IVF Apolinář - aktuální cena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 08:50
IVF Apolinar-aktualni cena

Prosim o zkusenosti s IVF v Apolinari. Kolik se aktualne plati i kdyz jde vse pres pojistovnu? Dekuji

Reakce:
HankaS82
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 18.10.18 08:53
@Anonymní píše:
Prosim o zkusenosti s IVF v Apolinari. Kolik se aktualne plati i kdyz jde vse pres pojistovnu? Dekuji

Já doplácela za léky, ICSI a mrazení cca 15tis

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 08:56

@HankaS82 Aha..my ICSI mit nebudeme a leky rikali par stovek..kolik jsi doplacela za leky a jakou jsi mela stimulaci a kolik vajicek? Jdu do toho poprve..

Candies
Kecalka 307 příspěvků 18.10.18 09:46
@Anonymní píše:
@HankaS82 Aha..my ICSI mit nebudeme a leky rikali par stovek..kolik jsi doplacela za leky a jakou jsi mela stimulaci a kolik vajicek? Jdu do toho poprve..

Ja ted nedoplacela na leky nic, minule 16 kc. Zalezi jakou mas pojistovnu. Nektere maji limit na leky. Platili jsme jen icsi a mrazeni jednoho embrya. Jo a 140 kc za Utrogestan. Prodlouzena kultivace je u Apo zdarma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 13:30
@Candies píše:
Ja ted nedoplacela na leky nic, minule 16 kc. Zalezi jakou mas pojistovnu. Nektere maji limit na leky. Platili jsme jen icsi a mrazeni jednoho embrya. Jo a 140 kc za Utrogestan. Prodlouzena kultivace je u Apo zdarma.

Mam VZP a na tamoxifen jsem doplacela 80 kc..ale mam minimalni stimulaci..je to furt nativ s min. stimulaci. Ty mas stimulaci plnou? a jakou pojistovnu?

Candies
Kecalka 307 příspěvků 18.10.18 15:35
@Anonymní píše:
Mam VZP a na tamoxifen jsem doplacela 80 kc..ale mam minimalni stimulaci..je to furt nativ s min. stimulaci. Ty mas stimulaci plnou? a jakou pojistovnu?

Ano, plnou a mam OZP a ta prave ty leky limituje :roll: Ale Vseobecna treba ne. Nevim, to je individualni. Zalezi kolik potrebujes jednotek daneho leku a tak. Je tezke rikat takto nejake castky :nevim: Muzes se zeptat primo v diskuzi Car Apolinar, holky ti napisou jak to maji ony. :mavam: Ale vzdy tu budes platit min nez v soukr carech.

amitrama
Povídálka 23 příspěvků 13.11.18 20:15

Ahoj, my platili jenom leky (do stovky) a pak ICSI 6000,– mrazeni 7 embryí (2×zamrazene po 2, zbytek po jednem)6800,– a léky 500,– ted kazdy dalsi ket 4000,– léky opět do stovky. Takto nizke ceny jsem necekala.

Maky1234
Kecalka 207 příspěvků 01.01.19 13:19

@amitrama ahojky můžu se jen zeptat - tys byla v tom listopadu na ketu u Apolináře, pochopila jsem to dobře ? Kolik stál ? Nabídli ti Embryoglue ( takové to lepidlo ) ?
Děkuju :mavam:

amitrama
Povídálka 23 příspěvků 01.01.19 15:35

@Maky1234 ahoj, ano bylo. Za ket se pokaždé platí 4000,– ne ne, nic navíc mi nenabízeli.

Maky1234
Kecalka 207 příspěvků 01.01.19 16:02

@amitrama děkuju, já počítala s trojkou no co se dá dělat :roll: 8o
Hlavně, že ti to klaplo :* držím pěsti, ať vše jde jak má i dál :* :hug:

amitrama
Povídálka 23 příspěvků 04.01.19 15:17

@Maky1234 děkuji moc. Věřím, že tobě se to taky povede :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >