IVF - Nativ vs. minimálka

730
1.3.20 17:11

Ivf - Nativ vs minimálka

Ahoj holky, jen na úvod. Mám za sebou neúspěšné 3 ivf. Všechny vyšetření mám za sebou. Mám problém s imunitou zvýšené nk buňky a protilátky proti zóna pellucida. Kortikoidy nezabraly. Zásobu vajíček už také nemám velkou. Vždy mám o kolo 12 folikulu, ale vajíček mám tak 3. Tak teď přemýšlím zkusit nativ nebo minimalku. Jak se říká nekdy méně je více. Ale nevím kam do centra a kolik to tak stojí. Chodím do Gennetu v lbc a tam mi řekla cenu nativu o kolo 25 tisíc a když nedojde k transferu tak cca 12 tisíc? a minimalka 40 což mi přijde šílené a hlavně úspěšnost za mě za 6 let nulová. A zrovna tam mi nepřijdou že mají nějakou úspěšnost a zkušenost s nativem když mi nebyla schopna říct hned cenu a ani nevěděla jak to je když nedojde k transferu. Holky, Mate některá zkušenost s nějakým centrem? Dekuju za každé rady, už jsem z toho zoufalá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

845
1.3.20 17:14

@splendis Zkušenosti nemám, jen ti chci popřát hodně štěstí, buď silná, určitě to už brzy vyjde, moc držím pěsti :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
730
1.3.20 17:17

@Lucie1906 dekuju, snažím se to nevzdávat :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
1.3.20 17:23

Mám zkušenost s tím i tím, ale já mám těch vajíček už tak málo, že při stimulaci nebyli dobré žádný. Jestli máš při stimulaci dobré vajíčka, dělala bych stimulaci.
Ale nebude u vás ještě nějaký jiný problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
730
1.3.20 17:36

@Capelucia no, říkám si, když při stimulaci mám jen 3 vajíčka z tolika folikulu tak asi bude dobrý jen ten nativ nebo minimální stimulace. Jestli jsou dobra netuším. Třetí den po oplodnění se začnou zpomalovat a vydrží to jedno max 2 vajíčka do 5 dne. Problém je v imunitě a spermiogram taky nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.20 17:39

Mám za sebou také 6 let snažení a doufani. 9IUI, 2× ivf (asi cca 15 (krátký protokol) a 25 folikul (dlouhý protokol)), ale žádný kladný výsledek. Problem u nas asi jenom v horším spermiu. :pleading_face:
Loni jsem podstoupila nativní ivf v ISCARE. Odběr jeden folikul a vse dopadlo skvěle. Prave na mne spí 8mi týdenní miminko. Cena i s ISCI kolem 25t (vše jsme si hradili sami). Byl to můj poslední pokus. Potom už jsem chtěla tento marný boj vzdát…
Držím pěsti, ať mas svůj poklad v náruči!!! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
730
1.3.20 17:49
@Anonymní píše:
Mám za sebou také 6 let snažení a doufani. 9IUI, 2× ivf (asi cca 15 (krátký protokol) a 25 folikul (dlouhý protokol)), ale žádný kladný výsledek. Problem u nas asi jenom v horším spermiu. :pleading_face:
Loni jsem podstoupila nativní ivf v ISCARE. Odběr jeden folikul a vse dopadlo skvěle. Prave na mne spí 8 mi týdenní miminko. Cena i s ISCI kolem 25t (vše jsme si hradili sami). Byl to můj poslední pokus. Potom už jsem chtěla tento marný boj vzdát…
Držím pěsti, ať mas svůj poklad v náruči!!! :hug:

Gratuluju k miminku. Ano, taky si to budeme hradit sami. Ty ceny jsou teda šílený, ale dekuju za zkušenost :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
730
2.3.20 11:58

Holky vazne uz nemate zkusenost s nativem nebo minimalkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
2.3.20 16:13

Ahoj, mam rocni holcicku z nativu/minimalky z prazskeho Gennetu. 4 neuspesne IVF, potom tri nativy a ten treti klapnul. Plati se 10 tisic po OPU a kdyz dojde k ET, tak dalsich 5, takze celkem 15. V cene je i metoda ICSI. Minimalka je drazsi. Pokud pred OPU foliky prasknou, neplatis myslim nic. Ja mela ceny za nativ, ale brala jsem pet dni na zacatku cyklu Tamoxifen, protoze mi pomaha na nizkou sliznici a stejne jsem po nem mela vzdy max 2 vajicka. OPU jsem mela bez narkozy, to se da. A pokud vam odpadaji vajicka, nechte si udelat test spermia na apoptozu. Muz mel spermio ok, ale zjistili mu apoptozu. Na to pomaha metoda MACS. I diky tomu to mozna vyslo, kdo vi. Drzim palce.

Příspěvek upraven 02.03.20 v 16:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
2.3.20 16:20

Jeste jsem ted koukala na aktu cenik, tak nativ 11 tisic po opu + 5 po et, minimalka 11+11, cele IVF 33 tisic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama