Reklama

Jablka- pěna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaK30
Povídálka 44 příspěvků 18.07.18 18:29
jablka- pěna

Prosím, zkouším v odšťavňovači jablka. Je z toho však šílené množství pěny-snad víc než půlka odšťavněného. Dělám někde chybu? Dá se pěna nějak využít? Třeba nějaký koláč?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9642 příspěvků 18.07.18 18:36

No jablka mi vždy trochu pěny udělají, ale jen tak cm vrstvu. Nedelas to na moc velký výkon?

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 18.07.18 18:36

Myslím, že neděláš chybu, je to prostě odšťavňovačem, taky se mi takhle dělá hromada pěny. Odlívám z toho vždycky zespoda ten čistý mošt zvlášť a pak pěnu do nádoby zvlášť a nechám jí ještě třeba nějakou dobu v ledničce (pár hodin), ona trochu klesne a dá se z ní odlít ještě nějaký mošt. Rozmíchám si ji do vody a vypiju ji, nic lepšího jsem zatím s ní nevymyslela. :nevim:

JanaK30
Povídálka 44 příspěvků 18.07.18 18:37

Aha, tak to asi dělám :,( Dávám střed stupnice…takže dát minimální?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9642 příspěvků 18.07.18 18:40

@JanaK30 ty jo, teď si to z hlavy nevybavim. Mam Catler a tam je vždy druh ovoce napsaný na displeji. Jablka jsou tuším na výkon dva z pěti, ale jistá si nejsem

JanaK30
Povídálka 44 příspěvků 18.07.18 18:42
@Tichošlápek píše:
@JanaK30 ty jo, teď si to z hlavy nevybavim. Mam Catler a tam je vždy druh ovoce napsaný na displeji. Jablka jsou tuším na výkon dva z pěti, ale jistá si nejsem

Příště zkusím méně-díky. jen tu mám te´d mísu pěny. Třeba by šlo vmíchat do nějaké hrnkové buchty.

lampicka11
Závislačka 3354 příspěvků 1 inzerát 18.07.18 18:51

Já měla vždy z jablka hodně peny :think:

zrcadlo
Kelišová 6616 příspěvků 18.07.18 19:01

Umíchala bych rychle perník a prdla bych to do toho, alespoň bude vláčnější.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 18.07.18 19:29

Vždycky rozmíchám.

PenelopaW
Kecalka 377 příspěvků 4 inzeráty 18.07.18 19:29

Taky máme vždycky mraky pěny, možná je to i odrůdou jablek?? Máme takovou tu nádobu se „sítkem“ u hubičky, takže do sklenice naléváme čistý mošt, ale i tak většinou sundám víčko a pěnu vyjím, aby pak neklesala a mošt nezakalila. Na rozdíl od manžela mi chutná, takže já mám většinou jen tu pěnu a on šťávu :mrgreen: .

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama