Jací jsou chlapi v posteli?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.10.21 16:09

Jací jsou chlapi v posteli?

Holky, hodně z vás si možná řekne, že je to pitomý dotaz, ale já to fakt nevim. Měla jsem dosud jen jednoho přítele, se kterým se teď rozcházíme a tak mi to vrtá hlavou. Byl v posteli vášnivý a zároveň velice ohleduplný, záleželo mu hlavně na tom, aby se to líbilo mně, dokázal být spontánní, drsný i něžný, prostě super i po letech. Hodněkrát jsem zaslechla, že jsou chlapi v posteli sobci a teď nevím, jestli nepřicházím o něco, co je docela vzácné. Dotaz na ženy s pestrými zkušenostmi, ale i na všechny ostatní tedy zní: jací byli v posteli muži, se kterými jste zatím spaly? A jaké to je mít sex s někým novým? Ze začátku spíš dobrý, nebo docela na nic, protože ještě nevíte, co se komu líbí? Díky! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33221
7.10.21 16:17

Jako ve všem jiném, různí :mrgreen: A to samý sex, je takový, jako to, co do něj ti dva vloží. Když je to ten správnej počáteční koktejl chtíče, přitažlivosti a Prvního zamilování, tak je to i náporové super :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67747
7.10.21 16:20
@Anonymní píše:
Holky, hodně z vás si možná řekne, že je to pitomý dotaz, ale já to fakt nevim. Měla jsem dosud jen jednoho přítele, se kterým se teď rozcházíme a tak mi to vrtá hlavou. Byl v posteli vášnivý a zároveň velice ohleduplný, záleželo mu hlavně na tom, aby se to líbilo mně, dokázal být spontánní, drsný i něžný, prostě super i po letech. Hodněkrát jsem zaslechla, že jsou chlapi v posteli sobci a teď nevím, jestli nepřicházím o něco, co je docela vzácné. Dotaz na ženy s pestrými zkušenostmi, ale i na všechny ostatní tedy zní: jací byli v posteli muži, se kterými jste zatím spaly? A jaké to je mít sex s někým novým? Ze začátku spíš dobrý, nebo docela na nic, protože ještě nevíte, co se komu líbí? Díky! :srdce:

Vetsinou k nicemu :D
U mne to musi hned napoprve klapnout, jinak uz nemam zajem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 16:40
@Venetia píše:
Vetsinou k nicemu :D
U mne to musi hned napoprve klapnout, jinak uz nemam zajem

Jak to myslíš, že k ničemu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 16:44

Řekla bych, že to vzácný bude. Mně se to napoprvé (i napodruhé..) nelíbilo nikdy a v dlouhodobém vztahu jsem měla klasického chlapa, kterého ho to po půl roce pomalu přestávalo bavit a přitom nijak otevřený v sexu nebyl, takže to pak postupně bylo o ničem, mě se to naopak začíná doopravdy líbit až po pár měsících, když už je ten vztah bližší.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 16:50

Mně přišli všichni v podstatě stejní. Rozdíl byl jen v mém nastavení stupně zamilování nebo nějaké touhy, jinými slovy, když jsem byla nadržená, líbilo se mi to hodně i s nemehlem. Já si třeba říkám, že jsem asi neměla moc štěstí na nějaké super milence. Píšu v minulém čase, protože jsem vdaná a vyloženě milenecký vztah mě z takových spíš praktických důvodu nějak extra neláká. Ale někdy bych si klidně střihla nějaký úlet s někým do fakt hodně dobrým, ale jak to poznat, že?
Prosím pochopitelně o anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 16:50

Mně přišli všichni v podstatě stejní. Rozdíl byl jen v mém nastavení stupně zamilování nebo nějaké touhy, jinými slovy, když jsem byla nadržená, líbilo se mi to hodně i s nemehlem. Já si třeba říkám, že jsem asi neměla moc štěstí na nějaké super milence. Píšu v minulém čase, protože jsem vdaná a vyloženě milenecký vztah mě z takových spíš praktických důvodu nějak extra neláká. Ale někdy bych si klidně střihla nějaký úlet s někým do fakt hodně dobrým, ale jak to poznat, že?
Prosím pochopitelně o anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
67747
7.10.21 17:00
@Anonymní píše:
Jak to myslíš, že k ničemu?

Ze vetsinou ten sex dobry neni, takze neni duvod si to zopakovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 17:18

Díky moc za odpovědi. A když se vám sex nelíbil, kvůli čemu to hlavně bylo?

• Citovat
  • Nahlásit
653
7.10.21 17:27

U me kvalita sexu hodne odvisi od stupne zamilovanosti. Tezko rict, jedtli jsou ti chlapi pak tak dobry nebo ja tak zamilovana :mrgreen:

Kazdopadne muj statisticky vzorek je pul na pul. Pulka partneru, ktere jsem mela, byla na nic, zrucnost nic extra, chemie nic extra, nejakyjejich zajem na mem uspokojeni nic extra. Druha pulka ohnostroje a vse super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 21:11

Ja mela nekolik sexualnich partneru a vetsinou slo kazdemu o sebe :roll:.Zazila sem u chlapu i problemy s erekci, takze musel nahonit aby neco bylo :mrgreen:.Dalsi se zas neudelal pri oralu, to mi vadilo. Jinej zase nechtel poskytovat oral me, dalsi to neumel :nevim:.Mela sem jeden cas nezavazny sex s milencem a to bylo super.Byl to jediny borec, ktery zvladal nekolik cisel po sobe :mrgreen:.Ted sem se rozesla s pritelem a prave si rikam skoda toho dobreho sexu.Nam to fakt klapalo vse.Oba milujem dlouhe predehry, hrani…Az se bojim, ze uz tohle nezaziju. Celkove ten sexualni naboj mezi nama byl super. Zvazujem ze spolu budem spat dale :mrgreen:.Ale ja se toho bojim.Byla sem vic zabouchla ja a tak nejak se nedokazu odprostit od citu…Ale jako partneri se k sobe nehodime :roll:.Me vzdy bud klapal vztah nebo sex :,(,nikdy ne oboje.Sem naruziva a vetsina chlapu mi nestihala nebo je casty sex prestal bavit :roll:.

• Citovat
  • Nahlásit
4029
11.10.21 23:55

Já jsem zažila jen párkrát v životě sex, kterej by se dal označit jako „ne úplně dobrej“. Na několik milenců vzpomínám dodnes se slzou v oku, ale obecně bylo víc těch dobrých, než průměrných. A vyloženě špatných minimum. Pro upřesnění - u tech špatných to zustalo většinou u jednoho čísla, s naprostou většinou jsem to táhla vždycky nějakou dobu, i bez vztahu, byla jsem celkem dlouho single. Ale je otázka taky, co je považováno za reprezentativní vzorek. Možná jsem jen měla štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2057
12.10.21 09:32

Já zažila převážně samé dobré milence, co měli starost o moje potěšení :) Jediné, co mi často vadilo, byla nižší frekvence, než sama preferuju. Mám ráda sex každý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
12.10.21 09:34
@Freeandwild píše:
Já zažila převážně samé dobré milence, co měli starost o moje potěšení :) Jediné, co mi často vadilo, byla nižší frekvence, než sama preferuju. Mám ráda sex každý den.

Tak na to je třeba si najít ideálně tři najednou a udělat jim rozpis, aby měli čas na regeneraci :srdce: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2057
12.10.21 09:42
@Kutil Tom píše:
Tak na to je třeba si najít ideálně tři najednou a udělat jim rozpis, aby měli čas na regeneraci :srdce: :mrgreen:

Díky za tip, možná vyzkouším později :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat