Helios Brno - zkušenosti?

Lus
7350
29.7.11 15:07

Helios Brno - zkušenosti?

Ahoj holky,
od června 2011 jsem začala navštěvovat CAR Helios.
Máte s tímo centrem poslední dobou zkušenosti?
Chodím k Dr. Texlovi a zatím jsem spokojená.
Předem děkuji za případné názory… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
335
4.8.11 13:27

Za mě naprostá spokojenost. Poté, co jsem odešla z jiného CAR, kde mě nedokázali na dva pokusy ani nastimulovat, mi první IVF v Heliosu vyšlo. Jsou vstřícní, vše vysvětlí, rozhodně doporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
8.8.11 10:42

Ahoj, my teď v Heliosu začínáme 2. IVF. Z 1. máme holčičku, tak doufám, že teď to taky vyjde. Osobně jsem taky spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.11 21:08

Já taky Helios jenom chválím - dr. Texl je profík, který ví co dělá. My jsme byli v Heliosu 2× na IVF s PGD a dvakrát se nám zadařilo. Brzo se chystáme pro dalšího mrazáčka, šance je prý stejná jako u čerstvých embryí, takže to beru jako hotovou věc, že se to zase podaří :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lus
7350
12.8.11 11:10

Holky, díky moc za pozitivní informace. Moc mě to potěšilo…Já jsem tam taky moc spokojená, ale několik holek už se mě ptalo, jestli jsem si Heliosem jistá..Zatím ano :lol:
Přeji vám všem moc štěstíčka a dětičky ať vám dělají jen samou radost… :lol:
Už se nemůžu dočkat až budu taky nějakého toho prcka držet v náručí… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
12.8.11 12:29

Držím moc palce, určitě to vyjde. Když ne ET, tak KET to jistí. Helios má vcelku vysokou úspěšnost obojího. Měj se hezky a přeju ať se zadaří na první pokus! Je pravda, že jsem občas neslýchala na Helios úplně pozitivní zprávy, ale odešla jsem z CAR, na které všichni pěli samou chválu a bylo to tam nanic, chování hrozný, ani nastimulovat mě nedokázali..... Takže ještě jednou hodně štěstí, ať máš brzy miminko u sebe.....

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lus
7350
12.8.11 12:34

Patule, děkuji moc za povzbuzení!!To mi opravdu moc pomáhá…Víš určo o čem mluvím… :-)
Je to fakt hrozně indiviuální a je blbost někam nejít nebo něco nezkusit jen proto, že známá tam byla nespokojená.....Stejně je to vždycky taková sázka do loterie jít do IVF.....Ten proces kolem je ale fakt šílený.....Tak díky moc a měj se krásně!!papa :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.8.11 19:25

Asi to nemaji v Heliosu jednoduchy, kdyz je nekteri doktori, kteri odtamtud odesli pomlouvaji kde muzou (sama jsem toho byla svedkem). Neni nad vlastni zkusenost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lus
7350
12.8.11 21:08

Hanuli, tak to máš pravdu…Jak jinak poznáš, jestli to někde za něco stojí, než to vyzkoušet na vlatní kůži…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
16.8.11 17:45

Taky z vlastní zkušenosti doporučuju Helios. Moje gynekoložka mi vnucovala Unicu nebo Reprofit, ale dala jsem na zkušenosti známých a rozhodně jsem udělala dobře :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lus
7350
17.8.11 09:17

Ahoj Peti,díky za informaci. Já jim právě taky věřím. Někdo je pro někdo proti, ale tak je to se vším…Tak uvidíme jak se Dr. Texl vycajchnuje :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
18.8.11 20:56

Já Texlovi věřím, podle mě i podle jiných (i doktorů) je opravdu dobrej lékař. Uvidíš, že zaboduje i u Tebe! Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lus
7350
19.8.11 10:27

Patule, díky za povzbuzení. Já mu právě taky věřím…Zdá se mi super a má skvělej přístup tak doufám, že zaboduje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
19.8.11 20:19

No z mých známých zatím nevím o nikom, komu by dřív nebo později nepomohl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lus
7350
22.8.11 09:37

Tak to je super. Moje sestřence se teď narodil chlapeček a taky z Heliosu :lol:
Tak snad budu další…
Díky, holky a krásný den :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit