IVF + PGD (cena?)

26.11.08 12:16

IVF + PGD (cena?)

Ahoj,

chci se zeptat, jestli někdo z vás při IVF podstupoval i PGD a jak konkrétně je PGD nákladné? Prý toto vyšetření nehradí pojišťovna. Nám byl tento postup navrhnut v Gennetu.

Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

VERONIKA
26.11.08 12:57

Ahoj, zkus se zeptat holek u nás na diskusi!
Já mám za sebou pouze IUI takže s cenami IVF nějak nekamarádím, ale holky ti určitě rády poradí!!!
Tady je odkaz na diskusi - Snažilky z CAR

http://emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
23870
26.11.08 19:36

Ahoj,
když mi o PGD dr. v CAR říkala, tak asi 50 000. Ale kamarádce ho teď dělali (v květnu) a platily jen 10 000. Myslím si, že když máš indikovanou nějakou genetickou zátěž nebo riziko závažné vady, tak to neplatíš celé, ale jen část.

Nám když se v březnu nepovede KET, tak o tom pro další stimulaci přemýšlím a chci si to v CAR zjistit, kolik přesně by po mě chtěli…

A to ti to nabídli jen tak, nebo máte v rodině nějakou závažnou dědičnou vadu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.08 10:59

Dík za odpovědi.
V širší rodině nic, ale mám několik spont. potratů a dceru se závažným postižením mozku, tak pro to. Snad to bude na tu indikaci pro pojišťovnu a nebudem muset platit těch 50.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23870
27.11.08 18:26

Aha, to mě mrzí. My taky měly vadu, ale na srdíčku a šla jsem na indukci, neměla bych na to, koukat se jak mi dítě za pár let odejde nebo hned po porodu… A PGD jsem neměli. Proto ho kdyžtak budu chtít.

Určitě si to ale v CAr zjisti předem, co a jak, aby pak po tobě přece jen nechtěli těch 50.

Můžeš pak prosím napsat co jsi zjistila? Zajímalo by mě to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama