Zprůchodnění vejcovodů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kris1592
Povídálka 20 příspěvků 06.03.18 17:49
zprůchodnění vejcovodů

Zdravím děvčata. :mavam: Chtěla bych se poradit. Dnes mi bylo v IVF centru zjištěno neprůchodnost vejcovodů. Doktor mi řekl, že mám dvě možnosti. Jedna je umělé oplodnění, (což mi doporučuje) a druhé je zkusit zprůchodnit vejcovody. Podle doktora je to málo úspěšné. Jaké máte zkušenosti s zprůchodněním vejcovodů. Pomohlo vám to k miminku? Moc děkuji za komentáře. :)

Přečtěte si článek: Umělé oplodnění: Úspěšnost a statistiky

Reklama

Reakce:

Sanny84
Kecalka 486 příspěvků 06.03.18 18:37

@Kris1592 já byla na kontrole pruchodnosti přímo na laparoskopii, při které mi rovnou odstranili srusty, ty u mě bránili pruchodnosti. Hned v dalším cyklu jsem otěhotněla a teď jsem v 17tt ;) já osobně bych do toho sla, stalo mi to za to, když se pak podařilo bez hormonu a bez ivf :kytka:

Kris1592
Povídálka 20 příspěvků 06.03.18 19:13

Já jsem nebyla na laparoskopii, jen nějakou pěnou a ultrazvukem mi to zjišťovali. To jsem ráda že se ti zadařilo. No bojuji co dál teď. Moc děkuji že jsi napsala :)

Tardulka
Závislačka 3561 příspěvků 06.03.18 19:15

Znám holku, která otěhotněla přirozeně i s neprůchodnými vejcovody. Jedno dítě už má z IVF. A potom tento zázrak :) Ale jasně, na to bych se opravdu nespoléhala ;)

Kris1592
Povídálka 20 příspěvků 06.03.18 19:21

Je to je štěstí. No nechci se na to spolehnout :roll:.Snažíme se už přes rok a teď tato diagnoza. Nejspíš mám srůsty po císařským řezu. :,(

Sanny84
Kecalka 486 příspěvků 06.03.18 19:28

@Kris1592 já bych na to sla, my se snažili dva roky a pomohlo až tohle. Není to tak velký zákrok a podle mne stojí za to to zkusit. Je jasne, ze doktor z CAR ti řekne, ze doporučuje ivf, mě to nutil po te laparoskopii také. A ejhle nebylo to potřeba a šlo to samo a ihned. Drzim ti pěsti ať se rozhodnes jakkoliv :kytka:

lachtanice86
Kelišová 5262 příspěvků 06.03.18 19:30

Byla jsem na laparo cyst, odstranění srustů a u toho zároveň průchodnost. Ještě se nezadařilo. Ale já mám diagnózu endometrioza, ta neplodnost způsobuje.

Kris1592
Povídálka 20 příspěvků 06.03.18 19:58

Opravdu moc děkuji za reakce.Jste moc hodné. Všude čtu že se to řeší nejčastěji umělkem. No jo, točí se v tomhle oboru hromada peněz. Tak snad napíše ještě někdo kdo má dobrou zkušenost s zprůchodněním vejcovodů. Začínám být nalomená :oops:

Kris1592
Povídálka 20 příspěvků 06.03.18 19:59

Lachtanice86 Jak dlouho jsi po zákroku?

lachtanice86
Kelišová 5262 příspěvků 06.03.18 20:03

@Kris1592 9mesicu. Ale po zákroku jsem hned dostala léčbu hormony a to jsme se půl roku snažit ani nemohli.

Kris1592
Povídálka 20 příspěvků 06.03.18 20:14

@lachtanice86 aha, tak to moc držím palce. Snad se brzo zadaři. To čekání je nekonečné. A děkuji za odpověď.

lachtanice86
Kelišová 5262 příspěvků 06.03.18 20:21

@Kris1592 není za co, i tobě přeji aby to vyslo

Kris1592
Povídálka 20 příspěvků 08.03.18 16:55

Opravdu nikdo další nemá zkušenost?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama