Reklama

Pocity po ET a čekání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 24.01.17 12:03
pocity po ET a čekání

Ahoj holky :mavam: našla jsem si sice podobé téma, ale nic aktuálního :think:
Snažíme se neclé 3 roky o miminko, mám za sebou LSK+HSK s nálezem endometriozy, 2× neúspěšné IUI a dnes jsem 6. den po ET (7. vč. dne ET). měli jsme 25 vajíček, 19 oplodněno a zavedeno 1 embryo po PK a bohužel nám nevydželo žádné další na zamražení :,( Po OPU se mi rozjel OHSS a doktor říkal, že se možná znovu vrátí, když se začne vytvářet HCG, ale bohužel zatím se nic neděje (né že bych o OHSS stála, byl to docela záhul), předevčírem mě bolela prsa a měla jsem je nafouknutá, ale dnes už nic a samozřejmě jsem to nevdržela a dělala si dnes ráno test a ani náznak druhé čárky - někde jsem četla, že holkám vyšly testy už 6. den.
začínám trochu panikařit, že se mimi nechytlo a celé to budeme muset podstoupit znovu, když nemáme mrazáčky :(
měla jste to některá podobně a přesto se vám čárka ukázala až dýl?
budu ráda za reakce a aspoň si trochu zkrátím to dlouhé čekání ;)

Reklama

Reakce:

PMarkét
Kecalka 226 příspěvků 24.01.17 13:16

@Veerr Ahoj, já jsem byla 15.11. na odběru oocytů a 20.11. byl transfer tedy 5denní embryo. A testovala jsem 28.11. a byl hodně světlý duch. Měla jsem mamatest citlivost 10. Jak staré jsi měla embryo a jaké kvality? Každopádně si myslím, že to je moc brzy! A citlivost prsů je zapříčiněna utrogestanem, který předpokládám tady bereš..

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 24.01.17 13:34

@PMarkét ahoj :) takže ET ti vyšlo? To je skvělé :srdce: měla jsem ET 6. den od OPU ve stádiu blastocysty. Když jsem se ptala druhý den, kdy mi řekli, že žádné další nepřežilo, jak na tom bylo tohle, řekli mi nejlepší z nejlepších, tak vlastně nevim, ale pořád doufám, že je to bojovnik :andel: beru Crinone, kde je 90mg progesteronu, jinak jen Clexane na ředění krve a listovku, ale jiné hormony ne. Taky jsem testovala Mamatestem citl. 10. Pořád doufám, že je ještě brzy, ale začínám slusne panikařit :think:

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 24.01.17 13:39

@PMarkét ještě jsem se chtěla zeptat, ty jsi ten hyperstimulak neměla? Dekuju :)

PMarkét
Kecalka 226 příspěvků 24.01.17 13:59

@Veerr Hypest. jsem neměla. Měla jsem „jen“ 5punktovaných folikulů a z toho byly získány 3 preevolučních oocytů. A ty žádnou zprávu tedy nemáš, jakou kvalitu ti zavádí? Já to všechno dostávala i písemně.. Ano 1. IVF a vyšlo. Máme ještě 2 mrazáčky. Nakonec byly všechny tři embrya ok. Určitě bych nepanikařila. ;)

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 24.01.17 14:06

@PMarkét tak to gratuluji, to se hezky čte :potlesk: :dance: bohužel ani ve zprávě nemám psano jaké kvality bylo :( ta embryolozka do telefonu mi řekla jen nejlepší z nejlepších… Zeptam se na to, až tam půjdu na krev. Já se právě bojím toho, že když jsem ten hyperstimulak mela, tak by se mel v přítomnosti HCG vrátit a to se nestalo :( zkusim další test až v patek tedy…

PMarkét
Kecalka 226 příspěvků 24.01.17 14:10

@Veerr Určitě se dalšími testy jen budes stresovat a věř, že ti to nijak nepomůže! Když Ti vyjde i slabá čárka, stejně budeš pochybovat! Budu Ti držet palce a dej vědět jak jsi dopadla. A hlavně věř.. Té embryoložky bych se zeptala..

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 24.01.17 14:15

@PMarkét moc dekuju :) snažím se věřit, ale znám zatím jen zklamání a hrozně se bojím dalšího, přesto doufám v zázrak :) dám vědět.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 24.01.17 14:19
@Veerr píše:
@PMarkét moc dekuju :) snažím se věřit, ale znám zatím jen zklamání a hrozně se bojím dalšího, přesto doufám v zázrak :) dám vědět.

Držim plce.Taky jsem si to čekání prožila a pamatuju si, když jsem dělala první test po ET, klepaly se mi ruce a šílenê mi bušilo srdce.

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 24.01.17 14:23

@LadyBrigit dekuju :hug: a tobě vyšel hned první test? Kolikátý den jsi ho dělala? :)

PMarkét
Kecalka 226 příspěvků 24.01.17 16:29

Testovala jsem 9. den po transferu a jak jsem psala hodně tenká druhá :mavam:

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 26.01.17 10:16
@Veerr píše:
@LadyBrigit dekuju :hug a tobě vyšel hned první test? Kolikátý den jsi ho dělala? :)

Už nevim přesně ale myslim že 7 den po ET a byla tam slabá čárka, pak už to jen sílilo :srdce:

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 30.01.17 10:40

@PMarkét ahoj, tak nevím úplně, co se děje… :nevim: rozjela se mi MS, test už jsem ani proto nedělala. volala jsem do centra, co dělat, tak mě pozvali dnes na krev a v krvi HCG mám… tak se bojím, že jsem mimi neudržela :,( :,( :,(
za 3 dny musím znovu na krev…

PMarkét
Kecalka 226 příspěvků 30.01.17 11:34

@Veerr Jaj, to mi mrzí, ale určitě ještě není nic ztraceno, četla jsem taky, že to holky normálně dostaly a byly tam 2//. Takže určitě věř, minimálně ty 3 dny jsou velká naděje. Dej mi vědět, jak jsi sopadla, budu na Tebe myslet! A hlavně držet palce. :hug: :hug: :kytka: :srdce:

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 30.01.17 11:45

@PMarkét děkuji :) ale před chvílí jsem ještě volala do CARu a řekli mi, že těch jednotek je tak málo, že spíš to vypadá, že se neudrzelo nebo jde o to mimoděložní :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama