Jaka jsou u vás rána bez televize?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 07:00
Jaka jsou u vas rana bez televize?

Ahoj, otazka je jasna. Jak to u vas po ranu funguje? U nas vstanou, koukaji na pohadky (dlouho) a u toho snidaji. Nedovedu si predstavit ze vstanou a nejsou pohadky?!? Co jako delaji? Mam dva kluky tak poklidne hrani moc nevedem…?!?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

PHV
Kecalka 334 příspěvků 09.11.18 07:04

@Alyss1 Ahoj, já mám dceru, ale taky ráno kouká na pohádky. Jen ne na TV, tu nevedem, ale na notebooku. Chvíli kouká ještě v posteli, abych se mohla válet :lol: a pak udělám snídani a u toho taky kouká, po snídani už si hrajeme a sama od toho odchází. Nějak mi to nevadí, je to takový její rituál :nevim:

cecetka
Kelišová 7360 příspěvků 09.11.18 07:05

@Alyss1 Rano na pohadky a celkove na TV neni cas, spechame bud do prace nebo do skoly, a nikdo z nas neni ochoten vstavat drive nez je to nutne :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11675 příspěvků 09.11.18 07:05

deti koukaji na videa na youtube.

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 07:08

@cecetka no jo kdyz u nas se vstava v pul seste…:(

luccifera
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 09.11.18 07:14

Nemame televizi a ani neplanujem, s malou vstanem, naji se a proste si pak hrajem, nebo si hraje sama.

Mam ntb propojeny s monitorem, ale zatim me nenapadlo to male zapnout :lol: ma ale 17 mesicu, tak ji tv nic nerika, spis hromady listi, sutru a kaluze

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 09.11.18 07:16

Vstaneme, uděláme si snídani, vyčistíme zuby, oblečeme se a pak dceru odvedu do školky. Vstáváme jak kdy. Když se dcera vzbudí před šestou, tak holt musí být do šesti ticho. Buď leží nebo se v tichosti tu chvilku dívá na videa na YT. Pokud vstane po šesté, tak vstanu s ní.

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 07:18
@Tableta píše:
Vstaneme, uděláme si snídani, vyčistíme zuby, oblečeme se a pak dceru odvedu do školky. Vstáváme jak kdy. Když se dcera vzbudí před šestou, tak holt musí být do šesti ticho. Buď leží nebo se v tichosti tu chvilku dívá na videa na YT. Pokud vstane po šesté, tak vstanu s ní.

Takze od sesti do osmo si sama hraje?!?

Uživatel je onlineLevandulina
Kelišová 5601 příspěvků 17 inzerátů 09.11.18 07:19

Televizí ráno vůbec nezapiname. Syn si v obýváku hraje s kolejničkama, pak snídá, pak si zase hraje. Nemůžu ho od toho ani odtrhnout.
Je to o tom, jak si to člověk nastaví a naučí.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19937 příspěvků 09.11.18 07:22

@Alyss1 když se starší vzbudí dřív než mladší,jde do kuchyně na tablet. Když oba stejně, zapínají YouTube na PC. Běžně starší vstává 5.30, i o víkendu. Snídají až tak kolem 7h. 7.30 odcházíme do školy. Já mám na 6.30 budík, dělám svou hygienu, svačiny..Kluci by si i hráli,ale ne potichu. Což hlavně o víkendu by měli sousedi radost.

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 07:23

@Levandulina moje deti si taky hraji s vlaky. Ty ale houkaji, koleje se bori, obcas nekdo pro neco bezi…kdybych byla v baraku tak to neresim, ale co sousedi?!? Prijde mi ze se to rano vsechno rozleha…ne ze ny extra litali to ne, ale zas s panenkama si nehrajou:(

andelka83
Neúnavná pisatelka 19937 příspěvků 09.11.18 07:25

Jo a snídají normálně u stolu v kuchyni,ne u tv nebo počítače. Aspoň něco dodržujem. Jinak TV jsem pouštěla i dřív,když neuměli ovládat PC,ještě že déčko je od 6h.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19937 příspěvků 09.11.18 07:27
@Alyss1 píše:
@Levandulina moje deti si taky hraji s vlaky. Ty ale houkaji, koleje se bori, obcas nekdo pro neco bezi…kdybych byla v baraku tak to neresim, ale co sousedi?!? Prijde mi ze se to rano vsechno rozleha…ne ze ny extra litali to ne, ale zas s panenkama si nehrajou:(

Když je každý sám,tak to jde i poměrně potichu,u když zvuky jsou vždycky,i bou­chání,ale když jsou dva,tak nula bod. To je ticho jen když se na něco dívají. Pokud hrají spolu hry,tak je kravál i při tom.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 09.11.18 07:35

Snídaní u stolu a tv nezapínáme. Je to blbý zvyk jíst a u toho koukat na tv

Alušáček
Závislačka 3183 příspěvků 09.11.18 07:35

Ráno spěcháme, chystáme se do školky a do práce, čas na TV není.. Ale o víkendu kouká dcera na Děcko nebo na YouTube si pouští pohádky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >