IVF Clinic Olomouc

1224
13.5.13 18:05

Ivf Clinic Olomouc

Ahojky holky,
chtěla bych se vás zeptat zda nemáte někdo zkušenosti s tím to centrem Ivf Clinic Olomouc http://ivfclinic.agel.cz/index.html Zatím docházím do Gyncentra v Ostravě a nejsem tam vůbec spokojená, doktor nic neřekne nevysvětlí atd. Akorát tam po vás chtějí peníze. Jelikož má přítel špatný spermiogram tak musíme podstoupit ivf a v Ostravě po nás doktor chce nějakých 20 000 a více ale neuměl vysvětlit za co. Kdéž to v té Olomouci se neplatí skoro vůbec, jen za léky atd. Prosím o zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.5.13 18:16

Myslím, že to bude hodně podobné s jinými CARy. Většinou se to pohybuje kolem 20-25.tisíci. Jsou v tom většinou léky v peru ( doplatek kolem 7tis.) pokud je špatný spermiogram tak nejspíš za ICSI( tam je doplatek kolem 8 tis.)Kultivace ( doplatek cca 3-5 tis.) a pak zamražení (1-3tis.)
Pokud ti to vrtá v hlavě, nech si udělat přesný rozpočet, černý na bílým.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.13 18:29

Už jsem mnohokrát slyšela, jak holky daly hodně tisíců v Ostravě a za „nic“ - předtím nebyly ani řádně vyšetřeny a pak šli do CARu v nemocnici v Olomouci a porovnávaly a zíraly na kolik je vyšlo IVF tam a tady.

• Citovat
  • Nahlásit
1224
13.5.13 19:29

Akorát co mi doktor řekl k té ceně je to že pojišťovna na to sice přispívá ale né na celé, prý z té celé částky se vezmou nějaké procenta a to si musí zaplatit pacient. Jinak mi nic neřekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.13 19:40

http://ivfclinic.agel.cz/…k-sluzeb.pdf něco mi přijde ja jinde, něco mi přijde levnější a něco zase mnohem dražší než jinde :think:

• Citovat
  • Nahlásit
20507
13.5.13 19:43

@Nikuszka řekni panu doktorovi at primo vypocita ceník pro vas kolik za to budete platit, my byli v brně v repromedě a hned při první konzultaci mi toto dala do rukou at víme z čím máme počítat, a je to tak zaplatili jsme navíc jen cestu (6000Kč) a léky zhruba 2000 které jsem ještě potřebovala na stimulaci ale už jsem si je musela zaplatit sama, nevyšlo mi to na pojištovnu. Platili jsme ICSI, stimulaci, narkozu, měli jsme zdarma PGD a v tom byla započtena prodloužená kultivace, jinak jen za PGD bychom dali 18400, k zamražení nezbylo vůbec nic. Celkově jsme za to dali 30 tisíc ale vyplatilo se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10572
15.5.13 21:16

@Nikuszka ahoj z Ostravy pryč. Já chodím na tuto kliniku.Jsem tam moc spokojená. Jsou tam 2 dr. Embryoložka je tam skvělá a vlastně všichni. Věnují se na 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
15.5.13 21:20

Ahojky, já Ostravu volila kvůli tomu, že jsem z Ostravy a navíc mi to doporučoval můj doktor. Ale jak jsem četla recenze na ně tak chci pryč. No a právě tchýně přišla tady s tím to v Olomouci. Akorát jsem na ně nikde nic nenašla, akorát internetovou stránku. Koukám že už toho máte taky hodně za sebou. Můžu se zeptat na cenu za ivf a jak to tam chodí? moc děkuju :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10572
15.5.13 22:29

@Nikuszka pokud jsi z Ostravy tak můžeš s náma i na srazíky. Pořádáme s holkama vždy srazík a kecáme o IVF takže diskuse naživo :palec:
Jinak IVF Clinic je Reprofit Olomouc proto jsi nic nenašla. Ordinuje tam dr. Machač a dr. Soušková.
Jinak pokud chceš ceny tak koukni na reprofit.cz /ceník

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10572
15.5.13 22:35

@Nikuszka jo a jak to tam chodí: první konzultaci vždy vede dr. Soušková ale je super. Pokud budeš chtít k machačovi tak je dlouhá čekací doba.My teda chodíme k němu. Tak klidně se ptej co tě zajímá. ;)
Nebo můžeš do SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
16.5.13 09:30

Já se radši zajímám, protože mi doktor v gyncetru řekl ať si připravím 20 000 kč že pojišťovna nehradí vše něco si musím přispět sama a potom ještě peníze na léky. Takže jsem úplně zmatená. Za co mám vše teda platit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
16.5.13 09:34

Akorát když mi řekl,, tak kdy teda můžeme podstoupit to ivf, můžeme ještě tento měsíc" tak to mi stačilo. On si snad myslí že tolik peněz nosím asi běžně po kapsách :-) No když jsem se zeptala zda by nešlo nejprve vyzkoušet iui tak mi řekl že to nedoporučuje, že mám větší šanci u ivf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
16.5.13 20:45

Jinak bych byla ráda kdybych mohla přijít mezi vás a popovídat si o všem :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
martin www
16.5.13 23:04

Tak to jsi mimo

V každém IVF centru tě to bude stát peníze jen je otázka jestli 10 nebo 5O tisíc a úspěšnost je podobná, doporučují ti zjistit si konečné ceny všeho co se bude dělat, jinak se na konci budeš divit co tě to bude stát, nejlevnější jsou fakultky Brno, Praha, Olomouc tam je zisk tolik nezajímá, jsou tam zaměstnanci ne podnikatelé.

• Citovat
  • Nahlásit
martin www
16.5.13 23:11

V Brně jsme dali za ET, ICSI, AH celkem 40 tisíc, v Olomouci v nemocnici za to samé 12 tisíc trošku rozdíl, že,,,a jsme těhotní…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat