Papoušek nonstop řve

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DangerousIzzi
Stálice 55 příspěvků 29.03.19 17:45
Papoušek nonstop řve

Ahoj, já už jsem s nervama v koncích. Jen tak na uvod, když jsem zjistila, že jsem těhotná (zjištění ve 4m a vůbec to nebylo v planu) tak jsem se přestěhovala k příteli a jeho mamce s tím, že je to max na dva měsíce (od září čekáme na byt a každý měsíc se to posunuje, ale teď už snad konečně od dubna bude)…
Tchýně má mníška a je hroznej, nemuze za to, ale bohužel neměl žádnou výchovu. Když jsem sem chodila, tak jsem si říkala, jé papoušek a skoro porad je pustenej. Zvířata miluju, ale na tohohle jsem už fakt alergická. To si tak chystam jidlo, jen si vytahnu housku na talir, jdu metr daleko do lednicky kde jsem snad 10 vterin a uz mi ten ptak sedi na taliri a ozira mi veceri. Clovek ho odezene a je jak bumerang, do vteriny zpet… ze zacatku to bylo i vtipny, stejne jako vsechno ostatni a nim spojeny. Kdyz si zbytek toho jidla odnesu, abych se najedla, tak na stoel talir byt nemuze, protoze je okamzite na stole a snazi se na to jidlo dostat jakkoli. Odhanet ho rukou nemuzu, protoze po ni vyjizdi. Kdyz si to vezmu do ruky, tak leze po me a chce mi to i vytahnout z pusy… to, ze se tu clovek v klidu nenaji, ok, dobry, ja se schovam jinam, ale to, ze ji to tchyne dovoli a necha ji aby se najedla, tak fakr nemuzu cekat, ze to delat nebude. Dalsi vec jsou ty ho***… vsude jen HOV… Chce se mi opravdu uz brecet. Sedacka malé- nekolikrat pos**** a nejde to vyčistit. Chci ji prikryt dekou, co lezela snad 10 minut na sedacce kdyz jsem tam nebyla a je taky… Uz hodne malo chodim do obyvaku a kdyz uz tak sedim na jedinym kousku sedacky, kam on moc neleze, jinak je vsude podelana. Sice to hned utrou, ale porad to tam je zejo. Po ceste je duleziry si davat pozor na koberecek pod stolkem, protoze si sedne na kraj stolu a pusti to na koberec, ne jednou jsem to mela na noze, protoze jsem do toho slapla. A kdyz kouknu výš, na stul, tak věčně jedno hov vedle druheho, to se tam sejde za dva dny i 5 hromadek. Nejhorsi je, ze to nikdo dobry 4 dny a vic neutre. Podelany dvere, za dverma na zemi, na polickach, okruh kolem. klece na zemi v loznici, povleceni, postel a hlavně dveře od koupelny včetně kliky… ale co, tam kdyz uz je toho moc, tak tam proste skoro nechodim. Nastesti nas pokoj je cistej. Ale v kuchyni, tam fungovat musim. Obcas to stece po hornich dvirkach skrinky a zustane to na nic, vetsinou je to proste na lince. Kdyz nevarim, tak je to tam i 4 dny (stridame se). Nebo na sporáku třeba… Pak mam hodne rada, kdyz chci neco pect a je to na robotu, nebo si uvarim kafe jako minule a on jak si sedí nahoře na lince, tam se trefí na ucho od hrnku (v tu chvíli mě přejde chuť a vylivam kafe). O zidlich v kuchyni ani nemluvim a hlavně ať není povesene prádlo na chodbě, jinak se může prát znovu… Ze zacatku jsem chodila jak blbec a utirala to odevsad. Nejsem nějakej maniak na pořádek, ale bordel fakt nemám. Jenomže toto už je fakt moc. A mít ji jak tchýně nebo její přítel po práci skoro nonstop na rameni, kam se** taky a ne jednou a jim to nevadí, no to fakt ne… zapomněla jsem dodat, že když už není okousane pečivo nebo ovoce, tak je posra**, protoze na tom sedí… to pak člověka přejde chuť… nebo aspoň mě teda. Navic se fakt bojim o malou. Byt to pes, tak se nebojim vubec, ale tahle mrcha delala nalety i na pritele ktereho zna od mala a nikdy ji nic neudelal. Postipala ho do krve, odehnal ji, hned se vratila a nekolikrat dokola. Hlavne te prvne „musime ji hlidat aby male neco neudelala“ ted uz sedi s malou v naruci, ptaka na rameni a ja cekam kdy ji klovne do hlavicky nebo rukou, protoze a nima porad macha kolem…ale naštěstí zatím nic neudelala, zabila bych ho přísahám. Ale nejhorší je to jeho nonstop řvaní! Už jsem z toho psychicky úplně v… celé dny ho tu poslouchám jak řve v tři sekundovych intervalech. Často mě budí těma skrekama, protoze je to fakt dost hlučný. Když to udělala na rameni tak mi pískalo v uších… ani deku přes klec přehodit nepomohlo, řve pořád a naopak ještě zobakem okusuje klec a snazi se to shodit dolů. Už fakt nevím co mám dělat a pociťuju, že začínám být dost hnusná. Mám denně hlavu jako střep… jsem šťastná za malou, že je takový zlatíčko, protoze jinak bych už byla v blázinci. Jenže ten pták to dělá už od mala a oni jsou zvyklí, tak mě nechápou. Jsem šťastná když jedu s malou k mamce přes celou republiku a mám od něj klid, ale chybí mi chlap :(. Nemít ho tady, tak se nevracim…
Jasně, jsem tu „na navsteve“ měla bych držet hubu a krok, ale tohle nejde. No mohla bych napsat knizku kolik toho mam… taky to znáte? :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 29.03.19 17:56

Jako radu nemám, ale fuj 8o :poblion: :zed: soucítím  :hug:

Rive
Ukecaná baba ;) 1781 příspěvků 29.03.19 17:58

No moc ti přeju, ať už jste ve svém bytě :hug:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 29.03.19 18:06

Tchýně je teda dobrý prase, když jí nevadí, že jí papouch všechno osírá. Bych mu snad už otevřela nenápadně okno, ať letí.. :lol: Tak snad už budete brzo ve svém. ;)

Uživatel je onlineJ.O.V
Kecalka 292 příspěvků 29.03.19 18:08

Já bych asi zapomněla zavřít okno… Jinou radu nemám,když je tchýně prase…

DangerousIzzi
Stálice 55 příspěvků 29.03.19 18:09

Hele on je tak závislej, že i kdyby seděl na balkoně tak neodleti… a přitom mr by se taaak ulevilo. Já už to potřebovala někomu říct, protoze fakt to nedávám.. :zed: pocitam už hodiny kdy půjdeme pryč… :D já fakt Za chvíli skončím v blázinci… ale opravdu uz nic po něm uklízet nebudu, dřív asi spoléhali na mě, že to nevydržím, ale už na to kašlu :zed:

Primaanova
Povídálka 11 příspěvků 29.03.19 18:09

No to je psycho teda. Zkusit se domluvit, že by se papoušek pohyboval pouze v obýváku? Myslím, že jestli přispíváte na bydlení, měli by jste tam mít také trochu slovo. Představuji si obývák, většinou je to větší místnost ( zavírat dveře, udělat tam závěs) a pustit papouškovi televizi nebo radio. To s těma hovínkama v kuchyni je šílený. My máme velkého chlupatého psa v bytě, ale jsou prostě místa kam nesmí.

DangerousIzzi
Stálice 55 příspěvků 29.03.19 18:13

Tady se vetra, okna i balkonove dvere dokola, bohuzel :D… Fakt zlatej pes… radši tu budu mít denně chlupy a sliny, jak toto :D… samozřejmě to myslím ze srandy. Byt to můj pták tak to možná chápu, ale odpověď „vždyť to je cistej ptacek“ ty hovinka nevadi… ale porad je to sakra ho***. :D taky asi nechám malou valet bez plenky na sedacce a řeknu, vždyť je to čistý miminko :D

viky23
Neúnavná pisatelka 16864 příspěvků 29.03.19 18:17

Ja to zase vidim z ty druhy strany, maji papouska radi no :nevim: Ja mam takhle navolno andulku, mnisek je o neco vetsi, ale tak jak pises ty toho tolik nepodela. Proste kdyby se to po nem kazdy den utrelo ta trocha, tak se to tak nenashromazdi. Je super ochocenej, co bych za to dala kdyby si ta nase andula za nama takhle sedala na rameno. Pos*ala me nekolikrat, utru pidi houno a jede se dal :lol: Nejsem zadna cita. Proste toho papouska nenavidis, to je cely, papousci holt zpivaji a rvou a kadi :lol: Ja jsem ve skupine chovatelu papousku, takze chapu kdyz ho ma nekdo jako mazlicka. A ta hygiena se udrzovst da, ne ze ne. Mozna jen aby tolik nerval potrebovsli by k sobe kamarada ;)

DangerousIzzi
Stálice 55 příspěvků 29.03.19 18:22
@viky23 píše:
Ja to zase vidim z ty druhy strany, maji papouska radi no :nevim: Ja mam takhle navolno andulku, mnisek je o neco vetsi, ale tak jak pises ty toho tolik nepodela. Proste kdyby se to po nem kazdy den utrelo ta trocha, tak se to tak nenashromazdi. Je super ochocenej, co bych za to dala kdyby si ta nase andula za nama takhle sedala na rameno. Pos*ala me nekolikrat, utru pidi houno a jede se dal :lol: Nejsem zadna cita. Proste toho papouska nenavidis, to je cely, papousci holt zpivaji a rvou a kadi :lol: Ja jsem ve skupine chovatelu papousku, takze chapu kdyz ho ma nekdo jako mazlicka. A ta hygiena se udrzovst da, ne ze ne. Mozna jen aby tolik nerval potrebovsli by k sobe kamarada ;)

No ono vis jak, nevadi mi, kdyz si (tyjo přemýšlím jak dlouho, jak nazvat ty zvuky co vydávají? Netuším:D) dejme tomu když si zpívá nebo neco jineho… ale tohle je něco jinýho fakt… tohle už je moc, to radši toho psa od sousedů co chudák denně vyje, to mi nevadí. Je to fakt škoda, že mu tohle dovolili, víš jak, kdyby to bylo jen něco, ale tohle vše dohromady už je hodně. Přesně jak říkáš, kdyby to hned utreli tak není co řešit… ale ne že sedí, mají to 30cm od ruky, v ruce kapesník a nic… pak to nejde jen tak zejo

Origamia
Kecalka 259 příspěvků 29.03.19 18:23

Snesu kde co, ale tohle je fakt nechutný. Hovna všude 8o Já bych už papouška vevnitř nesnesla, ten řev, rozhazování žrádla. Že si někdo nechá ale sr.t všude po bytě by mě nenapadlo.

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2142 příspěvků 29.03.19 18:26

@viky23 take tak. My mame andulku a amazonana. Amazonanka chodi delat potrebu do klece, naucila se to asi za dva dny. Je to naprosty mazel, neni teda pustena porad, ale dost casto.

Jako, ve svem si to zakladatelka muze udelat podle sebe, tady to holt jeji domacnost neni, jakkoliv chapu, ze tohle je trosku fuj.

DangerousIzzi
Stálice 55 příspěvků 29.03.19 18:27

No jako já si to nechci nějak rozházet u tchýně, jinak je fakt super, jsem za ní rada. Tak se snažím to řešit s mým. Jemu to taky vadí, ale prý to nemá cenu mamce říkat… já mu jen řekla, ze už to po něm fakt uklízet nebudu. A asi koupím spunty :mrgreen:

biggi
Povídálka 31 příspěvků 29.03.19 18:33

teda je to psane opravdu se znacnou nenavisti
mnisek je velmi spolecensky a chytry tvor,kdyz se mu neco nelibi,umi se ozvat(ale to vy taky ze?)s jidlem-sama pisete ze zezacatku vam to prislo vtipne-ten papousek nechape rozdil,co se zmenilo,proc uz to najednou vtipne neni. S trusem-ano,je to zvire,ale kdyz se vykadi,utru to ..ne ze to necham tyden a pak to hrabu vidlema…za dalsi..ma prostornou klec?kdyz je v kleci kde ma svuj pelech(mnisek ma rad sve hnizdecko,nas ma zavesenou krabici (neco jako boudu v tom chrni) a hodne hodne hracek,aby byl v te kleci rad a zabaveny-plus ho poustet a venovat se mu.nehledat v nem nenavist,ale naopak to dobre,je chytry a pocase se z nej stane opravdu partak jen to chce trpelivost,duslednost a klid.a rady typu otevrit omylem okno a odsoudit ho na smrt?jako holky to snad nemyslite vazne…psa co se doma pocura a zasteka taky vyhodite z auta na trase praha-brno nebo co?! kazde zvire potrebuje vyhovujici podminky,co uspokoji jeho potreby,peci a rad…takze prostornaklec,hracky,pece a pravidelne pousteni na prolet.a pokud by to pro vas bylo tak strasne neunosne,pak oslovte chovatele mnisku a ten ho umisti do paru,do voliery at si zije stastny zivot a treba vyvede mlade-ale ne zadne otvirani oken a vyhazovani. tecka

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 29.03.19 18:38
@DangerousIzzi píše:
No jako já si to nechci nějak rozházet u tchýně, jinak je fakt super, jsem za ní rada. Tak se snažím to řešit s mým. Jemu to taky vadí, ale prý to nemá cenu mamce říkat… já mu jen řekla, ze už to po něm fakt uklízet nebudu. A asi koupím spunty :mrgreen:

Takže papoušek serre všude, ale tchýně je super. No holka dobrý. :palec:

Hele, co brání papouškovi, aby odletěl otevřeným oknem a už se nevrátil? :mrgreen:

Nebo by mohl potkat kočičku. 8)

Proč si takto hloupě lidi ublížují? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama