IUI 2022

• Fotoalbum (10)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1215
6.1.22 01:36

IUI 2022

Ahojky tak nový rok je tady, koho čeká v blízké době IUI? Já se momentálně připravuju na druhý pokus. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
706
6.1.22 08:40

@Nikky121 ahoj :mavam: ty jsi i v jiné skupince vid :) mě bude čekat příští týden doufám 3 pokus :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
6.1.22 08:47

@Linusren jojo sem v snažilky 2022 :kytka: tak snad ti to na 3. pokus klapne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
6.1.22 08:49

@Nikky121 já si to myslela, že tam :mrgreen:.. a pardon, že se ptám, ale už si to nepamatuju :andel: máte nějaký problém nebo jste v pořádku?.. děkuju, tobě ten druhý pokus taky :hug:.. už máš termín?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
6.1.22 09:05

@Linusren já mám zvýšený protilátky proti spermiím a děsně dlouhý cykly, kde nejspíš ani nebyla ovulace. Termín zatím nemám 14. jdu na měření folikulů, snad to bude lepší než minule. Co ty proč u vás došlo na iui?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
6.1.22 10:03

@Nikky121 a nasadili ti něco proti těm zvýšeným protilátkám nebo to se nedá nijak obejít mimo IUI? jak to vypadalo minule s folikulama?
Já jdu 11.1. na kontrolu folikulů, tak uvidíme co mi řekne v to úterý :-).. nám to jen prostě přes rok nešlo, tak jsme si řekli na co čekat, když nám bylo už 30 :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
6.1.22 11:08

Nasadili mi klasicky clostilbegyt kvůli ovulaci. Ty protilátky prý mám, ale ne v takový míře, aby to něšlo, takže zkusíme pár IUI a pak by se to řešilo dál. Jinak už máme jednu princeznu, ta se podařila jen hormonama na srovnání ovulace. Jinak minule sem měla 2 folikuly a nic z toho nebylo, navíc jeden byl prý trochu menší, tak sme se měli snažit i doma kdyby praskl později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
B95
271
6.1.22 19:54

Ahoj holky! Ja jdu v pondělí, úplně poprvé. 17.12 jsme byly na konzultaci a 10.1 už jdeme :D a to jsem byla dnes na folikulometrii a dominantní folikul 15 mm. A to mám 3 dny po ms… celou dobu jsem si myslela že man ovulaci kolem 12. dne v měsíci a evidentně ne 🙈… v sobotu si mám píchnout ovitrelle a od 4 dne výkonu brát duphaston… koukám, že vám to bohužel nevyšlo na poprvé… nechápu jak to?!🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
6.1.22 20:11

@B95 my taky ne, jestli to udělaly ty protilátka :nevim: jinak co sem četla tak ta % úspěšnost taky není závratná, ale to se pohybuje i podle věku a podle problému

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
B95
271
6.1.22 20:23

@Nikky121 my žádné problémy nemáme… ale to asi nezáleží, protože jsem četla, že plno zdravých párů nemělo na poprvé štěstí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
7.1.22 09:30

@B95 a bereš něco na podporu ovulace? :-) já normálně mám kolem 15 dne ovulaci, s lékama taky spíš 10 :mrgreen:.. jinak nám se první IUI podařilo, ale skončilo to biochemkem :) držím palce, at v pondělí proběhne vše v pořádku a bude to úspěšné :hug:.. ta úspěšnost IUI je jen o něco málo větší než přirozený sex :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
7.1.22 09:34

@Nikky121 na ten reaguju strašně přehnaně a mám folikulů pro celou ulici :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.. jéé tak to se máte, že máte už jednu princeznu doma :kytka: my se snažíme o první

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
B95
271
7.1.22 10:11

@Linusren moc dekuju! Já měla taky už biochemko ale to bylo přirozeně.. já neberu nic, jen kyselinu listovou.. a taky mám 1× za měsíc vitamin D.. jsem celá natesena :D hlavně z toho, jak je to všechno rychlé… můžu se zeptat, kam chodíte do CARu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
7.1.22 10:42

Taky mám po biochemku, paradoxně to bylo cyklus před prvním navštívením caru. Jinak my chodíme do Kolína :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
7.1.22 10:46

@B95 joo, chápu tvoji natěšenost :mrgreen:.. my chodíme do Gennetu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat