IVF-GERI inkubator

Anonymní
14.1.21 13:54

IVF-GERI inkubator

Ahoj holky, mam dotaz… ;) Ma nektera z vas osobni zkusenost s IVF - kultivaci embryi v GERI inkubatoru? Idealne porovnani vysledku (poctu vykultivovanych embryi) pri IVF s vyuzitim GERI a IVF bez GERI? Dekuji… :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
273
14.1.21 15:27

Jedno IVF bez GERI a všechny embrya se rozpadaly, takže zůstalo jedno a to se 3 den zavádělo-neúspěšně..dalsi IVF s GERI vydržely do 5 dne pouze 2 embrya - obě zavedeny a jedno z toho mi spinká teď v postýlce :D ale jestli to bylo tím GERI nebo ne, to netuším :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 16:06
@MaRou píše:
Jedno IVF bez GERI a všechny embrya se rozpadaly, takže zůstalo jedno a to se 3 den zavádělo-neúspěšně..dalsi IVF s GERI vydržely do 5 dne pouze 2 embrya - obě zavedeny a jedno z toho mi spinká teď v postýlce :D ale jestli to bylo tím GERI nebo ne, to netuším :nevim:

Moc diky za sdileni zkusenosti… :srdce: Mohu se jeste zeptat na tvuj vek? Mam totiz za sebou 1 IVF a velka cast embryi se taky rozpadala, tak prave resim, jestli to muze byt vekem a jestli treba v tomto muze kvalite embryi GERI pomoct… :think: Diky!

• Citovat
  • Nahlásit
273
14.1.21 16:11
@Anonymní píše:
Moc diky za sdileni zkusenosti… :srdce: Mohu se jeste zeptat na tvuj vek? Mam totiz za sebou 1 IVF a velka cast embryi se taky rozpadala, tak prave resim, jestli to muze byt vekem a jestli treba v tomto muze kvalite embryi GERI pomoct… :think: Diky!

27 a s GERI jsem měla až 3 IVF, do té doby se mi nepovedlo aby byl volný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 16:19
@MaRou píše:
27 a s GERI jsem měla až 3 IVF, do té doby se mi nepovedlo aby byl volný.

To je jako o to takovej zajem? Neco jako poradniky? 8o Do jakyho centra a kde jsi prosim chodila? Me GERI teda nabidli, ale vubec nerikali, ze by mel byt problem s dostupnosti… :roll: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
273
14.1.21 17:34
@Anonymní píše:
To je jako o to takovej zajem? Neco jako poradniky? 8o Do jakyho centra a kde jsi prosim chodila? Me GERI teda nabidli, ale vubec nerikali, ze by mel byt problem s dostupnosti… :roll: :zed:

Ano, i když jsem podepisovala ty papíry se souhlasy na GERI tak tam bylo napsáno, že nemusí být k dispozici.. chodila jsem v Plzni do Natalartu, ale myslím, že každý centrum má jiný počet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat