Jak ho donutit opustit můj byt?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.1.22 09:30

Jak ho donutit opustit můj byt

Žila jsem v mém bytě s přítelem, který se ke mně nastěhoval. On na mě úplně kašlal, vy víte, jak to bylo, spouuusta diskuzí.
Udělal ze mě úplnou trosku, ještě mi vyčítal, co jsem pro něj kdy udělala já apod. Jenže teď mám problém, nechci ho ani vidět, ale on se nemá k tomu odejít. Predtim bydlel u táty, nevím, jestli tam muže jít … ale prostě nevím, jak to vydržet, vím, že by mě jen dál ničil, ale on a podle mě i jeho máma vidí chybu pouze ve mně. A že mi to on trpí…Teď me osočuje, zda beru správně antidepresiva, že se chování hrozně … ale já cítím a vím, že je mám jen kvůli němu a já chci normálně žít.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lenka_VER
19.1.22 09:32

Pokud je byt Tvůj nebo smlouva psaná na Tebe, zavolala bych na policii a poradila se.

• Citovat
  • Nahlásit
725
19.1.22 09:34

Vyměnit vložku u vchodových dveří?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 09:37

No jenže zase to nechci “dodělat” až takhle … chtěla bych, aby odešel sám. Jenže on shazuje ještě všechno na mě. Dala jsem tomu poslední šanci, pro nás oba, hezky se oblékla, nalila jsem nám víno a on si radši psal s kamarády a vůbec mě nevnímal. Tohle nepotřebuju.

• Citovat
  • Nahlásit
57
19.1.22 09:37
@Lenka_VER píše:
Pokud je byt Tvůj nebo smlouva psaná na Tebe, zavolala bych na policii a poradila se.

Ano, to je zásadní otázka. Pokud není byt jeho není na něj psaný nájemní nebo podnájemní smlouva tak musí na hodinu pryč. Když nepůjde sám tak zavolat ihned policii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
19.1.22 09:41
@Anonymní píše:
No jenže zase to nechci “dodělat” až takhle … chtěla bych, aby odešel sám. Jenže on shazuje ještě všechno na mě. Dala jsem tomu poslední šanci, pro nás oba, hezky se oblékla, nalila jsem nám víno a on si radši psal s kamarády a vůbec mě nevnímal. Tohle nepotřebuju.
Žádné šance prostě nekompromisně do tolikateho a tolika hodin odpustíš tento byt. koupit mezitím novou „fab“ vložku a Pokud tak neučiní zavolat PČR. :pocitac:
PS : že je čůrá. k a nemá se kam vrátit není tvůj problém. Tvůj problém je on v tvém bytě pokud je byt „tvůj“

Příspěvek upraven 19.01.22 v 09:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6375

Přizvat si pohovor nějakého může - ideálně tátu, bratra atd. Požádat ho, ať se sbalí a vypadne. Vyměnit zámky, zablokovat si ho všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1755

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
19.1.22 09:45

Mě by by spíš zajímalo, kam dámy na ty blb***y chodíte.
To je nějaké místo kde se scházejí a vy si tam chodíte vybrat toho svého :think:

Napiš mu to - máš dva dny na to vypadnout.
Pokud to neudělá, tak právník, policie - to co je potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
19.1.22 09:49

@Josef_t dál bych mu tak dvě minuty :mrgreen: a o zbytek věci by se postaralo okna a dlouho známá gravitace :pocitac:

Jinak jestli je zakladatelka z okolí klidně se rád zastavím znám univerzální jazyk kterému rozumí i Tatar 👊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Josef_t píše:
To je nějaké místo kde se scházejí a vy si tam chodíte vybrat toho svého :think:Napiš mu to - máš dva dny na to vypadnout.

Moje diskuze jsi viděl? Já přebírám svůj kus viny, když na mě stále kašlal, už jsem byla fakt vzteklá a zlá … ale milionkrát jsem řekla, že bych chtěla pozornost a nebýt jako kamarádka… nic. Neustále řešil něco s kamarády a jinými lidmi. Sledoval cizí holky z našeho města. Lhal mi.

• Citovat
  • Nahlásit
14539
@Anonymní píše:

No vidíš, on tě vůbec nebere vážně, proč by taky měl? Deptá tě už dlouho, i jeho matka si myslí, že ta špatná jsi ty. A co ty uděláš? Dáváš mu pořád šance. Hezky se oblékněš, naleješ vám víno…No sorry, ale neděláš to obráceně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
19.1.22 09:54
@Anonymní píše:
Moje diskuze jsi viděl? Já přebírám svůj kus viny,když na mě stále kašlal, už jsem byla fakt vzteklá a zlá … ale milionkrát jsem řekla, že bych chtěla pozornost a nebýt jako kamarádka… nic. Neustále řešil něco s kamarády a jinými lidmi. Sledoval cizí holky z našeho města. Lhal mi.

No bohužel jsi vina z přechovávání kryp.la největšího kalibru.
Stojí ti to za to dělat ze sebe šaška před takovým ubožákem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 09:55
@JiříkMazlík píše:
No bohužel jsi vina z přechovávání kryp.la největšího kalibru.
Stojí ti to za to dělat ze sebe šaška před takovým ubožákem :zed:

Ty si ty moje zoufalé diskuze pamatuješ? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
21446
19.1.22 09:58
@Josef_t píše:
To je nějaké místo kde se scházejí a vy si tam chodíte vybrat toho svého :think:Napiš mu to - máš dva dny na to vypadnout.

To prideluje narodni vybor. Ty to nevis? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat