Ivf-pcsi začínáme?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

margaretka90
Kecalka 288 příspěvků 21.01.18 16:28
Ivf-picsi zaciname

Dobrý den, chtěla bych se zeptat tady některé co v nejbližší době podstoupila ivf metodou picsi. U nás je problém. s malou pohyblivosti spermií a rozhodli jsme se pro ivf. Zajímá mě v kolikatem dní cyklu se odebírají vajicka a v kolikatem dní se provádí transfer. Jinak komu se povedlo touto metodou otěhotnět na poprvé i se špatným spermiogramem.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 21.01.18 16:42

@margaretka90 ahoj PICSI nám dělají pokaždé.
Klidně se ptej, jestli chceš i SZ :mavam:

margaretka90
Kecalka 288 příspěvků 21.01.18 16:44

@HandulkaK jaký máte problém??? Kolikátý den cyklu cca se odebírají vajíčka..

margaretka90
Kecalka 288 příspěvků 21.01.18 16:54

@HandulkaK čeká mě to na začátku brezna(čekám na schvaleni pojistovnou) sice mi doktor říkal jak to zhruba probíhá (chápu že každá to máme trochu Jinak) ale já hlava děravá si to už nic nevyhovují a chci si to zhruba naplánovat v práci.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 21.01.18 17:20

@margaretka90 u mě to vychází 12-13 den

kakaramelka
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 21.01.18 18:21

Ahoj ráda bych se přidala…zatím nás cekaji dvě IUI pak když tak ivf taky přemýšlím o picsi…jinak já už mám zasebou dvakrát IUI a i ivf et pak ket v ramci studie. Chtěli jsme do toho jit, abychom věděli do čeho půjdeme, už za naše penízky… I kvůli nervům abych pak byla víc v pohodě…jsem trošku nervák z nových věcí atd… Jinak záleží jak budeš reagovat na léky.. Když dobře většinou před ovu ten 12-13dc se odebírají vajíčka pak je dobré si připlatit tu prodlouženou kultivace tudis 5den po odběru až šestý se jde na vkládání… ;)

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 21.01.18 19:43

Taky podstoupíme IVF v únoru a bylo nám doporučeno PCSI, kvůli spermiogramu, máme astenozoospermii-líné spermie, nejprve progresivních bylo 25%, při posledním spermiu už jen 9%.. mužů vědět jak vypadá spermiogram u vás? @margaretka90

margaretka90
Kecalka 288 příspěvků 21.01.18 19:45

@kakaramelka ms mívám přesně jak. hodinky a když sem si to vypočítam tak to mi vychází zrovna na víkend. No nevadi urcite se s doktorem nějak domluvím. Ja mám za sebou 2× iui a bez úspěchu takže jsem rovnou do ivf a tak pocitam s jedinou moznosti a to zevto vyjde na poprve :lol:.. tak jsem rada za kazdou informaci od někoho kdo toto už podstpupil. A ty ses jak cítila po odběru???

margaretka90
Kecalka 288 příspěvků 21.01.18 19:49

@Kristy90 ahoj jsme na to obdobné. První odběr byl na 10% a druhý 7% A pak 5% takže jsme zkusili 2× iui a teď už mám bylo doporučeno ivf na cemz sme se domluvi uz doma ze nebudem ztracet cas dalsima pokusama iui.. Já teď čekám na schválení od pojišťovny takže nám to vychazi cca na začátek března jestli to půjde hladce..myslím že u mě by žádný problém být neměl, pokaždé co jsem byla na utz tak mi říkal že to tam mám v pořádku ne-li ukázkové.

kakaramelka
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 21.01.18 19:50

@margaretka90 u mě naštěstí bylo vše ok… Žádné komplikace jsem nemela, je důležité po odběru hodně pít a jíst hodně bílkovin, aby nedošlo k OHSS dokonce se nám to i povedlo jak et tak ket ale skončilo to biochem. tehotenstvim

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 21.01.18 19:51

@margaretka90 odběru se neboj, je to rychlovka :)

margaretka90
Kecalka 288 příspěvků 21.01.18 19:55

@HandulkaK prý jen na 10min narkoza, hodinku na pokoji a hurá domů. Asi si nechám napsat neschopenku na těch 14dni po

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 21.01.18 19:57

@margaretka90 ja narkozu nikdy nemela.
Ale jak píšeš, je to na deset minut a ani ne hodinku lezení- holky odcházely cca po 30 minutách ja hned po tom co napsal zprávu

margaretka90
Kecalka 288 příspěvků 21.01.18 19:57

@kakaramelka jaaaj :,( ja doufám a pevné věřím že mi to vyjde na poprve. Pořád si říkám že když je má můj chlap pomalé tak pokud minto tam,,šoupnou,, už 2 v 1 tak snad se mi to chytne

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 21.01.18 19:59

@margaretka90 je spoustu páru kterým to vyjde napoprvé. Musíš doufat! ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama