IVF s PGD 2020

183
30.12.19 07:36

IVF s PGD 2020

Ahoj holky. Temat tu už bylo hafo, ale rada bych něco aktuální..Prosim jak dlouho celý proces trvá (myslim od 1 návš. centra až k samotnému zavedení).Je důležité mít před procesem srovnaný cyklus??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2900
30.12.19 07:46

Ahoj, nenapsala jsi, co myslis tim cely proces, kam az jsi dosla a proc IVF.
Cyklus muzes mit jakykoli, podle toho se voli stimulace. Ja podstoupila IVF vzdy bez PGD, ale ted na to mozna prijde rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
30.12.19 07:59

@Serafina01 takže si ještě vůbec nebyla v caru? Proč PGD?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
30.12.19 09:48

Byli jsme pouze na genetice pred/po ukonceni tehotenství..Mam chrom. translokaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
30.12.19 10:23

Aha, no tak to netrva zas tak dlouho, zalezi, kdy te objednaji a pak uz to jede. S druhym dnem menstruace zacnes hormonalni stimulaci, ta trva asi 12-14 dni. Pak ti odeberou vajicka a oplodni, pak je cca 5 dni kultivujou, odeberou bunky na PGD a zamrazi je. Vysledky byvaji do mesice. Potom nektere z dobrych embryi cca 5 dni po tve ovulaci (nebo bez ovulace rizenem cyklu hormony) vlozi do delohy a 2 tydny cekas, jestli se embryo chytlo. Vse zalezi na tom, kolik embryi se povede, ale nekdy staci jedno dobre!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
30.12.19 10:54

@Petra Star děkuji za odpověď. Právě nevim, jak to budu mit s cyklem..jako bonus jsem ted prodělala biochem. těhotenství..😞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
30.12.19 12:45

@Serafina01 No, ja taky mela biochemko, jeste mi to neodeslo uplne, protoze mi to drzi hormony - na prohlidku az ve ctvrtek. Jeden cyklus pauzu a jdeme do dalsiho. Neni to tak hrozne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
30.12.19 12:50

@Petra Star a kam jezdite do CARu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5936
1.1.20 13:55

@Serafina01
V sronu jsem se objednavala do CARu, v pulce zari genetika (vysledky jsme meli s sebou - tez mam translokaci), zacatek rijna konzultace v CAR a ted zacatkem ledna bych mela zacit se stimulaci a v breznu KET, kdyz vse pujde jak ma. Pokud je problem jen v genetice, jde to rychle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
1.1.20 19:35

@Toluma a od toho rijna vam neco vysetrovali, ze az v lednu stimulace??Budu drzet palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
1.1.20 20:03

@Serafina01 No, clovek se odhodla jit do centra a ono se pak trosku tahne. Nekdy se to zdrzi i z vlastni „viny“, ze treba nekame jedete, nebo neco podobneho… Je asi lepsi se objednat hned na schuzku a pak si dat „pauzu“ az kdyz je vsechno pripravene. Navic se vam v prvnim centru nemusi libit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5936
1.1.20 21:25

@Serafina01
Tak jsou to 3 mesice, to mi orijde jako dobra doba. No delali krevni testy, pak jsme museli donest ranni moc, manzela objednala na spermio.
Pak musis prijit na zacatku MS kvuli hormonalnimu profilu a u toho jsem se mela objednat na 10-12 DC na utz. U toho udelala gynekologii a rovnou nam rekla vysledky. Nic dalsiho nebylo potreba, tak jsme se mohli domluvit na terminu. A ten den to posilali na pojistovnu na schvaleni a ta ma na to mesic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat