italština v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 01.07.09 13:25
italština v Praze

Ahoj, před mateřskou jsem se nějakou dobu učila italsky a nerada bych to úplně zapomněla, takže bych od září, kdy už Ondra stejně nebude plně kojený, chtěla začít zase něco dělat. Prosím, máte někdo zkušenosti - dobré nebo špatné - s nějakou jazykovkou nebo soukromým vyučujícím? Díky moc.

Reakce:
marin
Echt Kelišová 9201 příspěvků 01.07.09 13:46

Ségra chodila na soukromé hodiny, jinak je to i jazyková škola a cestovní agentura:

http://www.dispenta.cz/

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 01.07.09 17:14

Dobré je to v Italském kulturním institutu u Malostranského náměstí.

Rézka
Stálice 84 příspěvků 01.07.09 23:31

já taky chodila do italskýho kulturního institutu a po roce jsem se docela dobře domluvila v itálii na stáži…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >