Snaha o třetí děťátko

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
34
5.1.22 15:53

Snaha o třetí děťátko

Milé maminky,
ráda bych založila skupinu a podporovala se s maminkama, které už doma mají děti a zjistili jste, že ještě nejste kompletní, nebo jste planovali prostě větší rodinu.
Jmenuji se Eva, mám doma 9 letou slečnu a 6 letého syna a s manželem už přes rok mluvíme o třetím štěstí do naší rodiny, tak snad tento rok bude pro nás nakloněn a dočkáme se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33741
5.1.22 16:23

Držím :palec: :hug: Má uvažujeme o čtvrtém dítku :srdce: Máme dcerky 8, 4 a syna 1,5 :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
5.1.22 16:25

@Fiducia Jee,tak to je krásné :potlesk:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363
5.1.22 16:29

Držím palce, ja byla ve stejné pozici loni, koncem zimy jsme se začali snažit a teď jsem v devátém měsíci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
5.1.22 16:31

@Kriss Tina Ty jo, tak to moc gratuluji, to bylo rychlé snažení. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
5.1.22 16:33

Můžu se zeptat? Používáte, nebo použivaly jste nějakou podporu k otěhotnění? Čaje, vitamíny atd?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
5.1.22 16:35

Ahoj, ja jsem taky Eva. Taky bych jeste chtela zkusit treti dite, doma mam 2 kluky 2 a 4 roky. Ted jsem cekala tretiho chlapecka, dokonce se povedlo na 1. pokus, v nasem pripade dost necekane, ale bohuzel mel Downuv syndrom, podstoupila jsem vyvolany potrat v 17.tt. Vcera jsem se dozvedela kompletni vysledky z plodove vody a byla to jen blba nahoda, nebylo to dedicne.
Problem je proste vek, bude mi 38 let a vajicka uz holt nejsou nic moc. To mi kladli na srdce uz v roce 2019 v pronatalu, ze po 35 uz to jde do haje.
Chceme tomu jeste dat par pokusu a kdyz to nevyjde, tak uz to zabalime. Jeste je komplikace, ze kojim, takze uvidime, co cyklus.

Hodne stesti vsem! :palec:

Příspěvek upraven 05.01.22 v 16:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363
5.1.22 16:35
@123Evča píše:
Můžu se zeptat? Používáte, nebo použivaly jste nějakou podporu k otěhotnění? Čaje, vitamíny atd?

Nic extra jen kyselinu listovou, tu je dobré brát ještě před otěhotněním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33741
5.1.22 16:39
@123Evča píše:
Můžu se zeptat? Používáte, nebo použivaly jste nějakou podporu k otěhotnění? Čaje, vitamíny atd?

Pila jsem kontryhel a grepovou šťávu. Užívala kyselinou listovou ve formě folátu, mám poruchu srážlivosti krve a vstřebávání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
5.1.22 16:42

@123Evča piju fertipronu, jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33741

@Evina1984 to mi je líto :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34

@Evina1984 Evi to mě moc mrzí, byla to asi opravdu jen,,blbá náhoda".V mém okolí mám mnohem starší maminky, než jsi ty a to se snaží, nebo čekají první dětátko. Vajíčka budou určitě ještě vpořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
5.1.22 16:47

Děkuji za rady, určitě něco dojdu pokoupit.
První těhotenství jsem měla,,hormonálně nastavené ".Brala jsem Utrogestan a Clostilbegyt necelé dva roky.
Druhé těhotenství bylo, neplánované přes HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
5.1.22 16:49

Ahoj, ráda bych se přidala, také jsme začali pracovat na třetím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
5.1.22 16:51

@orchidej912 Vítej :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu