Jak donutit dítě, aby si nechalo plavky?

Anonymní
13.11.18 12:43

jak donutit dítě si nechat plavky

Ahoj maminky,

možná hloupý dotaz ALE..

kamarádka mi koupila vstup do aquaparku k narozeninám, jedeme o víkend, sice jsme ji říkala at to nedělá, ale trvá na tom, že si to užijeme, jenže..já mám 3 letou dceru a prochází obdobím vzdoru, už to samotné je stresující, vůbec neposlouchá, ale co je problém, v létě jsme se chodily koupat jen do přírodních koupališt, jelikož ona nesnese plavky, kdyžse jí namočí, hned si je sundavá, vadí jí mokré na sobě a to byly scény, takže pro mě je ta vidina víkendu takstresující, jelikož tam by plavky mít měla! a jáuž vidím, jak hned první minuty tam bude řev a vztekání a hned si je sundá a nebude chtít nasadit, chjo..jak ji donutit? mám z toho uplně nervy, kamarádka se hrozně těší, ale bojim se, že u vody bude sama :( dceru musim vzít s sebou, nemá ji kdo hlídat..

ty plavkové kalhotky taky nechce, je odplenkovaná a nenechá si plenu už dát..to je další vec, bojim se, aby tam nebyla nehoda, odplenkovaná je už 2 měsíce, ale občas si řekne v zápalu hry naposlední chvíli a v té vodě..mám chut to zrušit..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12232
13.11.18 12:51

Pořiď víc plavek a střídej je. Když vyleze z vody plavky svléknout, dát župan. Než půjde do vody zas obléknout.

Pokud budou scény, odejít. Jinak to nepůjde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8830
13.11.18 12:51

Co neoprenové plavky jako kalhotky? Udrží případnou nehodu a nejsou tak studené mokré. Ona se těší? Že bys ji nalákala na odměnu,když to vydrží v plavkach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8830
13.11.18 12:52

Jj víc plavek by taky šlo. Delala jsem to tak na koupaku,aby šli vždy do suchých a mezitím župan

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12232
13.11.18 12:53

A plenkové plavky moč neudrží. Takže s tím, že děti čůrají do vody běžné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19533
13.11.18 12:56

Jednoduše bych dítěti dopředu opakovaně vysvětlila, jaká jsou pro vstup do bazénu pravidla, která platí pro všechny. A ty jsi je nestanovovala. A že prostě bude muset mít plavky (stejně jako ty, stejně jako kamarádka a stejně jako každý, kdo se tam chce vykoupat), jinak nejdete/případně okamžitě z bazénu odcházíte, protože vás obsluha vyhodí.
A dala bych jí možnost natrénovat mokré plavky doma ve vaně nebo ve sprše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5478
13.11.18 12:56
@Netopirek píše:
Takže s tím, že děti čůrají do vody běžné.

Dospělí často také, akorát se tím nechlubí! :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
899
13.11.18 13:07
@jege píše:

To pak dospelak je ale pěkný cunce.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
13.11.18 13:10
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,

možná hloupý dotaz ALE..

kamarádka mi koupila vstup do aquaparku k narozeninám, jedeme o víkend, sice jsme ji říkala at to nedělá, ale trvá na tom, že si to užijeme, jenže..já mám 3 letou dceru a prochází obdobím vzdoru, už to samotné je stresující, vůbec neposlouchá, ale co je problém, v létě jsme se chodily koupat jen do přírodních koupališt, jelikož ona nesnese plavky, kdyžse jí namočí, hned si je sundavá, vadí jí mokré na sobě a to byly scény, takže pro mě je ta vidina víkendu takstresující, jelikož tam by plavky mít měla! a jáuž vidím, jak hned první minuty tam bude řev a vztekání a hned si je sundá a nebude chtít nasadit, chjo..jak ji donutit? mám z toho uplně nervy, kamarádka se hrozně těší, ale bojim se, že u vody bude sama :( dceru musim vzít s sebou, nemá ji kdo hlídat..

ty plavkové kalhotky taky nechce, je odplenkovaná a nenechá si plenu už dát..to je další vec, bojim se, aby tam nebyla nehoda, odplenkovaná je už 2 měsíce, ale občas si řekne v zápalu hry naposlední chvíli a v té vodě..mám chut to zrušit..

Klid. plavky dvoje, troje,…s sebou župan. kdyz vyleze z vody, sundat plavky a zabalit do županu. ve vodě ze sebe plavky rvát nebude. kdyby náhodou, řekneš že odcházíte, jelikož všichni kolem plavky mají a takto se koupat nesmí. a pokud se vyčůra, co už. nebude první ani poslední. hovnoby bylo horší :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.18 13:10

Doktoři z urologie a nefrologie, ke kterým naše dítě chodí na kontroly, by z dítěte, které odmítá být v mokrých plavkách, skákali radostí do stropu. Vzala bych na výměnu suché a dceru pochválila.

• Nahlásit
  • Citovat
5478
13.11.18 13:13

@pocker To ano. Mě v dětství postrašili, že prý je v bazénové vodě reagent, který se při styku s močí zabarví rudě, tudíž to bude hned vidět a bude obrovská ostuda, takže jsem toho bál a nikdy jsem si to netroufl udělat. Dodnes nevím, jestli na to něco je nebo bylo, asi nejspíše není, ale nechci to riskovat zkoušet na vlastní kůži. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
13.11.18 13:14
@luca241 píše:
Klid. plavky dvoje, troje,…s sebou župan. kdyz vyleze z vody, sundat plavky a zabalit do županu. ve vodě ze sebe plavky rvát nebude. kdyby náhodou, řekneš že odcházíte, jelikož všichni kolem plavky mají a takto se koupat nesmí. a pokud se vyčůra, co už. nebude první ani poslední. hovnoby bylo horší :mrgreen:

Jo a ono stejně není o co stát v mokrých plavkách.ja se taky převlékám,jelikož můj močový měchýř být v mokrém těžce nezvládá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12232
13.11.18 13:30
@jege píše:
:mrgreen: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23264
13.11.18 13:41
@jege píše:
@pocker To ano. Mě v dětství postrašili, že prý je v bazénové vodě reagent, který se při styku s močí zabarví rudě, tudíž to bude hned vidět a bude obrovská ostuda, takže jsem toho bál a nikdy jsem si to netroufl udělat. Dodnes nevím, jestli na to něco je nebo bylo, asi nejspíše není, ale nechci to riskovat zkoušet na vlastní kůži. :mrgreen:

To je pověra. Ale když tě někde budou v kryťáku pálit oči, neni to z přemíry chémie, ale proto, že lidi do vody močí a do vzduchu se uvolňuje chloramin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15280
13.11.18 13:54

Dala bych jenom jakoby spodek od plavek a když budete z vody dyl venku tak prevlict. Ono stejně by na sobě neměla mít dlouho mokré plavky, to si tak koledujete o urologické problémy :nevim: jinak bych řekla že až uvidí víc dětí, atrakce ve vodě atd tak si na plavky ani nevzpomene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama