Reklama

Silná imunita - kortikoid Medrol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sonata33
Nováček 6 příspěvků 10.01.18 16:27
Silná imunita - Medrol

Dobrý den, dámy. Již pár let se snažím otěhotnět, ale není to jednoduché, protože jeden vejcovod nemám (mimoděložní těhotenství) a druhý srostlý (endometrioza). Bohužel bez pomoci doktorů to přirozeně nejde. Zároveň chodím už rok na akupunkturu a piju byliny a právě možná na to konto se mi v roce 2017 podařilo 2× otěhotnět. Bohužel ani jedno těhotenství nedopadlo - jedno skončilo v 8.týdnu a druhé v 6.týdnu. Na základě toho mi udělali imunologické testy a zjistili, že příčina může být velmi silná imunita a s tím spojená obranyschopnost organismu likvidovat jakékoli cizí těleso v mém těle - v tomto případě i embryo. Doktorkou mi byl doporučen kortikoid MEDROL. Mám z něj ale obavy a raději bych volila něco přírodního. Nemáte prosím někdo nějaké doporučení. Případně máte někdo zkušenost s Medrolem? Děkuji mockrát. Tonoucí se stébla chytá…

Reklama

Reakce:

wendisek
Kelišová 5817 příspěvků 10.01.18 17:27

@sonata33 ja medrol jedna do 16 TT a vše v pořádku vždy sem mela zt nasazuje se i pri ivd neublizi

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 10.01.18 17:44

@sonata33 snížit rozhasenou imunitu jinak opravdu nejde. Nepredepsali nic co by mělo nežádoucí vliv na dite

Lerista
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 10.01.18 18:28

A jaké dávkování? Mám zkušenosti s dávkami 1000 mg/den. A medrol jsem měla brát celé těhotenství.

sonata33
Nováček 6 příspěvků 10.01.18 18:58

Jste zlaté, děkuji! A mohu se zeptat jak jste Medrol snážely? Otékání, extrémní nabírání na váze, deprese, atd. Tím mě strašili a z tohoto mám opravdu strach. Po deseti letech snažení je moje psychika opravdu křehká a kromě plodu mám přirozený strach i o sebe… A nejsem žádná naturalistka. Jsem normální holka, která se prášků nebojí, jen prostě slovo kortikoid zní hrozně! Děkuju vám!
Dávkování 8mg na den.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 10.01.18 19:31

@sonata33 To je úplné nic. Takováhle dávka je zanedbatelná. To neudělá nic. Já trochu oteču po 5000mg během 5 dnů. A vážím 51 kg a měřím 175 cm. Když to spočtu, v životě jsem už dostala cca 100 000 mg. Zkušeností mám tedy dost a dost.

wendisek
Kelišová 5817 příspěvků 10.01.18 19:46

@sonata33 snášela sem jej úplně v pohodě klid a po psychice taky jsme se snažili delší dobu a měli par zt ve 12-13tt a mela ho do 16 tt nějak otekla sem nebyla a přivítání nevím musím jen ležet takže mám asi 12 kg ve 16 tt

sonata33
Nováček 6 příspěvků 10.01.18 19:59

@wendisek takze vam to po Medrolu nakonec vyslo? Ze bych mela nadeji? @Lerista sakra to jsou davky! A tobe se podarilo po nem otehotnet?

Kazdopadne jste me trochu uklidnily damy! Dekuju!  :srdce:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 10.01.18 20:33

Já nebrala medrol kvůli těhotenství, to bylo v pohodě. reagovala jsem na info o tom léku. A preventivně jsem to brala i celé těhotenství, ikdyž jsem to dost flákala.

wendisek
Kelišová 5817 příspěvků 10.01.18 20:42

@sonata33 jsem v 26 tt

sonata33
Nováček 6 příspěvků 11.01.18 12:19

@wendisek moc gratuluju! :kytka:

wendisek
Kelišová 5817 příspěvků 11.01.18 14:21

@sonata33 děkuji po třech tělech a dvou zt sem rada ze jsme se dostali tak daleko takže se medrolu neboj

Ekmonek
Stálice 78 příspěvků 14.03.18 21:04

@sonata33 Ahoj, prosím, chtěla jsem se zeptat, zda jsi Medrol začala užívat? A jak jsi ho snášela…Děkuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >