IVF a nemocenská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jezinecka
Kecalka 126 příspěvků 05.03.10 22:33
IVF a nemocenská

Ahoj holky, zajímají mne zkušenosti. Připravuji se na 1.možnou IVF. V papírech je napsáno, že od 1.ultrazvukové kontroly se doporučuje až do potvrzení těhu nemocenská. Mám už jedno dítě a to dost akční, nepředstavím si moc, že bych si mohla polehávat. Zadařilo se některé i při „plném denním provozu“? Zvažuji ještě, že by si manžel vzal paragraf, ale i tak jsem z toho na rozpacích. Díky za odpovědi.

Reakce:

adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 05.03.10 22:38

Ano, při plném provozu, žádné hlídání, v podstatě nulový odpočinek, dcera velmi aktivní a čiperná a podařili se hned dvojčátka :-)

jezinecka
Kecalka 126 příspěvků 05.03.10 22:41

adko007, zrovna jsem si četla od tebe jiný příspěvek :-) Jaký máš věkový rozdíl mezi dětmi?

bubli
Kelišová 5545 příspěvků 06.03.10 07:06

Jezinecko, ja nemocenskou nebrala zadnou a zadarilo se. Po ET jsem dva dny delala z domu, protoze trochu pobolivalo bricho ale pak rovnou do prace. Z toho co tu pozoruji tak lezeni doma nema absolutni vliv. O neschopence bych uvazovala kdybych mela fyzicky narocnou praci. Preju hodne stesti.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 06.03.10 07:12

ahoj, mě se zadařilo taky při běžném provozu,jen první dva dny jsem nedělala nic těžkého, pohoda, taky chodila normálně do práce

lumpíček 1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.10 08:57

JEZINECKO, ahoj, určitě to jde zvládnout i za provozu, jen se hlídej, ať nemáš fyzicky náročnou práci. Např. chovat dítě, nebo zvedat těžké věci, mýt okna atd., to se rozhodně nesmí. Aspoň těch prvních pár dnů, je to riskantní.

adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 06.03.10 23:01
jezinecka píše:
adko007, zrovna jsem si četla od tebe jiný příspěvek :-) Jaký máš věkový rozdíl mezi dětmi?

Přesně 3roky a 5 dní :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >