IUI testy - je možné, že se druha čárka ještě objeví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 23.03.18 15:56
IUI testy...pomoc

Holky jsem po druhem IUI dnes desátý den. Dnes den čistý mám testovat za čtyři dny a pak šest dnů. Je možné ze se druha čárka muže ještě objevit? Děkuji moc za reakce. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Alexandraf
Echt Kelišová 7800 příspěvků 5 inzerátů 23.03.18 16:01

@Werushe87 :mavam:
10.den je jeste strasne brzy :hug:
Je mela hoooodne slabou druhou carku az 13.den a podruhy 11.den po IUI ;) Zkus test v nedeli, to uz by melo byt jasno :hug:

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 23.03.18 16:02

@Alexandraf mě řekli nejdrive v úterý a pak čtvrtek. Takže to rozhodne. A jak jste se cítila? Měla jste nějaké příznaky? Vyšly vám hned dvě IUI?

Alexandraf
Echt Kelišová 7800 příspěvků 5 inzerátů 23.03.18 16:07

@Werushe87
Nooo, u me je to slozitejsi :lol: na syna jsme cekali 4 a pul roku, z toho rok v CAR, otehotnela jsem po 4.IUI, mezi tim bylo i IVF… Pred pul rokem jsem otehotnela po 2.IUI, cekali jsme rok, ale pohuzel to v 9tt skocilo ZT… Ted chodime do CAR znova a zase zkousime IUI :D

U syna jsem poznala, ze jsem asi tehotna.. cca tyden po IUI jsem zacala byt strasne unavena :D ale az tak, ze jsem usinala i v praci na nocni :D
Ted podruhy jsem to nepoznala, nic mi nebylo :D

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 23.03.18 16:17

@Alexandraf jsem tento rok po druhem IUI. Loni jsem byla dvakrát ale nemohla jsem otěhotnět. Když mě otevřeli tak zjistili špatný vejcovod a na druhem srusty. Už čtvrt den nespim. Jsem unavená a podrazdena. V podbrisku mě furt picha. Moc nevěřím ze by to vyslo. Ale i tak jsem strašně vyčerpána. A manžel na ivf proste nechce

Alexandraf
Echt Kelišová 7800 příspěvků 5 inzerátů 23.03.18 16:36

@Werushe87 Vzdycky je sance :srdce: budu drzet palce, aby to klaplo :srdce:
Manzel taky nechtel na IVF, ja jsem to brala jako jedinou cestu jak v mym pripade otehotnet a nakonec to bylo uplne vsechno jinak :) miminko si tu cestu najde samo :lol:

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 23.03.18 16:41

@Alexandraf no uvidíme. Jsem z tech hormonu už úplně hystericka ???? ale taky věřím ze se to stejně jednou povede. Nějaký čas ještě máme. I když už taky mi skoro není tricet????

Alexandraf
Echt Kelišová 7800 příspěvků 5 inzerátů 23.03.18 16:51

@Werushe87 me ty hormony taky davaji zabrat :mrgreen: kolikrat bych si sama sobe nafackovala :mrgreen:

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 23.03.18 16:52

@Alexandraf no to teda. Manžel má zlaté nervy. Ale někdy vydrzet sama se sebou je mazec.

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 23.03.18 18:22

Ahoj, take jsem po IUI testovala desaty den a na testu nic. Nicmene ctrnacty den byl duch :-) takze podle me se urcite jeste druha carka muze objevit :-)

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 23.03.18 18:34

@Dadu93 děkuji oni ti doktoři asi trochu ví kdy a co testovat. Mužů se jen zeptat kolikata vyšla?

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 23.03.18 18:55

Hned prvni :-) zazrak :-)

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 23.03.18 19:07

@Dadu93 tak to je zázrak. Žádné komplikace. To by se mi líbilo.

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 23.03.18 20:59

@Werushe87 nic neni ztraceno :-) moc drzim palce :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 09:08

Ahoj, chtěla bych se zeptat na jednu věc, co mi vrtá hlavou.
S přítelem jsme měli pohlavní styk (31. ledna) a byl nechráněný.
Dostala jsem menstruaci jednou a ještě před tím jsem si dělala testy-negativní.
Po menstruaci jsem si dělala testy také (po měsíci po styku)- a také negativní.
Před třemi dny jsem měla dostat menstruaci a nic. Testy jsem si dělala včera a dnes ráno-a také negativní.
Nevíte z čeho by to tak mohlo být?
Děkuji všem za odpověď.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >