Reklama

IVF a nemocenská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jezinecka
Kecalka 126 příspěvků 05.03.10 22:33
IVF a nemocenská

Ahoj holky, zajímají mne zkušenosti. Připravuji se na 1.možnou IVF. V papírech je napsáno, že od 1.ultrazvukové kontroly se doporučuje až do potvrzení těhu nemocenská. Mám už jedno dítě a to dost akční, nepředstavím si moc, že bych si mohla polehávat. Zadařilo se některé i při „plném denním provozu“? Zvažuji ještě, že by si manžel vzal paragraf, ale i tak jsem z toho na rozpacích. Díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 05.03.10 22:38

Ano, při plném provozu, žádné hlídání, v podstatě nulový odpočinek, dcera velmi aktivní a čiperná a podařili se hned dvojčátka :-)

jezinecka
Kecalka 126 příspěvků 05.03.10 22:41

adko007, zrovna jsem si četla od tebe jiný příspěvek :-) Jaký máš věkový rozdíl mezi dětmi?

bubli
Kelišová 5545 příspěvků 06.03.10 07:06

Jezinecko, ja nemocenskou nebrala zadnou a zadarilo se. Po ET jsem dva dny delala z domu, protoze trochu pobolivalo bricho ale pak rovnou do prace. Z toho co tu pozoruji tak lezeni doma nema absolutni vliv. O neschopence bych uvazovala kdybych mela fyzicky narocnou praci. Preju hodne stesti.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 06.03.10 07:12

ahoj, mě se zadařilo taky při běžném provozu,jen první dva dny jsem nedělala nic těžkého, pohoda, taky chodila normálně do práce

lumpíček 1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.10 08:57

JEZINECKO, ahoj, určitě to jde zvládnout i za provozu, jen se hlídej, ať nemáš fyzicky náročnou práci. Např. chovat dítě, nebo zvedat těžké věci, mýt okna atd., to se rozhodně nesmí. Aspoň těch prvních pár dnů, je to riskantní.

adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 06.03.10 23:01
jezinecka píše:
adko007, zrovna jsem si četla od tebe jiný příspěvek :-) Jaký máš věkový rozdíl mezi dětmi?

Přesně 3roky a 5 dní :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >