Reklama

Pozitivní testy, ale přišla menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petuniela
Nováček 5 příspěvků 23.03.18 08:21
Pozitivní testy ale přišla menstruace

Ahoj holky,
Jsem teď v trochu stresové situaci a potřebovala bych nějaké rady. Dělala jsem si dva těhotenské testy které byly oba pozitivní. Bohužel včera jsem začala krvacet. Není to moc ale i tak. Mám i velké bolesti v břiše. Dnes jsem si dělala další test který je opět pozitivní i když druhá čárka je trosku světlejší. Nevíte někdo co by to mohlo být? Děkuji za každou radu.

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 23.03.18 08:24

Biochemicke tehotenstvi, zamlkle, v nejhorsim pripade mimodelozni. Jak dlouho máš zpozdeni?

iwa83
Kelišová 6078 příspěvků 23.03.18 08:24

@Petuniela udělej až skončí MS a uvidíš. Může jít o biochemické. Taky jsem to tak jednou měla, pozitivní testy a nakonec přišla po 14 dnech MS a bylo po radosti.
Kdyby bolesti pokračovali a stupňovali se - okamžitě nemocnice - to by mohlo být mimoděložní. Jak dlouho si měla zpoždění?

Uživatel je onlineOliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 23.03.18 08:25

@Petuniela Nebylo by lepši si radsi skocit k dr my Ti tu asi moc nepomůžeme. Budeš aspon klidnější.

Kriss Tina
Závislačka 4704 příspěvků 23.03.18 08:26

U mě se přesně takto projevil samovolný potrat. Čárka slábla, bolest břicha, asi týden krvácení a bylo po všem, ale radši sem hned běžela k dr kdyby to bylo mimodeložní…

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19272 příspěvků 23.03.18 08:41

Bohužel se to stává, a to docela často (mě doktorka říkala snad až ve 30% takto ranných „těhotenství“ (říká se mu také biochemické) odejde s menstruací, která přijde i na čas i s několikadenním zpožděním. Kdbychom netestovaly, tak to ani nezjistíme.
Jak dlouho máš zpoždění? V tuhle chvíli můžeš udělat jen to, že dáš „nohy nahoru“, hodíš se trochu do kliku a pak se děj vůle boží. Může to být jen drobnější hematom, může to být to biochemické těhotenství, nebo se taky nemusí dít vůbec nic (znám pár holek, co na začátku těhotenství ještě třeba jeden dva „cykly“ menstruovaly).

Petuniela
Nováček 5 příspěvků 23.03.18 08:49

@Jana206
Zpoždění mám 20 dni

iwa83
Kelišová 6078 příspěvků 23.03.18 08:53

@Petuniela tak pokud nemáš možnost jít dnes ke své gyndařce, tak pokud by se bolesti stupňovali a byly nad „unosnou“ mez, běž na pohotovost (ať vyloučí mimoděložní). s největší pravděpodobností to je biochemické. A stává se to fakt často. Příroda to prostě chtěla jinak. Držím palce - příště už to dopadne líp

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 23.03.18 09:13

@Petuniela tohle nemusí vůbec nic znamenat, měla jsem u prvního ms dokonce 2× ;) ale bez porady s dr Ti nikdo neřekne, co by to mohlo být

Petuniela
Nováček 5 příspěvků 23.03.18 16:39

Tak za chvíli běžím k doktoru tak uvidíme co řekne ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama