Reklama

IVF Únor 2017: Která jdete?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věra8057
Kecalka 145 příspěvků 04.02.17 21:49
IVF Únor 2017 Která jdete?

Zdravím je tu některá snazilka která je před IVf? Mohli jsme si vyměňovat zkušenosti…Já jsem zatím po všech vyšetřeních a v úterý 7.2 jdeme plánovat stimulaci…Je mi 36let :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 04.02.17 21:56

@Věra8057 Ahoj,třeba já. Přidej se do skupiny ivf 2017,je nás tam spoustu

Věra8057
Kecalka 145 příspěvků 04.02.17 22:06

@HankaS82 Ahoj tam už jsem… :lol: kam chodíš do caru? Už máte po vyšetření? Já už vše za sebou…A nemůžu se dočkat úterý ani nevím co budem řešit zda už léky atd… :think: :)

luciiin
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 04.02.17 23:24

@Věra8057 ahoj, taky mi je 36 a čeká nás KET, ET nevyšel… tak doufám, že teď to klapne…

Věra8057
Kecalka 145 příspěvků 05.02.17 09:58

@luciiin Ahoj zeptám se v tom nasem věku jestli je nutné dělat to SPG pořád nad tím přemýšlím… :roll: já se chystám teprve na stimulaci, jak si ji snášela? Sem taková vyplašená jako dvacítka na vše co mě čeká :nevim: Mám tři děti skoro dospělý a jdu na ivf z důvodu sterilizace vejcovodů, měla jsem tři císaře a teď žiju s přítelem který děti nemá, klasika :dance:

luciiin
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 05.02.17 10:09

@Věra8057 já kdybych nepíchala injekce, tak o stimulaci vůbec nevím :D žádné bolavé břicho, nálady, prostě pohoda… Ale po OPU, to byla jiná :mrgreen:… asi třetí noc po jsem nespala snad vůbec…náběh na hyperstymulak, nakonec dobrý, ale bolelo to.

Věra8057
Kecalka 145 příspěvků 05.02.17 10:32

@luciiin Ten hyperstimulak to může přijít až po opu? 8o no já bych snad měla mít krátký protokol chtěla jsem nativ ale ten mi Mudr vymluvila :nevim: a ty jsi měla krátký nebo dlouhý protokol? Mám z toho fakt strach ale každá jsme jiná a každá snášíme něco jinýho, no…A došlo tedy k transferu, když si měla problém po Opu?

luciiin
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 05.02.17 10:42

@Věra8057 jj, došlo… nejhorší to bylo ten třetí den, pak už se to rychle zlepšovalo. Taky jsem měla krátký protokol. Teď stimuluju na KET, ale sliznici jsem měla lepší bez léků :nevim:

Věra8057
Kecalka 145 příspěvků 05.02.17 10:54

@luciiin Nechápu proč za každou cenu cpou ty léky pořád :nevim: já byla v úterý na vyšetření a normálně se vajíčka tvoří, chtěla jsem ukecat tu doktorku že by jsme to zkusili bez různých léků, ale tvrdí mi že je to jistější s léky, no uvidíme…A to znovu pichas injekce? To jde spíš o to udělat prostředí k uchycení embrya co jsem četla tak prej pomáhá na sliznici jíst ananas…A kdy jdeš na ket?

luciiin
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 05.02.17 12:40

@Věra8057 nene, to jsou jen malé tabletky… no, je to pohodlnější asi. Bez léků se musí trefit, s nimi nějaký ten den nehraje roli :roll:
KET bych měla mít v příštím tydnu, ale nevím… Pročítám fóra a třeba v Heliosu transferuji běžné při výšce 6 mm, já mám 7 a kousek, ale nevím no :zed:

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 05.02.17 17:16

@Věra8057 my chodíme k Apolináři 13.2 jdu pro výsledky horm. profilu a rozpis stimulace.Tak jsem na to zvědavá

Věra8057
Kecalka 145 příspěvků 05.02.17 18:44

@HankaS82 Ahoj tak to já mám hormonální profil všechno hotový tak doufam, že teď v úterý už dostanu nějaký ten rozpis stimulace :nevim: Jinak Apolinář dobrý slyšela jsem samou chválu a co je nejvíc super že potom je tam prý nejlepší porodnice s prenatální péčí, když se náhodou mimi narodí dříve, říkala mi to kamarádka gynekoložka :D

Menudo
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 07.02.17 10:44

Zdravím :mavam:,já jsem v sobotu začala svou první stimulaci. Píchám 200-225 jednotek Puregonu. Dnes se první den cítím jak citlivka, hormony se asi hlásí :) taky jsem teď jako na trní, co bude dál a jak bude vše probíhat…

Věra8057
Kecalka 145 příspěvků 07.02.17 21:20

@Menudo Ahoj já dnes nafasovala léky menopur 75iu a orgalutran čekám na MS ta by měla dorazit příští týden dnes jsem taky úplně vyřízená z toho jak moc rychle všechno šlo… :lol:

mis29
Kecalka 380 příspěvků 09.02.17 13:18

Zdravím, já jsem začala stimulovat minulý týden v úterý a zítra nás čeká odběr. Jsem zvědavá a doufám, že zbyde i něco na zamražení. Po včerejší kontrole doktor napočítal cc 11 folíků:-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama