Silná imunita - kortikoid Medrol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sonata33
Nováček 6 příspěvků 10.01.18 16:27
Silná imunita - Medrol

Dobrý den, dámy. Již pár let se snažím otěhotnět, ale není to jednoduché, protože jeden vejcovod nemám (mimoděložní těhotenství) a druhý srostlý (endometrioza). Bohužel bez pomoci doktorů to přirozeně nejde. Zároveň chodím už rok na akupunkturu a piju byliny a právě možná na to konto se mi v roce 2017 podařilo 2× otěhotnět. Bohužel ani jedno těhotenství nedopadlo - jedno skončilo v 8.týdnu a druhé v 6.týdnu. Na základě toho mi udělali imunologické testy a zjistili, že příčina může být velmi silná imunita a s tím spojená obranyschopnost organismu likvidovat jakékoli cizí těleso v mém těle - v tomto případě i embryo. Doktorkou mi byl doporučen kortikoid MEDROL. Mám z něj ale obavy a raději bych volila něco přírodního. Nemáte prosím někdo nějaké doporučení. Případně máte někdo zkušenost s Medrolem? Děkuji mockrát. Tonoucí se stébla chytá…

Reakce:

wendisek
Kelišová 5818 příspěvků 10.01.18 17:27

@sonata33 ja medrol jedna do 16 TT a vše v pořádku vždy sem mela zt nasazuje se i pri ivd neublizi

Malike
Extra třída :D 11805 příspěvků 10.01.18 17:44

@sonata33 snížit rozhasenou imunitu jinak opravdu nejde. Nepredepsali nic co by mělo nežádoucí vliv na dite

Lerista
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 10.01.18 18:28

A jaké dávkování? Mám zkušenosti s dávkami 1000 mg/den. A medrol jsem měla brát celé těhotenství.

sonata33
Nováček 6 příspěvků 10.01.18 18:58

Jste zlaté, děkuji! A mohu se zeptat jak jste Medrol snážely? Otékání, extrémní nabírání na váze, deprese, atd. Tím mě strašili a z tohoto mám opravdu strach. Po deseti letech snažení je moje psychika opravdu křehká a kromě plodu mám přirozený strach i o sebe… A nejsem žádná naturalistka. Jsem normální holka, která se prášků nebojí, jen prostě slovo kortikoid zní hrozně! Děkuju vám!
Dávkování 8mg na den.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 10.01.18 19:31

@sonata33 To je úplné nic. Takováhle dávka je zanedbatelná. To neudělá nic. Já trochu oteču po 5000mg během 5 dnů. A vážím 51 kg a měřím 175 cm. Když to spočtu, v životě jsem už dostala cca 100 000 mg. Zkušeností mám tedy dost a dost.

wendisek
Kelišová 5818 příspěvků 10.01.18 19:46

@sonata33 snášela sem jej úplně v pohodě klid a po psychice taky jsme se snažili delší dobu a měli par zt ve 12-13tt a mela ho do 16 tt nějak otekla sem nebyla a přivítání nevím musím jen ležet takže mám asi 12 kg ve 16 tt

sonata33
Nováček 6 příspěvků 10.01.18 19:59

@wendisek takze vam to po Medrolu nakonec vyslo? Ze bych mela nadeji? @Lerista sakra to jsou davky! A tobe se podarilo po nem otehotnet?

Kazdopadne jste me trochu uklidnily damy! Dekuju!  :srdce:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 10.01.18 20:33

Já nebrala medrol kvůli těhotenství, to bylo v pohodě. reagovala jsem na info o tom léku. A preventivně jsem to brala i celé těhotenství, ikdyž jsem to dost flákala.

wendisek
Kelišová 5818 příspěvků 10.01.18 20:42

@sonata33 jsem v 26 tt

sonata33
Nováček 6 příspěvků 11.01.18 12:19

@wendisek moc gratuluju! :kytka:

wendisek
Kelišová 5818 příspěvků 11.01.18 14:21

@sonata33 děkuji po třech tělech a dvou zt sem rada ze jsme se dostali tak daleko takže se medrolu neboj

Ekmonek
Stálice 78 příspěvků 14.03.18 21:04

@sonata33 Ahoj, prosím, chtěla jsem se zeptat, zda jsi Medrol začala užívat? A jak jsi ho snášela…Děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >