Čekání na pgt

59
8.1.21 13:38

Čekání na pgt

Ahoj holky, jen jsem si tak chtěla postesknout.. už 5 týdnů čekáme na výsledky pgt-a a mě už to čekání prostě nebaví :lol: napsali nám že výsledky budou nejpozději do 30.12. a pořád nic :lol: tuším ale, že se to kvůli svátkům atd. protáhlo a zatím tam nechci vyvolávat a otravovat. Samozřejmě o platbu si nezapomněli napsat :lol: :lol: Už jsem natěšená na další ket.. teda pokud nám nějaké embryo zbyde že.. Je tu někdo kdo čeká se mnou? :) Můžeme si navzájem zkrátit čekání. :) Hezký den všem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
132
8.1.21 14:36

@sarka17 ahoj, já nečekám ale zajímalo by mě: myslela sem že pgt udělají a ještě ten stejný cyklus vloží takhle to nechodí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
8.1.21 16:36

@Jájinka01 nechodí, jelikož vyšetření embryí trvá 4-6 týdnů tak by se to v tom jednom cyklu nestihlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
8.1.21 16:40

@sarka17 aha, no to ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
9.1.21 18:35

Ahoj holky, my máme zmražených 5 blastocyst, ale jdu ještě na minimálku, ať k nim přidám třeba ještě jednu. :dance: Bojím se, aby těch 5 nebylo na genetické vyšetření málo… :? Jak to máte vy? A je tu někdo, kdo už má i výsledky? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
10.1.21 14:15

@Viktorka33 Ahoj, a ty budeš dělat pgt ze zamražených embryí? To bych se asi bála je kvůli vzorku rozmrazit, vzít vzorek, pak zpět zamrazit počkat na výsledky a pak podle toho znovu rozmrazit.. nám to právě dělali hned po prodloužené kultivaci - vzali vzorek a pak zamrazili. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
10.1.21 14:50

@sarka17 Ahoj :mavam: asi jsem to špatně napsala. :D Z těch 5 nám také hned po kultivaci vzali vzorky a zamrazili. Ty vzorky jsou teď někde v Brně v laboratoři ale testovat je budou, až když jich bude více (jestli se nám povede přidat ještě nějaké vajíčko po minimální stimulaci, co mě čeká.) :D Pořád je rozmrazovat a zamrazovat bych také nedovolila. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
10.1.21 15:12

@Viktorka33 Jo tak to je jiná :) já teda na výsledky pořád čekám a pravděpodobně budu v pondělí volat. Vždyť svátky byly tři dny a výsledky jsou zpožděné o 11 dní.. jinak my jich máme poslaných 7 :srdce: (šťastné číslo) tak snad alespoň 1 nám zůstane :srdce: a kde je u vás problém? Nám se zatím embryo nikdy nechytilo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
10.1.21 18:01

Urcite zustane vic nez jedno :hug: 7 je krasny pocet. :dance: Me rikal doktor, ze statisticky je zdrava pulka a pokud jsou 3 zdrava embryjka, tak tehotenstvi na 90 % :D u nas ma manzel spatny spermiogram. Muzu se zeptat na pocet trasferu? Ja byla zatim na 1 a nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
10.1.21 18:02
@Viktorka33 píše:
Urcite zustane vic nez jedno :hug: 7 je krasny pocet. :dance: Me rikal doktor, ze statisticky je zdrava pulka a pokud jsou 3 zdrava embryjka, tak tehotenstvi na 90 % :D u nas ma manzel spatny spermiogram. Muzu se zeptat na pocet trasferu? Ja byla zatim na 1 a nic.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
10.1.21 18:18

@sarka17 Reakce vyse a pro jistotu 2X. :P Jsem babral. :P :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
11.1.21 11:51

@Viktorka33 Jo 7 je super, to se povedlo poprvé. Jinak mám za sebou 5transferů že 2ivf. Takže už jsem z toho celkem nešťastná.. jenže to asi bylo i tím že jsme byli v jiném centru a tam nikdy o kvalitě embryí nemluvili až potom jsme je nechali převézt a vysvětlovala nám doktorka že kvalita je 2- a věřím tomu protože pak se nám i embryo nepodařilo rozmrazit což znamená že bylo nekvalitní.
Jinak když je problém u chlapa tak je podle mě lepší šance na úspěch, přece jen se většinou alespoň jedna spermie najde co je v pořádku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
11.1.21 15:57

@sarka17 Taky jsem si to myslela, že s špatným spermiogramem máme větší šanci, než kdybych třeba měla problém já. Ale když potom v 4. dni se přestalo vyvíjet 7 embryí z 8, tak jsem propadla panice. Pořád jsem tajně brečela a litovala se, že já už pro to nemůžu udělat víc a ani to ovlivnit. Prý nekvalitní spermie a i když jsme si zaplatili naprosto vše co nabízejí v nadstandardu tak to nepomohlo :zed: Nakonec asi pomohly vitamíny a že manžel šel trochu do sebe (tak máme těch 5 kousků)…. Ty jo, ale ty jsi dobrá 5 transferů, to musí být psychické peklo? Jo a ještě že jsem tak zvědavá… Volala jsi tam dneska? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
12.1.21 11:15

@Viktorka33 Ty brďo, tak to je mazec :( to muselo být hrozné :( ale tak jestli vitamíny pomohly tak to je paráda. A 5 kousků je krásný počet :) určitě ten další transfer vyjde :) zkoušeli jste i metodu MACS? :)
No je to náročné, pořád si říkám, že se mám asi ještě něco naučit.. a je fakt že za ty dva roky jsem se posunula o veliký kus vpřed. No a jinak přemluvila jsem manžela ať tam zavolá tak se divili že ještě nemáme výsledek a že nám budou volat. Tak volali a máme 6 zdravých embryiek :potlesk: a to jedno je horší ale prý by se taky dalo transferovat :srdce: takže jsme úplně moc šťastní a doufám že už to konečně vyjde :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
12.1.21 11:16

@Viktorka33 a paní doktorka se omluvila že měla nemocenskou a proto se neozvali tak jsme asi tak dlouho čekali zbytečně :lol: ale to nevadí :lol: stálo to za to :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat