Jak často kupujete botičky?

1411
28.7.13 13:56

Jak často kupujete botičky?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak často kupujete batolátku nové boty? Nevím jestli jí nekupuju malé :nevim: Poslední troje co jsem kupovala, tak vydržely tak dva měsíce, každý za osm set :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11692
28.7.13 13:58

Jednou za cca 3 mesice… Kdyz kupujes botky, musi se dite postavit a tobe se mezi patu a botu musi vejit palec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 14:00

Jednou za tři měsíce už od roku a půl (je mu 5)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5105
28.7.13 14:03

Zkus se poptat, jestli ti nedají v obuvi něco na měření nožky. Mně to prodavačka v Deichmanovi dala pro malého automaticky. Tam jde hezky vidět, když se postaví, jakou velikost koupit. A taky hned uvidíš, jak dlouho asi ta velikost vydrží.

Ale kupovat větší botičky taky není zrovna rozumné. Zase si říkám radši častěji botičky, než pak problémy s chozením…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
28.7.13 14:03

Podle růstu nohy, občas nohu přeměřím - stoupne si na papír, obkreslím. A pak změřím stélku v botě a vím, jakej je nadměrek, případně si stoupne na vyndanou vložku rovnou. To strčení palce za patu v botě je sice dobrý, ale děti rády krčí prstíky, tak to chce ověřit i jinak radši:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27303
28.7.13 14:09

Co začal chodit, tak nové celoročky na jaře, pak sandálky na léto a nové celoročky na podzim. Takže v podstatě jednou za půl roku, nepočítaje sezonní sandály a zimní boty, to by vycházelo co čtvrt roku :-).
Ted ve skoro 4 letech nám loňské podzimní celoročky vydržely kupodivu aj na letošní jaro, ale o podzimu už trochu pochybuju, nejspíš budou do školky nové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13908
28.7.13 14:10

Vlastně pořád, bud vyroste noha nebo se zmeni rocni obdobi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
28.7.13 14:15

To je celkem normální. Taky kupuju tak nějak jako Jizvíková - buď jsou malé nebo už nevyhovují :mrgreen:
Nadměrek kupuju tak, aby se mi za patu do botky vešel ukazovák, větší nebrat, to by zas dítě zakopávalo a stejně by ty boty zničilo do 2 měsíců :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12170
28.7.13 14:16

Nechávám přeměřit jednou za čtvrt roku. Mám tu ale nedaleko outlet, tak mě boty vychází mnohem levněji. Tatáž značka, ale v normální prodejně by mě vyšla také na cca 900.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
28.7.13 14:24

Do dvou let zhruba co 3m- ale to se i mění roční období, takže bych stejně kupovala. Tříletá třeba měla na jaře boty, co měla i loni na podzim, takže tam je to cca jednou za půl roku.- ale starší moc neřeším, mladší všechno podědí, takže boty kupuju s menším nadměrkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
28.7.13 14:51

Prvnímu vydrželi zpočátku tak měsíc až dva, boty byly skoro netknuté. Ale tak co, aspoň jsem neměla špatné svědomí, že je pak nosil druhý :oops:
Od těch cca 2let už mu boty vydržely celou sezonu. Těším se, až vydrží 2 sezony za sebou, zimní bundy užmu myslím vydrží, super, bude to úspora :pankac: Takže neboj, zkrátka takhle zpočátku ta nožička fakt skočí o číslo ani nevíš jak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
28.7.13 14:52

První botičky (papuče), jsme koupili před cca 2 měsíci a jdeme kupovat nové. Paní prodavačka říkala, že vydrží cca 2-3 měsíce a za 2 se máme zastavit, aby omrkla, jestli ještě vydrží, či nové. Velký nadměrek nebrat :)

• Nahlásit
  • Citovat
3743
28.7.13 15:24

Dcerce jdenu dobu jsem kupovala boty snad 4 za 3 měsíce, ale jinak to vycházelo a vychází na sezonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
@Poison Ivy píše:
První botičky (papuče), jsme koupili před cca 2 měsíci a jdeme kupovat nové. Paní prodavačka říkala, že vydrží cca 2-3 měsíce a za 2 se máme zastavit, aby omrkla, jestli ještě vydrží, či nové. Velký nadměrek nebrat :)

Tak ono u bačkor se velký nadměrek ani nemá dodržovat, ty mají sedět dobře:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259

Kupuju podle potřeby. Když z nich malý vyroste a potřebuje větší číslo nebo když se mění roční období..předtím jsem kupovala co dva měsíce 21 a 22. Teď máme už skoro půl roku 23.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama