2. IVF neúspěšné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fanunka
Povídálka 37 příspěvků 02.02.17 12:23
2. IVF neúspěšné

Ahoj holky, jsem po 2. IVF o5 neúspěšné :( léta přibývají peníze ubývají a v člověku vládne velká beznaděj :( sakra jak je to možné, proč zrovna my? Kolem holky rodí jak na běžícím pásu a já jen poslouchám tak co ty kdy už konečně budeš mít mimi? No a to je další věc která mě šíleně vytáčí :zed: jak mám lidi odpálkovat aniž bych jim musela vyprávět proč ty děti nemám :( Už takhle je to stresující a ještě se potýkat se zvědavci kteří nemají co jiného na práci než drby. děkuji za podporu

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

wendisek
Kelišová 5818 příspěvků 02.02.17 12:38

@Fanunka me je 24 mam po x revizích dvou nevydarenych ivf a taky nevím kdy se tech děti dočkáme a my jsme tonrekli na rovinu ze to nejde podstupujem ivf a je klid

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 02.02.17 12:40

A kolik ti je? :nevim: holt děti jsou prostě konverzační téma, to je asi jen tak neodpálíš. Max říct že děti nechcete.

Fanunka
Povídálka 37 příspěvků 02.02.17 12:46

Ty jsi mlaďounká, máš spousty času. Mě bude 37.

Fanunka
Povídálka 37 příspěvků 02.02.17 12:50

To že děti nechceme říkám pořád, jenže všichni se chytají za hlavu a ptají se proč že jsem hloupá a léta přibývají :( asi začnu říkat, že děti nemůžeme mít a budu mít dozajista klid. Copak si nevidí ho úst? Je ani nenapadne, že by děti třeba někdo nemohl mít a že neustálé se ptaní může někoho bolet :oops:

katula999
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 02.02.17 13:06

@Fanunka ještě neházej flintu do žita, mě vloni v únoru bylo 38, a zrovna v únoru mi zaváděli embryo z druhého ivf, z počtu 5 nám zbylo jen jedno, moc jsem tomu nevěřila a 9.11. porod zdravé krásné holčičky. Kam chodíš do CAR?

bubla000
Kecalka 138 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 13:12

Já jim říkám, že mít děti nemůžeme, protože ja honim vranu a Láďa čápa a než budeme honit stejného ptaka tak se nám to těžko podaří. Pak se zasmejou a většinou dají pokoj.

Maddi-Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 13:19
@Fanunka píše:
To že děti nechceme říkám pořád, jenže všichni se chytají za hlavu a ptají se proč že jsem hloupá a léta přibývají :( asi začnu říkat, že děti nemůžeme mít a budu mít dozajista klid. Copak si nevidí ho úst? Je ani nenapadne, že by děti třeba někdo nemohl mít a že neustálé se ptaní může někoho bolet :oops:

řekla bych, že děti mít nemůžete, uvidíš, jak rychle všem sklapne brada a už se ptát nebudou, a ty pak budeš v klidu bez těch dotěrných dotazů a třeba zrovna otěhotníš…jinak lidi to prostě nenapadne, když nejsou v té situaci a věřím, že nikdo to nemyslí zle, prostě jen konverzuje…, já třeba nemám rodiče, zemřeli a taky mě strašně točí otázky na rodiče, jaký na to mají názor atd., protože mi taky nejde do hlavy, že někoho sakra nenapadne, že třeba ne každý mladý člověk má rodiče, prostě s tím každý tak nějako počítá a není v té samé situaci…, jinak hodně štěstí :kytka:

klm
Stálice 60 příspěvků 02.02.17 13:25

Ja jsem taky na rovinu rikala, ze deti chceme, ale bohuzel se nedari, taky mi bylo dost a vsichni mysleli, ze to schvalne odkladam kvuli praci. Pak casto nasledovaly nevybirave intimni otazky, kde je problem a co podnikame, ale tam uz jsem se snazila mlzit.. Urcite to priste vyjde, je to zahul, taky jsme to postupovali..

wendisek
Kelišová 5818 příspěvků 02.02.17 13:30

@Fanunka ale po x potratech na konci 3 měsíce pi dvou ivf už taky ztracimr naději manželovi je 25 a návrh je dárce

nani77
Kecalka 411 příspěvků 02.02.17 13:46

@Fanunka, nevěš hlavu, je to těžké, procházela jsem tím samým v tomtéž věku, povedlo se až 4. IVF, nativ. Všude jsme říkali, že na děti jsme ještě mladí. Koukali na nás jako na pitomce, ale nechtěli jsme poslouchat chytré rady, co a jak máme dělat. Tohle jim zavřelo pusy. Určitě to brzy vyjde. Držím palce!

@wendisek, pokud se ti podařilo x-krát otěhotnět přirozeně, tak (nemá-li tvůj manžel nějakou těžkou genetickou zátěž, kterou by bylo potřeba vyloučit preimplantačními genetickými testy) nejsi adept pro IVF a zbytečně se stresuješ a ničíš zdraví. IVF je pro ty, kterým nejde otěhotnět přirozeně. Vše ostatní je prachsprostý byznys CARů. Máš-li problém dítě donosit, musí se to pořádně vyšetřit. Moc ti přeji, aby se to brzy povedlo.

Fanunka
Povídálka 37 příspěvků 02.02.17 14:16
@katula999 píše:
@Fanunka ještě neházej flintu do žita, mě vloni v únoru bylo 38, a zrovna v únoru mi zaváděli embryo z druhého ivf, z počtu 5 nám zbylo jen jedno, moc jsem tomu nevěřila a 9.11. porod zdravé krásné holčičky. Kam chodíš do CAR?

Chodím k Apolinare, ale byla jsem i v ISCARE. Teď jsem 2. Den po IVF asi ještě pracuji hormony :( Tolika snahy a očekávání a bolesti a NIC prostě to vše bylo k ničemu :cert:

Fanunka
Povídálka 37 příspěvků 02.02.17 14:17
@bubla000 píše:
Já jim říkám, že mít děti nemůžeme, protože ja honim vranu a Láďa čápa a než budeme honit stejného ptaka tak se nám to těžko podaří. Pak se zasmejou a většinou dají pokoj.
:) to je hezký

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 02.02.17 14:24
@bubla000 píše:
Já jim říkám, že mít děti nemůžeme, protože ja honim vranu a Láďa čápa a než budeme honit stejného ptaka tak se nám to těžko podaří. Pak se zasmejou a většinou dají pokoj.

Jeeeeje tuhle myslenku cist pred nekolika lety, usetrim si spoustu nervu. Podobne jako zakladatelka jsem trpela pri otazce na deti ze vsech smeru, obzvlaste narocne to bylo po svatbe. Obcas jsem mela pocit, ze oddaci list = tehotensky prukaz :zed:

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 02.02.17 14:35

@Fanunka Uz jsem psala v nekolika diskuzich, ze nam teda nejvic pomohlo oprostit se od myslenky na prdiska a zacit makat na necem jinem. Obzvlaste po nevydarenem tehotenstvi, kdy uz jsme videli //, ale nakonec jsem musela na revizi. Zabrala jsem se pak do prace, do sportu, do konicku, cestovali jsme hodne, a myslenku na cvrcky zahnali do kouta.

V den, kdy jsem mela schuzku se svym sefem v otazce, zda zustanu, nebo odchazim, jsem se rano dozvedela, ze v krvi je, po dalsim pokusu KET, zvysene HCG.

V dobe nejvetsi krize jsem mela i cerne myslenky jit pryc od manzela, proste to vsechno hodit za hlavu, zacit nekde jinde. Samozrejme jsem rada, ze jsem s nim zustala :srdce:

Preji hodne pevne nervy a maly uzlicek na konci te trnite cesty :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >