Reklama

IVF - Poradíte?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cuccinka
Kecalka 158 příspěvků 16.03.18 11:33
IVF -rada

Dobrý den, budu se snažit být stručná ale i tak to bude asi dlouhé. Včera jsem byla u dr. a řekla jsem, že bych chtěla prvně vyzkoušet IUI, než se hrnout do IVF. Tam mi řekla, že to nemá víceméně vůbec smysl, ale že můžeme vyzkoušet udělat další spermiogram jestli se nezlepšil.(dobsá trvání výsledků 2 tydny) S tím, že mi napsala recept na proveru a ukázala mi, když ji začnu brát tak zhruba dobu kdy bych mohla podstoupit IVF, na kdy to vycházelo cca mezi 2.-6. červnem. Jenže, tím jak jsme se bavili o iui tak jsem se zmátla a tudíš nevím od kdy tu proveru začít brát, jestli od menstruace, kterou budu mít ted v březnu a nebo až od dubnové mentruace, tak aby IVF vycházelo na ten červen. Dokážete mi prosím poradit? Pokud k tomu potřebujete ještě nějaké potřebné věci, ráda je zodpovím, jen abych to nepopletla a veděla od kdy ty léky užívat. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 16.03.18 11:37

@Cuccinka ja byla v jinem centru a mela jsem jine leky, a i jinak vypadal muj stimulacni protokol.Proc tam nezavolas a nezeptas se? Neni to nejrychlejsi a nejjednodussi reseni? :kytka:

Cuccinka
Kecalka 158 příspěvků 16.03.18 11:41

@Kikulele asi je to blbý, ale je mi to trapný, když jsem tam byla včera a dnes bych tam měla volat a ptát se, :oops: :zed: navíc k dr. se nedovolám tam se dovolám pouze na recepci a tam si myslím, že mi to neřeknou.

Hanca40
Kecalka 397 příspěvků 16.03.18 11:52

@Cuccinka Podle mě je to normální, já co jsem neměla na papíře, tak jsem okamžitě po odchodu z ordinace zapomněla :) Taky jsem párkrát volala. Ono těch informací je většinou na člověka hodně najednou. Myslím, že tě na doktora z recepce přepojí, nebo mu předají vzkaz a on se ti ozve až bude mít čas.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 16.03.18 12:05

Jak pise @Hanca40 .Podle me je to take normalni ja jsem tam teke parkrat volala, a mela jsem i jedno tel cislo na vrchni sestru a tam me vsechno no jsem potrebovala zopakovala nebo me prepojila na recepci ze se na to mrknou sestricky a nikdy nebyl problem maji tam tvoji slozku a i ten protokol co jsi dostala vytiskli budou met ve tve slozce. A nebo nemas cislo na nejakeho koordinatora ja jsem ho mela ale nevyuzila sestricky zvladly v pohode poradit.Tak se neboj zvedni tel. a volej, lepsi nez neco zvrtat a pak preba cekat dyl nebo :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 12:10

@Cuccinka tady Ti holky poradí, jsou přímo z Heliosu https://www.emimino.cz/…nosti-76796/

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 16.03.18 12:10

Neboj se zavolat, je to normální a MNOHEM lepší varianta než udělat chybu. Buď tě přepojí, nebo podle složky poradí. Jsou tam od toho a ty je za to platíš. ;) Rozumím ti, také to nemám ráda, ale nikdo ti tu lépe neporadí než oni.

Pj1
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 16.03.18 12:49

Být na tvém místě volám do CAR ať to víš na 100% lepsi jeden hovor než zbytečná chyba ;) mně můj lékař kladl na srdce když něco ať volám nebo zajdu osobně. Buď sestřičky Ti řeknou z lek. zprávy popř. přepojí k lékaři.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 13:07

Vetsinou umi poradit ohledne leku i sestricky na recepci. A kdyz ne, tak vzkazou doktorovi a zavolaji zpet ;) Chapu, jak se citis. Taky jsem si pripadla kolikrat jako pitomec, kdyz jsem se na to same ptala uz podruhe, ale stokrat lepsi chvilka,,trapnosti" nez spatne vzany lek… A myslim, ze to urcite pochopi. Nejsi prvni ani posledni a od toho tam jsou ;)

Lucoule
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 16.03.18 13:48

@Cuccinka jestli to máte na červen, ta kv květnu jak dostaneš ms, zavoláš a ono to s tebou spočítá, začneš brát proveru od 16 DC, od 23 Dc pícháš léky které dostaneš, 25 DC ukončiš proveru a budeš pokračovat dále v píchání léků. Pak se dostaví ms kolem toho 30-32 DC. (mě došla 28 DC), jakmile přijde ms zase voláš a oni řeknou kdy máš dojít na krev a podle krve začneš s hormonální stimulací

Cuccinka
Kecalka 158 příspěvků 16.03.18 13:58

Děkuji =)

Příspěvek upraven 16.03.18 v 14:01

Cuccinka
Kecalka 158 příspěvků 16.03.18 14:00

@Lucoule až v květnové? ja myslela při dubnové menses…??

Lucoule
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 16.03.18 14:07

@Cuccinka no záleží jak ti ms vychází, a pokud máš naplánováné OPU na červen ta kpři květnové začneš. Ale pokud ti to vychází začátkem června tak ještě dubnová ms

Lucoule
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 16.03.18 14:09

Prostě záleži na tvém cyklu kdy dojde ms atd.

Lucoule
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 20.03.18 14:13

Dneska 12 DC ukázková sliznice 9 mm. Transfér je v úterý v 10:30, ale je z nevyšetřeného embrya, protože embryo, které bylo na genetické vyšetření dopadlo špatně. Trizonomie 16 chrozomu a mono 18. Tak snad zbytek je geneticky v pořádku

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama