Operace pejska a zotavení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 18:55
Operace pejska a zotaveni

Ahoj, prosím o radu, dnes máme po operaci pejska-přetrzeny být na noze, celou dobu nás pejsek kňučí, je to normální? Nevíme co se děje, má s tím někdo zkušenost? Jen se počura doma, chudácek, asi nevi co se děje, nebo nevím? Je mi ho líto, nevím, jak pomoci? Děkuji

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20464 příspěvků 29.03.19 18:58

Tak jestli je po narkoze, dej mu den dva

stinga
Kelišová 5842 příspěvků 3 inzeráty 29.03.19 19:00

tak jestli ho operovali dnes, zvířata po narkóze jsou zmatená a taky ho to asi bolí. dostal nějaké léky proti bolesti? antibiotika? kdy máte jít na kontrolu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 19:09

@stinga dostal a zítra je kontrola ,jen mi je ho líto a nevím jak pomoci nebo proč kňučí

Heivka
Závislačka 3877 příspěvků 29.03.19 19:21

Kňučí protože je po operaci a anestezii bolavý a zmatený. Nás veterinář upozorňoval že psa může po anestezii silně bolet hlava a na to moc nepůsobí léky na bolest, pomůže jen pejska pořádně zavodnit. Co pro něj můžete udělat je udržovat mu pelíšek v suchu a čistotě a být mu na blízku. A ještě mu hlídejte teplotu, někteří psi po anestezii trpí hypotermií a musí se to hlídat (teplota v konečníku pod 36 stupňů je už problém) pak je dobré pejska zahřát (třeba termoforem nebo petka s teplou vodou) a dát mu teplé pití (nám se osvědčil teplý vývar).

stinga
Kelišová 5842 příspěvků 3 inzeráty 29.03.19 21:10
@Anonymní píše:
@stinga dostal a zítra je kontrola ,jen mi je ho líto a nevím jak pomoci nebo proč kňučí

já jsem teď uspávala dítě, jak píše @Heivka , je poznat, že s tím má zkušenost abuďte mu nablízku a hlaďte ho
to bude dobré, je zmatený a když dostal léky a zítra je kontrola, tak si veterinář vše ohlídá, zítra bude určitě pejsek vypadat líp, ještě teda zkontrolujte jestli to nemá moc stáhnuté, ten obvaz, jestli to jde zkontrolovat

Váš příspěvek
Reklama