CAR a neschopenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 19.01.18 11:05
CAR a neschopenka

Holky ještě mám jeden dotaz…uvažujeme o jednom CARu, jenže problém je, že to mám přes celou republiku..manžel má možnost v tom místě pracovat, ale pro mě je nepraktické dojíždět kvůli každé návštěvě..Myslíte, že je možné být na neschopence celou dobu od první návštěvy centra až do IVF? Měla jste to nékterá takhle? Nechce se mi moc měnit práce když chci co nejdřív na ivf..:( Děkuji za info :)

Přečtěte si článek: Co zajišťují centra asistované reprodukce

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51681 příspěvků 19.01.18 11:06

@Beruska.tucna­cek55 no já se od první návštěvy cAR k IVF dostala až za rok… :nevim:
testy, odběry krve, genetika…

Janli
Kelišová 5009 příspěvků 19.01.18 11:10

Já byla až po odběru vajíček. Vyber si CAR poblíž. Nemá smysl dojíždět takhle daleko. Při stimulaci tam budeš obden na kontrolách. A navíc vám to pěkně prodraží.

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 19.01.18 11:10
@Petra Z píše:
@Beruska.tucna­cek55 no já se od první návštěvy cAR k IVF dostala až za rok… :nevim:
testy, odběry krve, genetika…

No právě já přes rok navštěvuji jeden car a vůbec jsme se nikam neposunuli..Už mi z toho hrabe akorát :(

P4ja
Závislačka 4918 příspěvků 19.01.18 11:11

@Beruska.tucna­cek55
Nevím, ale nepřijde mně košer takhle zneužívat neschopenku. Spíš bych to řešila dovolenou a nebo neplaceným volnem.

Petra Z
Hvězda diskuse 51681 příspěvků 19.01.18 11:12

@Beruska.tucna­cek55 a co jste za tu dobu teda vyřešili???
Já jezdila cca 100 km jedna cesta…

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 19.01.18 11:14
@P4ja píše:
@Beruska.tucna­cek55
Nevím, ale nepřijde mně košer takhle zneužívat neschopenku. Spíš bych to řešila dovolenou a nebo neplaceným volnem.

Jo že taky si říkám, že to tak půjde..

ugluk
Hvězda diskuse 41841 příspěvků 19.01.18 11:16

Zvolila bych něco blíž. Ono to taky nemusí klapnout napoprvé a jak už bylo řečeno, i kdybys tam naklusala s papírem v ruce, že, dejme tomu, máš odstraněné oba vejcovody (zcela jasná indikace na IVF), než se provedou nezbytné testy, cyklus bude ve správné fázi… to jsou minimálně týdny, ale klidně i měsíce. A pak co, vrátíte se zase zpět? Neznám vaši indikaci k IVF, ale opravdu málokterý CAR ho provede hned teď na příní. Jestli po tom hodně toužíš, objednala bych se na první konzultaci, vzala si na to den-dva volna a poradila se s nimi, ale opravdu netuším, na co by dokázali napsat neschopenku „od první návštěvy po IVF“. Ještě tak možná od začátku stimulace, ale i to je hodně na hraně a ne každý je ochoten.

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 19.01.18 11:19
@Petra Z píše:
@Beruska.tucna­cek55 a co jste za tu dobu teda vyřešili???
Já jezdila cca 100 km jedna cesta…

Vůbec nic..přišlo mi, že paní doktorka není moc zapálená..mám za sebou laparku a drilling, šest cyklů s clostilem a vůbec jsem nereagovala tak jsme při poslední návštěvě zažádali o IVF, jenže po dvou měsících ještě neměli vyjádření pojišťovny tak nevim :nevim:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 19.01.18 11:22
@ugluk píše:
Zvolila bych něco blíž. Ono to taky nemusí klapnout napoprvé a jak už bylo řečeno, i kdybys tam naklusala s papírem v ruce, že, dejme tomu, máš odstraněné oba vejcovody (zcela jasná indikace na IVF), než se provedou nezbytné testy, cyklus bude ve správné fázi… to jsou minimálně týdny, ale klidně i měsíce. A pak co, vrátíte se zase zpět? Neznám vaši indikaci k IVF, ale opravdu málokterý CAR ho provede hned teď na příní. Jestli po tom hodně toužíš, objednala bych se na první konzultaci, vzala si na to den-dva volna a poradila se s nimi, ale opravdu netuším, na co by dokázali napsat neschopenku „od první návštěvy po IVF“. Ještě tak možná od začátku stimulace, ale i to je hodně na hraně a ne každý je ochoten.

Jo to je fakt..děkuji za příspěvek :)

karkarka
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 19.01.18 11:24

To ti nikdo neschopenku od prvni navstevy car nenapise. nejdriv pri stimulaci, ale spis az po odberu vajicek.

markyj
Závislačka 3974 příspěvků 19.01.18 11:50

@Beruska.tucna­cek55 to ti žádný CAR nenapíše, většinou až po odběru oocytů

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 19.01.18 11:54

Dobře, děkuji vám za názory holky..za celý život jsem marodila jen jednou při lapárce tak jinak nemám zkušenosti :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama