Jak dlouho se koupete?

Anonymní
22.8.21 22:37

Jak dlouho se koupete

Ahoj holky, mám na Vás dotaz. Jak dlouho se zhruba tak umýváte? Tím myslím komplet, vlasy, obličej, tělo, holení… Mě to trvá minimálně hodinu, můj rekord byl 50 minut :oops: Dnes jsem se o tom bavila s kamarádkou a ta si klepala na čelo, že se celá koupe asi 12 minut což je pro mě nepředstavitelný :lol: Docela mě to štve, protože když někam spěcháme tak je pro mě hodit „rychlou“ sprchu otázka hodiny :roll: Zase, ale na mou obranu kamarádka má krátké mikádo a já mám vlasy až po zadek, takže to mi zabere dost času. Tak jak dlouho se koupete vy, udělám si takový vlastní průzkum :mrgreen: Anonym nebo smazat, nechci mít spojeno s účtem, že jsem taková brzda.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8017
22.8.21 22:40

Taky si klepu na čelo…mám stejný čas jako tvoje kamarádka, bez vlasů i méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 22:40

Sprcha, umyti vlasu, zuby, suseni vlasu, liceni, oblekani…30 min a odchazim do prace.
Jo a holeni. Holim kazdy den, takze je to rychlovka behem doby co pusobi kondicioner.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 22:42
@pannda píše:
Taky si klepu na čelo…mám stejný čas jako tvoje kamarádka, bez vlasů i méně.

Tak bez vlasů a holení jsem schopná být za deset minut, ale ty vlasy hrozně trvají :P

• Citovat
  • Nahlásit
1013
22.8.21 22:43

Jako komplet vlasy, holeni apod tak dvacet minut? Nevim, nikdy jsem si to nestopovala :D Ale podle me je to dlooouho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 22:44
@Anonymní píše:
Sprcha, umyti vlasu, zuby, suseni vlasu, liceni, oblekani…30 min a odchazim do prace.
Jo a holeni. Holim kazdy den, takze je to rychlovka behem doby co pusobi kondicioner.

Tak to jsi rychlá, to bych asi nedala :lol: Však když jsem se poprvé koupala u tchyně tak se mě ptala jestli jsem si tam četla nebo co :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Mrg
83
22.8.21 22:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám na Vás dotaz. Jak dlouho se zhruba tak umýváte? Tím myslím komplet, vlasy, obličej, tělo, holení… Mě to trvá minimálně hodinu, můj rekord byl 50 minut :oops: Dnes jsem se o tom bavila s kamarádkou a ta si klepala na čelo, že se celá koupe asi 12 minut což je pro mě nepředstavitelný :lol: Docela mě to štve, protože když někam spěcháme tak je pro mě hodit „rychlou“ sprchu otázka hodiny :roll: Zase, ale na mou obranu kamarádka má krátké mikádo a já mám vlasy až po zadek, takže to mi zabere dost času. Tak jak dlouho se koupete vy, udělám si takový vlastní průzkum :mrgreen: Anonym nebo smazat, nechci mít spojeno s účtem, že jsem taková brzda.

Mám vlasy po zadek, s holením, mytim cca 20 min. Vlasy si nefenuji, malování +5min a jdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34617
22.8.21 22:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám na Vás dotaz. Jak dlouho se zhruba tak umýváte? Tím myslím komplet, vlasy, obličej, tělo, holení… Mě to trvá minimálně hodinu, můj rekord byl 50 minut :oops: Dnes jsem se o tom bavila s kamarádkou a ta si klepala na čelo, že se celá koupe asi 12 minut což je pro mě nepředstavitelný :lol: Docela mě to štve, protože když někam spěcháme tak je pro mě hodit „rychlou“ sprchu otázka hodiny :roll: Zase, ale na mou obranu kamarádka má krátké mikádo a já mám vlasy až po zadek, takže to mi zabere dost času. Tak jak dlouho se koupete vy, udělám si takový vlastní průzkum :mrgreen: Anonym nebo smazat, nechci mít spojeno s účtem, že jsem taková brzda.

Nepočítám to. Nekoupu se, sprchuju. Padesát minut v celku jsem snad nebyla v koupelně ani před plesem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 22:46
@Maminanamatersky píše:
Jako komplet vlasy, holeni apod tak dvacet minut? Nevim, nikdy jsem si to nestopovala :D Ale podle me je to dlooouho..

Jo to vím, to mi zatím řekl každý koho znám asi jsem jediná :lol: 20 minut mi přijde fajn, kéž bych to taky stihla, ale nejde to :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 22:46
@Mrg píše:
Mám vlasy po zadek, s holením, mytim cca 20 min. Vlasy si nefenuji, malování +5min a jdu

To jdes s mokrymi vlasy? I v zime?

• Citovat
  • Nahlásit
1048
22.8.21 22:47

Já jsem asi taky zpomalená, protože sakumprásk komplet mi to trvá klidně tři čtvrtě hodiny. To jen tak odhadem, nestopuju si to. Kdybych měla veškerou hygienu provozovat ráno, tak musím vstávat ve čtyři nebo nedojdu nikdy nikam. Večer mám většinou klid, tak je to jedno a nehoním se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21873
22.8.21 22:48

Jenom umytí 5 min, s holením 10, s vlasama 15, maska, peeling apod. 20. Když se chci zašít a mít klid tak klidně hodina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 22:50
@annali píše:
Já jsem asi taky zpomalená, protože sakumprásk komplet mi to trvá klidně tři čtvrtě hodiny. To jen tak odhadem, nestopuju si to. Kdybych měla veškerou hygienu provozovat ráno, tak musím vstávat ve čtyři nebo nedojdu nikdy nikam. Večer mám většinou klid, tak je to jedno a nehoním se.

Konečně někdo :dance: Ale pořád jsem stejně horší, mě trvá 50 minut jen to koupání :zed: Přesně, proto se koupu večer, ráno bych to vůbec nestíhala.

• Citovat
  • Nahlásit
Mrg
83
22.8.21 22:51
@Anonymní píše:
To jdes s mokrymi vlasy? I v zime?

V létě ano, v zimě si je meju tak, abych nemusela hned jít ven. Nemasti se mi nijak moc a mám je vlnité, takze stačí když si je myji 2× týdně. Vím ale že spousta holek musí ob den, ale na ty bych asi byla líná 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
22.8.21 22:53
@Anonymní píše:
Tak to jsi rychlá, to bych asi nedala :lol: Však když jsem se poprvé koupala u tchyně tak se mě ptala jestli jsem si tam četla nebo co :mrgreen:

Jé, to jsi mi připomněla zlaté časy, kdy jsme měli vanu. Tam jsem si kolikrát fakt četla. Se mi zastesklo úplně. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat