IVF 2021

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
27.9.21 14:52

IVF 2021

Ahoj holky,

vím, že je tu mnoho a mnoho dotazů, ale zkusím to i já.
V květnu první neúspěšné IVF (mražáci žádné), 14 dní zpět celý proces absolovován znovu. Bylo nám opět řečeno, že máme dát raději jen jedno embryo, že mražáci už tentokrát budou, pokud to znovu neklapne. Embryoložka nám den po ET volala, že k zamražení opět nic není.
Vždy jsme měli prodlouženou kultivaci. Jediný problém je údajně ve spermiogramu.
Najdu tu někoho, s kým bych si o tom mohla popovídat, popřípadě poradit? Přemýšlíme o změně kliniky z důvodu jednání, které dostáváme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.9.21 15:51

Někdy úplně stačí změna kliniky. My po neúspěšném IVF šli jinam a hned první KET jsem otěhotněla, i když to nedopadlo, tak máme ještě 2 mrazáčky. Na první klinice jsme neměli ani na ET ani nic do mrazáčku, všechna embrya se nám rozpadla. Dělal Vám někdo fragmentaci DNA spermií? Může být problém i v kvalitě vajíček, když se embryím nedaří dojít do 5 dne kultivace.

• Citovat
  • Nahlásit
3
27.9.21 16:00

V druhém IVF nám embryoložka řekla, že embrya jsou super k vložení, ale ne k zamražení. Tomuhle úplně nerozumím, ale dobře. Zřejmě vědí, co dělají. DNA spermií určitě provedena nebyla. Zřejmě bude vážně lepší změnit kliniku… mohu se zeptat, proč to neklaplo? Moc mě to mrzí! Snad se Vám brzy zadaří :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 16:42

Naše zkušenost, také špatný spermiogram, šli jsme do Ivf měli 4 embrya tři neúspěšne kety a pak se manžel rozhodl pro kontrolu na urologii a zjistili mu varykokelu 2. -3. Stupně - v únoru byl na operaci a já v srpnu otěhotněla… pred tim 6 let marneho snažení… v centru i můj gynekolog nám řekli, že nemá smysl chlapa řešit, že se málokdy něco najde, tak jsem řešila sebe, byla jsem na hysteroskopii, řešila psychiku… teď zpětně mě mrzí, že jsem manžela nějak nedostrkala na kontrolu dřív…

• Citovat
  • Nahlásit
35
21.11.21 22:58

@Tezpe
Ahojky, povím ti za týden. Mám za sebou 2 pokusy u Apolináře a teď jsme
přešli do Iscare, v úterý jdu na odběr vajíček. Stalo se nám, to co vám, že se embrya přestala vyvíjet. Uvidíme, zda změna centra pomůže. Dám vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat