, že je to vrh C (jestli jsem to dobře pochopila), by v inzerátu uvést měla.

venulka1
Kecalka 459 příspěvků 03.04.19 08:06

Obratte se na klub a poradce chovu poradi vam co dal jinak nasi posledni sva vrhy extra problem dalsi uz podle vseho delat nebudou

Bublli
Povídálka 14 příspěvků 03.04.19 08:09
@ka2ka píše:
@Bublli no upřímně pokud všude píšeš třetí vrh tak první co mě napadne že jste množírna a děláte to vysloveně pro prachy ;)

víš co je množírna? máme chovnou stanici, psíci jsou v domácí péči a všichni se mají jako v bavlnce. ano jistý profit z toho je, ale za cenu že si člověk musí vzít dovolenou na 14 dní a pomocí feně s kojením, případným dokrmováním nemluvě s pomocí při porodu.

ka2ka
Extra třída :D 14944 příspěvků 03.04.19 08:14
@Bublli píše:
víš co je množírna? máme chovnou stanici, psíci jsou v domácí péči a všichni se mají jako v bavlnce. ano jistý profit z toho je, ale za cenu že si člověk musí vzít dovolenou na 14 dní a pomocí feně s kojením, případným dokrmováním nemluvě s pomocí při porodu.
:roll: vím co je množírna tak se tady nerozvášňuj prostě na mě to co jsi napsala působí neseriozně měla by jsi se nad tím zamyslet, psa s pp máme a takový typ inzerátu jsem přecházeli
lucenka
Hvězda diskuse 35946 příspěvků 03.04.19 08:18
@Bublli píše:
a máte prosím doporučení na sk weby? Předchozí vrhy jsem si vybírali nové páničky, aby se prckové měli co nejlépe hlavně né do bytu apod…

A divíš se, že se ti lidi neozývají, když máš naprosto příšerný podmínky (pes ne do bytu), neobtezuješ se uvést cenu?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 03.04.19 08:23

Jo a ty fotky jsou taky tragický, doufám, že v inzerátu jsou použity jiné. Třeba takové, kde je to štěně vidět. Ne že sedí a čumí dolů. Já se vlastně divím, že jste byli schopní prodat ty předchozí dva vrhy.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama