Těhotenské testy nesílí

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.03.18 08:19
Těhotenské testy nesílí :(

Zdravím holky, snažíme se už přes rok a před půl rokem jsem byla na revizi pro ZT…teď k věci 18.2 první den poslední menstruace 9.3 jsem ovulovala a 10.3 jsme měli sex 21.3 jsem si delala tehu test a byl tam slabý dušik, ale už je to třetí den a vůbec nesili naopak mi přijde ze se čárka ztrácí :( je jasné že musím ještě čekat, ale neměla by spis vidět víc? Posílám foto a děkuji za každou radu :hug:

Najdete v encyklopedii: Spolehlivost těhotenských testů

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 3712 příspěvků 23.03.18 08:20

A kolik dni mas zpozdeni??

Anonymní  23.03.18 08:22

@vertunka třetí den bez ms

Kriss Tina
Závislačka 3925 příspěvků 23.03.18 08:23

U syna mi ty čárky výrazně sílily že dne na den, naopak u druhého těhotenství, které skončilo v 6tt samovolným potratem čárka postupně slábla. Nechci strašit nebo brát naděje, jenom bych se předem moc neradovala a byla připravená na všechny možnosti. Ať to dobře dopadne :kytka:

Sofie92
Závislačka 3121 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 08:24

Podle mě se dostaví ms později :( taky se mi to stalo. Čárka nesilila a pak přišla ms asi po 10 dnech. Zkuste udělat ještě dalších pár testiu a pokud nebude sílit a ms nepřijde tak holt na gyndu

Anonymní  23.03.18 08:29

Achjooo :( už stim moc nepočítám, ale hrozně mě to mrzí :( :,( :,(

diiss
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 23.03.18 08:30

Ahoj u me takove testy nevestily nic dobreho. :(…kazdopadne zkus treba i jiny test…drzim palce. kazdopadne pocitej se vsim :(

Fjodorka
Extra třída :D 11018 příspěvků 23.03.18 09:05

U mě to také bylo biochemické těhotenství, čárka sílíla jen zcela minimálně, až přišla MS. Také po zamlklém těhotenství.
Dva měsíce po biochemickém jsem otěhotněla a už je vše v pořádku.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 09:13
@Anonymní píše:
@vertunka třetí den bez ms

ten test nebude sílit hned

Anonymní  23.03.18 11:30

Přidávám foto po zaschnutí

diiss
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 23.03.18 21:01

Me teda testy po biochemickem silily krasne kazdy den.. ;)

Anonymní  23.03.18 21:12

@diiss a pak si potratila?

diiss
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 24.03.18 20:14
@Anonymní píše:
@diiss a pak si potratila?
.loni v lednu sem mela biochemicke…pak v lete mimodelozni a ted tyto testy jsou aktualni z toho tehotenstvi :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama