IVF ve Zlíně nebo Olomouci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

margaretka90
Kecalka 331 příspěvků 18.10.18 13:37
Ivf Zlin nebo Olomouc

Dobre odpoledne, zakládam toto téma protože jsem. hodne na vážkách. Ve Zlínském centru jsme podstoupili iui a 3× ivf a bohužel bez úspěchu. Já jsem zcela v pořádku ale přítel má špatný spermiogram. Řekli sme si že si teď oddychneme od všech těch léků atd a trochu vycházíme hlavu. Nakoupila jsem. vsemozne vitamíny (pořád doufám že se stane zázrak a já otehotneni prirozene). Poslední dobou si ale pohrával s myšlenkou že bych vyměnila CAR a zkusila to v Olomouci na který jsem mimo jine slyšela taky samou chvalu. Najde se tu někdo kdo má třeba zkušenosti s tím že se ve zline nedařilo a po výměně centra ano??? Zda je možné že některé centra jsou jen na peníze???postupy by se mělo všude používat vesměs stejně. Za každou zkušenost budu ráda.

Přečtěte si článek: Co zajišťují centra asistované reprodukce

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 2 inzeráty 18.10.18 14:45

@margaretka90 já mám za sebou ivf Zlín…a pozitivní úspěch v OL na Ivf Clinic :mrgreen: , za mě jasná volba :lol:

margaretka90
Kecalka 331 příspěvků 18.10.18 14:50

@Liška2014 a v čem jste měli problém jestli se můžu zeptat že jste museli podstoupit ivf??kolikátý pokus?? Náš zenou ve zline do darce spermii

margaretka90
Kecalka 331 příspěvků 18.10.18 14:51

@Liška2014 hlavně nemám vyčerpané ještě všechny pokusy s sou případy kdy i když je chlap nulový tak otehotneli což můj chlap nulový není tak chci zkusit vsechno

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 2 inzeráty 18.10.18 14:57

@margaretka90 problém těżko říct…u.mě snad věk, ale manžel špatný spg, hodně..a moje AMH…0,3.Paradoxně jsem otêhotněla před Ivf..ale potratila jsem..

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 2 inzeráty 18.10.18 14:59

@margaretka90 proč dárce? Mnê se právě Zlín zprotivil přístuprrm, ano, na mę tam dělali dojem ,,hlavně ať zaplatìme,,. Já teda měla jen minimálky. Ve ZL jeden, Ol dva. Druhý vítězný :mrgreen: co ty???

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 2 inzeráty 18.10.18 15:00

@margaretka90 jaký byl výsledek spg?

margaretka90
Kecalka 331 příspěvků 18.10.18 15:01

I nas praave jen ten špatný spermiogram..Tak prave mě zajímá zda má někdo takto zkušenost..pro­citala jsem si i diskuze tady ale jsou už staré s spousta holek že zlina prave odešla a v novém caru otehotnela nevím zda je to náhoda nebo jen změna prostředí..nebo dokonce zda to neflakaji a praci dělají pořádně. :nevim:

margaretka90
Kecalka 331 příspěvků 18.10.18 15:03

@Liška2014 má to pokaždé jinak v rozmezí 3-10%..jednou víc pak zas min(špatně pohyblivost)

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 2 inzeráty 18.10.18 15:03

@margaretka90 za mě přístup sto a jedna. Doporučuju Machače :mrgreen: uż jsem tam poslala dvě holky a obê jsou têhule :lol: , tedy jedna už maminka :P a řìkaly, že he tak naplnil optimismem jak nikdo :mrgreen:

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 2 inzeráty 18.10.18 15:04

@margaretka90 klasika, u nás 1%.Nebech se nacpat do dárce!! Na to je čas vždy! Uteč :mrgreen:

margaretka90
Kecalka 331 příspěvků 18.10.18 15:06

@Liška2014 já měla jednou kratky protokol ,dlouhy a po třetí minimální. Máme popřemýšlet o dárci protože můj má špatně spermio a zatím bez uspechu. Přitom dobre reagují i na tu minimální prostě máme problém jen v tom spermiu. U urologa taky nepřišli na nic vím je to způsobené. Celkem mě to zarazilo proto je spousta ivf kdy stačilo těch 3% pohyblivost proto chci zkusit ten olomouc nez nám nezůstane opravdu jen ten darce…vy měli jaké výsledky??

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 2 inzeráty 18.10.18 15:07

@margaretka90 a pro pozitivitu…měla jsem jen jedno jediné vajíčko :mrgreen: , syn je tu a …neplánovaně my téměř dle Zlína neplodní, máme teđ mimi přirozeně..zase kluka :lol:

margaretka90
Kecalka 331 příspěvků 18.10.18 15:09

@Liška2014 tyjooo tak vy máte 1% a povedlo se a nás se 3% tlačí do darce. :think:
Jjj o tom Machacovi sem četla že je supr. Tak ten mám zas o důvod víc o tom přemýšlet ale nabrnkana jsem.dost

margaretka90
Kecalka 331 příspěvků 18.10.18 15:11

@Liška2014 tak me jich na poprvé odebrali 7 zůstalo jedno jediné nechytlo sr…U dlouhého protokolu sem jich měla 12 jedno jediné zůstalo a taky bez úspěchu a po minimalce jich bylo 5 a to ani nedošlo k transferu

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >